Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Като си тръгвах по улицата до НИМ и заклатих Галанта като онзи с опела, дето го сниимаха. Втора зима съм с колата, но миналата не можах да я карам. Оказа се много по стабилна, отколкото очаквах. Накрая я заклатих почти до загуба на управление, но с контрирането на камшичното заднасяне, се успокои моментално.

Да ти кажа това никак не е излишно да се прави когато може,най малкото добиваш усет за поведението на колата в такива ситуации :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Получи ни се, въпреки студа. :icon_rock:

Поздрав за колегата н67 :icon_rock:

Долна инсинуация,това не е верно,не са хванали пилето,фото монтаж! :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 4 седмици ...

Е тука не съм писал отдавна! Днеска някой ще ходи ли към НИМ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги,вече е хубаво времето,да се съберем от 13.00ч на НИМ в неделя а?

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,вече е хубаво времето,да се съберем от 13.00ч на НИМ в неделя а?

Ако е рано заради F-1, да се съберем в обичайния час 15.00ч.

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е рано заради F-1, да се съберем в обичайния час 15.00ч.

Мдааа,като гледам колко човека са заявили желание да дойдат, :icon_hmm: и азняма да ходя.Жалко.... :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдааа,като гледам колко човека са заявили желание да дойдат, :icon_hmm: и азняма да ходя.Жалко.... :icon_crying:

 

 

Колеги къде се събирате искам и аз да се запозная лично с :mitsu-smiley: феновете

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Колеги къде се събирате искам и аз да се запозная лично с :mitsu-smiley: феновете

 

Ето ТУК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте, наскоро си купих :mitsu-smiley: и искам да дойда на някои среща. Може ли малко инфо къде , кога, и в колко часа да дойда. Става дума за София .

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте наскоро си купих :mitsu-smiley: и изкам да дойда на някои среща. Може ли малко инфо каде , кога и в колко часа да доида. Става дума за София .

Здравей колега,честита придобивка.За съжаление напоследък срещите на НИМ хич ги няма.Все пак следи тази тема,и кгато се явят желаещи за среща това ще бъде отразено.Иначе НИМ е националния исторически музей на околовръсното,на паркинга пред музея са серщите в неделя от 15 часа,ако ги има.....

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГИ....Айде да се съберем на среща на 15.04.2012г.на НИМ аааа????.Ако искате да организираме едно барбекю на някоя пяоляна,да не е на НИМ,на раздумка,на по биричка...Има достатъчно време да се организираме,очаквам предложения.... :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Малка сутрешно-съботна среща на няколко фена и едно мицубиши ... повод - мини ретро сбирка и пазар на части/скрап ... мястото - НИМ ... ето какво хвана камерата там :foto:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей несериозниции къде сте се изпокрили :)

Ми на маса бре:).Иначе аз вече отписах срещите на НИМ,ми никой неще да оди :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам и днес няма желаещи ? :icon_hmm:

Има желаеши няма присъсщстващи. Аз се минавам около 15ч и се никои няма. Неска ше отида да изпия едно кафе. Преди имаше бая народ са вече никой. Айде до 15 пък ще видим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Събират ли се хора от клуба на тези софийски срещи, бих искал да присъствам тъй като съм нов фен на марката! Не само заради това, а и да обменя мнения с хора от клуба! Гледам не е ъпдейтвана от доста време, нека някой който знае за какво става въпрос да каже дали скоро ще се състои мероприятието! :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...