Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Дани, кога се очаква да са готови, за да уговорим една среща за раздаване? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Отличен краен резултат ,календара е страхотен усилията които положихте си заслужават изцяло .

А относно получаването на клаендарите ,дали е възможно някой да пусне мойте два бр. по ЕКОНТ. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Който желае да ги получи по куриер да остави актуален телефон и точен адрес за получаване или пък да каже, че е до поискване. Телефона е задължителен. Ако има възможност ще се комбинират няколко пратки до един град за да се спестят разходите. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Който желае да ги получи по куриер да остави актуален телефон и точен адрес за получаване или пък да каже, че е до поискване. Телефона е задължителен. Ако има възможност ще се комбинират няколко пратки до един град за да се спестят разходите. :mitsu-smiley:

Ти,ако си вземеш календарите преди да сме организирали среща,вземи и моя. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти,ако си вземеш календарите преди да сме организирали среща,вземи и моя. :)
:mitsu-smiley: Този път няма да забравя :icon_blush: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам да ми кажат, Бояне, но ще е между Коледа и Нова година, понеже има печат, после нанизване на спирала.

Станат ли готови веднага ще пиша и ще организиараме среща, за това нека не избързваме да фиксираме дата и час, за да не предобриме нещата, а да имаме готовност за една среща.

Колегите, които са ми писали ЛС с адрес за изпращане на календарите ще си ги получат, но ако нямат нищо против към тяхната доставка ще изпратя и на другите колеги, защото колкото са повече календарите, толкова по-безпроблемно ще ги доставят календарите, представете си един календар ако се изпрати на каква баница може да пристигне, като знаете как мятат поръчките в складовете на куриерите...

Така, че всяка пратка ще бъде преценена, за да няма похабени календари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам срещата за календарите да си я направим на паркинга с/щу Министерството на земеделието и после да пием по чаша вино, бира или кой каквото иска в познатото заведение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очаквам да ми кажат, Бояне, но ще е между Коледа и Нова година, понеже има печат, после нанизване на спирала.

..............................

:mitsu-smiley: Добре Дани, аз мога да ги опаковам добре тези, които са за разпращане по куриер, за да няма поразии. Когато станат готови ще се разберем да се видим и да ги взема. Близо до офиса ми има Еконт и ще ги изпратя. А с останалите младежи и девойки ще си чукнем една среща първата възможна вечер и ще ги раздадем. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам срещата за календарите да си я направим на паркинга с/щу Министерството на земеделието и после да пием по чаша вино, бира или кой каквото иска в познатото заведение.

 

Ако срещата е между Коледа и Нова година ще е делничен ден и не е удобно там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако срещата е между Коледа и Нова година ще е делничен ден и не е удобно там.

:mitsu-smiley: Тя ще е след края на работното време за да е по-удобно на всички, а и да има места за спиране, въпреки че между тези два празника няма да са останали много хора. :mitsu-smiley:

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък Календар 2010

 

 

по банков път: - 41 бр.

Милко Добрев - milko dobrev - 31.00 лв - 2 бр.

Светлана Константинова Кръстева - Светла - 61,20лв. - 4бр.

Петър Илиев Пачев - Peter P - 30,60лв. - 2бр.

Ивайло Илиев - ivaylo_iliev - 61,20лв - 4бр.

Александър Колев Стоянов - alex2511 - 32лв - 2бр.

Валентина Георгиева - Emil Dimitrov - 15,30 - 1бр.

Лъчезар Любомиров Божинов - lacky_boy - 15,30 - 1бр.

Ваньо Метев Метев - Vanjo - 45,90лв - 3бр.

Добрин Стоянов Коцев - dobri1200 - 15,30лв. - 1бр.

Атанас Наумов - dragnipur - 31лв. - 2бр.

Тихомир Лазаров Минтов - tmintov - 15,30лв. - 1бр.

Гергана Бъчева - Ивайло Нинов - 30,60лв - 2бр.

Недялко Абаджиев - desned - 16,00лв - 1бр.

Петър Атанасчев - Петър Атанасчев -15,30лв. - 1бр.

Светла Лазарова - Sisa - 16.00 - 1бр.

Росен Бъчваров - SLX - 30,60 - 2бр.

Величка Kалинова - midori - 15,30 - 1бр.

Ганчо Тодоров - GT PoWeR - 15,30 - 1бр.

Валентин Шопов - valboss - 31,00 - 2бр.

