Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

Аз на кой трябва да дам парите за 2 календара, предпочитам на ръка...........
:mitsu-smiley: На Дани или Светльо и то преди да са се видяли с Ники. :mitsu-smiley: Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз на кой трябва да дам парите за 2 календара, предпочитам на ръка...........

 

На мен! :icon_blush:

Ако имам път през теб ще мина да ги взема, а ако не като излизате вечер ще минете за малко през нас да оправим календарите! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз на кой трябва да дам парите за 2 календара, предпочитам на ръка...........

Може и на мен да ги дадеш и ако не си получиш календарите, друг път няма да ми даваш... :lol: :D :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес преведох 16.00 лева по сметката за календарите ВНБ-90323983/340 - ном. на вносната бел.

За адреса на лично съобщение :icon_n_clover:

Редактирано от Sisa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 27.1 1.09 по с/а BG51PRCB92301014498420 ИДЕЯ-Р ООД в ПРОКРЕДИТБАНК съм изпратил 16 лв.ОСНОВАНИЕ: РОЗА СТОЯНОВА - DESNED. КЛИЕНТ: НЕДЯЛКО АВДЖИЕВ. За втори път констатирам,че ме няма в списъка.И сега -НАКЪДЕ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На 27.1 1.09 по с/а BG51PRCB92301014498420 ИДЕЯ-Р ООД в ПРОКРЕДИТБАНК съм изпратил 16 лв.ОСНОВАНИЕ: РОЗА СТОЯНОВА - DESNED. КЛИЕНТ: НЕДЯЛКО АВДЖИЕВ. За втори път констатирам,че ме няма в списъка.И сега -НАКЪДЕ?

Послеслов: ВНБ-89595189/330.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Послеслов: ВНБ-89595189/330.

 

 

Колега, надявам се колегата Ники да погледне преводите и да те открие, иначе ще трябва да видим какво е станало с паричките и да си отидат където им е мястото! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм Атанас Наумов ,ника ми е DRAGNIPUR, имам платени 2бр.КАЛЕНДАРИ. Ника ми е записан на платежното като захранване на сметка.

 

Допълнено в списъка.

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Немога да ги проверя преди четвъртък, понеже не съм в София. Ако сте платили значи ще са там, може да са закъсняли, аз все пак ги взех в петък данните.

Като се върна веднага ще обновя списъка.

Лошото е че с тази скорост няма да събереме бройката скоро :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Немога да ги проверя преди четвъртък, понеже не съм в София. Ако сте платили значи ще са там, може да са закъсняли, аз все пак ги взех в петък данните.

Като се върна веднага ще обновя списъка.

Лошото е че с тази скорост няма да събереме бройката скоро :(

 

Има ли минимална бройка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Е няма друга такава сага :icon_blush: .

За да не чакаме до май-юни месец да се съберат 100 бройки ви предлагам:

1. Пари се събират до края на тази седмица, по 15.30 за брой. Ако се продължи след този срок - календари няма да видим преди началото на февруари.

2.Ако не се съберат 100 бройки (а е сигурно, че така ще стане) календарите вместо 13 страници да се направят 7 страници (предполагам около 10-12-14лв. за под 100бр.). Така ще се впишем в цената за под минималните бройки и дори ще останат пари. Каквото остане - при дечицата! Да се има предвид, че и на 7 и на 13 страници ще има 12-те одобрени снимки!

3. Ако не може да се напечатат по-малко от 100бр. ще се върнат парите и от догодина да се действа като миналата година. :mitsu-smiley:

Редактирано от jolly_roger
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Е няма друга такава сага :icon_blush: .

 

3. Ако не може да се напечатат по-малко от 100бр. ще се върнат парите и от догодина да се действа като миналата година. :mitsu-smiley:

Що бре, ти да не си очаквал някой друг сериал ?.. :lol:

Нали всяка година го гледаме тоя филм с календарите..

