Премини към съдържание

Срещи в София събота или неделя?


Препоръчано мнение

Аз мисля да намина, че отдавна не съм идвал.... Надявам се очната ставка да не е само на 4 очи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да посоча часът на мероприятието - от 17:00 ...

Редактирано от konoko
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, наскоро се сдобих с Еклипс 2-ра ген. но в момента за жалост е в отчайващо състояние, смятам да се присъединя към някоя среща със сигурност ще е ползотворна. Наистина не знам от каде да започна, кое е по спешно от къде мога да си набавя части за ремонт и къде мога да го реализирам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги, наскоро се сдобих с Еклипс 2-ра ген. но в момента за жалост е в отчайващо състояние, смятам да се присъединя към някоя среща със сигурност ще е ползотворна. Наистина не знам от каде да започна, кое е по спешно от къде мога да си набавя части за ремонт и къде мога да го реализирам.

Колега погледни в МОДЕЛИ МИТСУБИШИ там има раздел за еклипс .Колегите със сигурност ще ти помогнат!Поздрави :icon_bye:

Редактирано от МИХТИ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки студа и снега, аз съм навит за срещичка, стига да заявят още хора, че ще присъстват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки студа и снега, аз съм навит за срещичка, стига да заявят още хора, че ще присъстват.

Мдааааа.Като гледам активността,ще се откажа да идвам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, забелязвам слаб интерес през последните няколко седмици. Затова предлагам да се съберем повече хора утре в 15ч пред НИМ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, забелязвам слаб интерес през последните няколко седмици. Затова предлагам да се съберем повече хора утре в 15ч пред НИМ!

Ако има мераклии, ще намина и аз. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ако ще е от 15,00 може и аз да мина ;)

Е, това вече променя нещата. Със сигурност ще има огромен интерес за срещата :icon_clap:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

до тук - 4 ... http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_crying.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще пишеш ли неизвинени остъствия ? :icon_hmm:

 

Ако имам писалка! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Измръзнаха ли колегите. :cold:

По това време на годината е хубаво да се събираме в неделя преди обяд. Тъкмо острият вятър да продуха главите и да избистри мозъците, които са събирали цигарени и алкохолни изпарения от предната вечер. :icon_drunk: :wacko:

 

п.п. Зная, че предложението няма да се приеме, защото клубът е събрал преимуществено джентълмени и научни работници. :hi: :119: :detective2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм "ЗА" ... последно ще проверя в 14.15 дали още някой е изявил желание ... ако сме само аз и "отровния" хеви метъл ... ще пропусна ... пак ... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...