Веселин Николаев Трайков - veskobsl - 30,60 - 2бр.

Иван Цанев -TAZ - 31лв. - 2 броя

Радослав Георгиев - Геогиев - 15,30лв. - 1 брой

Петър Петров - somalietsa - 15,50лв. - 1 брой

Станислав Козловски - Mitsubishi - 16лв. - 1бр.

 

на ръка: - 15 бр.

DANI MG - 15,30лв. - 1 бр.

кr0tal - 15,50лв. - 1 бр.

jolly_roger - 31лв. - 2 бр.

mario64 - 16лв. - 1 бр.

Brigadiro - 31лв. - 2 бр.

rosko - 15,30лв - 1 бр.

DJ Tymbi - 30,60лв. - 2 бр.

todormitew - 32лв. - 2 бр.

Bobana75 - 15,30лв. - 1 бр.

Николай Иванов - 30лв. - 2бр.

 

 

Очаквани пари: - 8бр

Васил Сивков - 3 бр.

Стилян Горанов - Estilian - 1 бр.

Stefanaki - 2бр.

S. Iliev - 1бр

vjivkov - 15,30лв - 1бр.

 

Платени на Big Boss: - 7бр

Big Boss - 3бр

R.ART - 1бр

PYMEH - 1бр

GeorgieV - 2бр

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , извинявам се, ако случайно не съм разбрал или пропуснал нещо , но каква е уговорката за среща за раздаване на календарите? Все пак празници ... трябва да си направим сметките за излизане, пътуване ... някои имат и сериозни ангажименти, които нямат нищо общо с работа или почивка, та за това се интересувам. А все пак искам да си взема календара лично на срещата , а не някой да ми го донесе ... почивните дни минаха така, че е време вече :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На срещата при децата ще се раздават ли календари? Ако е така, тогава там ще си взема моя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че то да се излагаме, да се излагаме - колко повече да се изложим от сега? :icon_doh:

Винаги може ОЩЕ Вал !!! :icon_thumbup: Даже ти давами пример.

И само да питам, какво значи и какво се има впредвид с ПРОФЕСИОНАЛЕН ФОТОГРАФ и ФОТОАПАРАТ ?????????????????????????? :icon_hmm:

Тва с големите букви са глупости. С всеки нормален апарат с 5 MgP, стават чудесни снимки за календар с размер наснимката 20/30 сантиметра.

От там на горе апаратите са много по-добри и не мисля, че може да се иска нещо друго освен добре фокусирана снимка(сегашните гоправят автоматично).

За снимката на миналогодишния календар мога да кажа без притеснение, че беше ЛЕШ. А преди това беше предложена една моя снимка, която в последствие се оказа с "кофти резолюция" :icon_doh: . С тая снимка си направих 10 календара от същия тип като клублия и мога да твърдя, че снимката ма моите календари беше в пъти, ама в мнооого пъти по-добра от тази на клубните.

Редактирано от Vasil Sivkov-Noby
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Не е необходимо след, като задаваш въпрос да пишеш 30 въпросителни знака!

 

Сега да се върнем хронологично към миналата година.

 

Беше предложена снимката с твоята кола за миналогодишния календар.

Тя беше с резолюция 3264Х2448 (4,18mb)

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ost&p=97333

 

След което Тишо се зае да отпечата екстремно календара, защото пак щяхме да останем без такъв.

Какво се получи обаче, като се направи подготовката за печат?

 

http://www.picvalley.net/u/1122/60645848.JPG

 

 

Ето оригинала от интернет и предложението

 

http://www.picvalley.net/u/1438/1541406145.JPG

 

Резултата беше, че дори и долната снимка, която изглежда на компютър добре, след отпечатването не изглеждаше изобщо както бихме искали.

 

Задавам си въпроса до ден днешен. След като толкова много хора казаха, че могат да го направят този календар, защо не поеха отговорност да го отпечатат за всички?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

Аз също искам да попитам кога и къде ще се раздават календарите? И по-специално ще има ли такова място в София,кога и къде ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е необходимо след, като задаваш въпрос да пишеш 30 въпросителни знака!

 

Сега да се върнем хронологично към миналата година.........................

.......................................

 

Задавам си въпроса до ден днешен. След като толкова много хора казаха, че могат да го направят този календар, защо не поеха отговорност да го отпечатат за всички?

Ами ето и отговора.

Тука се вижда, че горната смимка е зле, а долната ОК.

