Премини към съдържание

Кажете дали си заслужава?


mitsu13

Препоръчано мнение

Божоооо, къде се набута при сектите бре... :D
Къде го броиш и Божо пък ти бре?

Че той от "лани" не е писал там...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Абе като ги гледах Божо и Алекс в трогателно безпомощните им опити на снега, никак не се убедих в предимствата на тоя тип псевдо СУВ-ове ли са, напълняли комбита 4х4 ли са... Не искам нищо да кажа обидно, но проходимостта и на двете коли беше малко спорна... Коя е по-добра кола е безсмислен спор - щото няма отговор... А да ви кажа, че има изгледи да се навра в един аванс от края на 2002-а... Някой дали ще иска да купи моя Галант... Или да отивам към девиза на Марио :icon_thumbup: :icon_dance:

ПП. Дали да не изтрия 15-ина поста... от тази тема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе като ги гледах Божо и Алекс в трогателно безпомощните им опити на снега, никак не се убедих в предимствата на тоя тип псевдо СУВ-ове ли са, напълняли комбита 4х4 ли са... Не искам нищо да кажа обидно, но проходимостта и на двете коли беше малко спорна... Коя е по-добра кола е безсмислен спор - щото няма отговор... А да ви кажа, че има изгледи да се навра в един аванс от края на 2002-а... Някой дали ще иска да купи моя Галант... Или да отивам към девиза на Марио :icon_thumbup: :icon_dance:

ПП. Дали да не изтрия 15-ина поста... от тази тема?

Абе ако гледаш и клипчето от Юндола, ще видиш с каква лекота Оутбека се качи чак горе в гората, а Аудито остана на средата на баира, така че разлика има...

А за постовете, сакън, недей ги бара... Те са си по темата... Все пак човека се пита дали да смени Субаруто с Галант. :P

 

А на печелившите, честит втори Галант, ако си го вземат :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз продължавам да си се чудя обаче... А като гледам какъв сняг затрупа татковината знам, че със Субару-то ще стигна за където и да тръгна... Обаче пък във Варна все още и грам сняг няма... :) Ха сега де... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе ако гледаш и клипчето от Юндола, ще видиш с каква лекота Оутбека се качи чак горе в гората, а Аудито остана на средата на баира, така че разлика има...

А за постовете, сакън, недей ги бара... Те са си по темата... Все пак човека се пита дали да смени Субаруто с Галант. :P

 

А на печелившите, честит втори Галант, ако си го вземат :D

Разлика няма, единствено в гумите. Ако знаеш и едно Легаси не е успяло да се качи там, където и Аудито е било. Дори с чисто нови зимни гуми. Но от зимна до зимна гума има разлика. И просто Аудито не е опитвало да се качва нагоре, заради просвета. Преди на Божо Аутбака само една Импреза го е качила това в гората, от четири Субарута. Ето тук малко клипове, само че някой са изтрити http://www.vbox7.com/user:joro98?p=allvideos

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разлика няма, единствено в гумите.

Тоше, точно в това не можеш да ме убедиш, защото Субаруто на Божо изобщо не е с зимни гуми, а с всесезонки... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма да споря, темата за Субару не е за тук, а и съм наясно с нея, пък и аз събирам впечатления за Галант-а ;) Търся си наистина кола за каране по асфалт, комфортна и предлагаща добри екстри и мисля, че засега това е избора ми. Надявам се утре да мога да отида на срещата във Варна и някой да ме повози, за да се убедя :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, няма да споря, темата за Субару не е за тук, а и съм наясно с нея, пък и аз събирам впечатления за Галант-а ;) Търся си наистина кола за каране по асфалт, комфортна и предлагаща добри екстри и мисля, че засега това е избора ми. Надявам се утре да мога да отида на срещата във Варна и някой да ме повози, за да се убедя :)

Колега, пак казвам - качи се в един Галант, покарай го малко и ще се убедиш в това, което говоря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямаше ли и Галант 4х4, за да сравняваме качествата на двете марки коли?

 

VR4 :mitsu-smiley: Аз не знам някой да притежава такова нещо в България и да има, не влиза във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма. Не и в България, не и ЕА6. В Япония има... и в Англия може да се намери. Но са с дясна дирекция. Май не ни броят за живи тук на стария континент, а с нашите хубави пътища особено зимата, не би било зле да има 4Х4.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Ванката единия Галант не беше ли 4х4 или аз съм се омотал нещо?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На Ванката единия галант не беше ли 4х4 или аз съм се омотал нещо?!

Не си се омотал, но като този от темата, ЕА6, няма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си се омотал, но като този от темата, ЕА6, няма.

EA6 = 2000 кубика турбодизел, иначе има Галанти ЕА (след 1997г.) с нормални атмосферни двигатели и задвижване 4х4, но и те не са предлагани на европейския пазар. Виждал съм такива на обяви от Южна Америка.

На колегата му предлагам да си намери Галант 2.5V6 след 2000г. с типтроник (колкото може по-запазен)и да си свирка :drive: Ако му пречи това, че е само с предно предаване, то може да си намери кола с тракшън контрол. Не е като 4х4, но пак е плюс, особенно през зимния сезон.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма. Не и в България, не и ЕА6. В Япония има... и в Англия може да се намери. Но са с дясна дирекция. Май не ни броят за живи тук на стария континент, а с нашите хубави пътища особено зимата, не би било зле да има 4Х4.

 

 

EA6 = 2000 кубика турбодизел, иначе има Галанти ЕА (след 1997г.) с нормални атмосферни двигатели и задвижване 4х4, но и те не са предлагани на европейския пазар. Виждал съм такива на обяви от Южна Америка.

Този ми пост изглежда си го пропуснал... :icon_angel: И ЕА6 е типа на купето на Галант 97-02 или още известно като ЕА0. ЕА6А е седан, ЕА6W - комби.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно това има в предвид, че типа не е EA6 - не са всички Галанти дизел де :D ЕА или ЕА0 може да се каже...

Иначе има EA2A, EA3A, EA5A, EA6A и съответно комбитата с W отзад.

 

Иначе 4х4 вариантите са EC1 - 1.8, EC3 - 2.4, EC5 - 2.5 (VR4), EC7 - 2.0, но разбира се не за Европа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...