След отпечатването кво е станало? Долната и тя ЛЕШ!

Това ме навежда на мисълта че проблема не е в снимките, а в печатницата.

Това е. Просто от чудене и мотане се получават глупости.

Не оставай с впечатлението, че ми е станало криво, че не е мойта кола там.

За мене е без значение картинката, но поне да е добра. :icon_thumbup:

Поне за таз-годишния снимките, които видях от линка на Дани са ОК.

Ако и отпечатани са такадобри ще е супер.

Редактирано от jolly_roger
дълъг цитат.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що се отнася до отговорноста за отпечатването на календарите, как да поеме човек нещо, след като виж кво става. Не само за календарите , а и за събиранията. То са теми, то са дати, то са анкети то са чудеса. Тука за 10 снимки става баси и цирка?

Имам ли малко временце за следващият календар, ще предложа един модел и които им хареса, плащат и им правя.

На който не му е харесъл не го правя и край.

Тва е решението според мене за каквото и да е.

1 тема, 1 формат, 1 дата и се прави за колкото желаещи има.

 

От Мен поздрави, весело посрещане на новата година, който може и иска, през февруари ще се видим.

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, календарите са готови, който иска да си получи календара още днес живея на Плиска това ми телефона 0887 93 43 44 - да заповяда до нас ще му го дам, утре съм почти целия ден пак у нас така, че мога да ги раздам на най-нетърпеливите!

Календарите ще се раздават на 30 на място на което се разберете, ако не се разберете, аз съм на Плиска и ще ги раздавам и тук.

Който ми е пратил адрес и ме е помолил да му изпратя календара по куриер, ще го получи на 30-ти, защото утре сутрин пращам пратките по Еконт.

Мога да дам час от календарите на Боян, който живее в Овча Купел и да ви ги раздаде той в този и околните квартали.

Колегите от Пловдив ще получат календарите си от Mario64, ще му ги дам на 31-ви като се видим.

Колегите от Варна ще получат календарите си от колегата S.Iliev на 30-ти ще са на посочения от него адрес.

Колегите от В. Търново ще получат календарите си от Vanjo на посочение от него адрес на 30-ти ще ги получи.

Vasil Sivkov ще му ги пратя по куриер до Пампорово на 30-ти ще ги получи.

Valboss ще му ги изпратя до Плевен на 30-ти ще ги получи.

 

dragnipur ще му изпратя календарите до Бургас на 30-ти ще ги получи заедно с другите календари на колеги от Бургас.

 

Петър Атанасчев ще му изпратя на адреса на 30-ти ще ги получи.

 

 

 

Ако има други изисквания от колегите, пишете ми за да реагираме преди 31-ви. :icon_thumbup:

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Днес ще взема част от календарите и утре, който желае може да си ги вземе от мен на ул."Кюстендил" 62. Това е съвсем до пазара на Красно Село, можете да видите в БГ Мапс, адреса там е точен. Тази вечер ще занеса и на Пепи (somalietsa) в Овча Купел, ако има някой друг от там - да каже.

 

Телефони: 0898 612 921 и 0887 977 150 (в повечето време дава заето, трябва да сте упорити :D ) :mitsu-smiley:

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Днес ще взема част от календарите и утре, който желае може да си ги вземе от мен на ул."Кюстендил" 62. Това е съвсем до пазара на Красно Село, можете да видите в БГ Мапс, адреса там е точен. Тази вечер ще занеса и на Пепи (somalietsa) в Овча Купел, ако има някой друг от там - да каже.

 

Телефони: 0898 612 921 и 0887 977 150 (в повечето време дава заето, трябва да сте упорити :D ) :mitsu-smiley:

Бояне, би ли взел и моите два. Ние сме почти съседи, та да мина да си ги взема от теб. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави и благодарности, за положеният труд, време и нерви - на всички, които се занимаваха с календара! :icon_clap:

 

Валка, ти как ще получиш календара? Имам предвид, ако може да ги вземем заедно.

Редактирано от dobri1200
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бояне, би ли взел и моите два. Ние сме почти съседи, та да мина да си ги взема от теб. :drinks:
:mitsu-smiley: Вече са в мен Роска :icon_thumbup: ! Утре дрънни една жица като затръгваш. Имам едно излизане за около 1 час сутринта, но от 11:00 до вечерта съм там и ще чакам. Има малък паркинг с една рампа вътре в двора ни и там е най-удобно да се спре. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...