Всеки предлага модели, варианти, снимки на неговата си кола да имало на календара и в един момент, даже и тези които им присъстват снимките на колите, се отказват от календар... :wacko:

 

За това предлагам, ако не се събере бройката до посоченият срок, Тишо да си влиза в ролята и да осигури за една седмица от неговите календари ... :icon_thumbup:

 

А догодина, като се появи тема за календар- в кошчето...

То не беше писане , то не беше мрънкане и претенции, цели 26 страници :icon_doh: и накрая няма и 26 човека поръчали календар...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колко календара има поръчани в момента?

Условието е, ако са под 100, няма да има. Така ли?

Имаме ли резервен вариант, ако тази "сага" няма резултат?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още преди време споменах/Светльо, спомняш ли си?/, че в определени ситуации трябва да се вземат управленски решения!

Прекалената демократичност, води до неизпълнение на добрите замисъли. От което страдат всички...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаме ли резервен вариант, ако тази "сага" няма резултат?

Аз не съм договарял резервен вариант. Даже не знам дали моите познати, които правиха миналогодишния календар ще имат време и възможност, не съм проверявал цени- нищо.

Разчитах на многолистовия календар, но явно сме несериозни и ще посрещнем 2010 без календар...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още преди време споменах/Светльо, спомняш ли си?/, че в определени ситуации трябва да се вземат управленски решения!

Прекалената демократичност, води до неизпълнение на добрите замисъли. От което страдат всички...

:mitsu-smiley: Точно така е.

Не ми се ще да има ограничение под 100бр. Едва ли някой си е помислял, че с такава цена ще успеем да съберем за 100бр.

Както и да е, Ники да каже дали има такова нещо и ще преценим как да действаме. Но календари ще има на всяка цена.

Дали има някой, на който не му е ясно, че такава процедура по изготвяне на календар никога повече няма да има?

Има хора, които да решават, те ще избират и те ще го изработват. Ще се представя само готов проект и който иска да си купува. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вальо, така и така темата се превърна във философстване, може да си позволим малко и ние.

Демокрация никъде няма. Демократично е само избора на президент или кмет, например по света.

От там нататък думата демокрация е само проформа. В развитите страни, където има резултата от управлението, всичко се контролира от няколко човека, а решенията ги взима един. Иначе става свободия и анархия. Така се разбира демокрацията от някой хора.

Толкова с разсъжденията и анализите.

 

Конкретно сега какво правим.

Хората са превели пари.

Големите приказки, че сме искали да има колите ни по календара.

Първо бяха претенции за снимките.

После били с километражи, после били скъпи, после не знам си какво.

Ако до края на седмицата няма резултат с тези календари отивам до близката печатница и поръчвам клубен календар.

Каквато снимката - такава.

Цената ще е около 3-5 лева мисля, защото питах преди месец.

Ще поръчам за всички членове и готово.

Който иска от другите - не членове ще пише по едно ЛС и ще му пратим или ще ги раздадем на евентуална Коледната среща.

Нямаме друг начин, а да стоим без клубни календари цяла година - няма да стане!

Тишо, Вальо, имате ли готовност да попитате вашите хора, дали могат да напечатат за нас бърз вариант на календар?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

................Разчитах на многолистовия календар, но явно сме несериозни и ще посрещнем 2010 без календар...

:mitsu-smiley: Няма такова нещо! Календар ще има. Дали ще е многолистов или еднолистов няма значение. Нека обаче Ники първо да каже има ли ограничение от 100бр. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Ще питам Богри..

 

Трябва да имаме резервен вариант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ще извадя черния списък в който фигурирам и аз. :icon_blush:

Това е списък с колеги,който са заявили календари а още ги няма в списъка с платилите...

 

 

Sirko - 1бр.

Stanimirko - 4бр

Becko - 2бр.

somalietsa - 2бр.

Vasil Sivkov - Noby - 3бр.

joreto - 2бр.-отказал се

наката - 2бр.

midori - 1бр.

SLX -2бр.

kobalto -2бр.

Mitsubishi -2бр.

GT PoWeR -1бр.

bobana75 - 2

Modrus - 2

rosko -1

todormitew - 5

CynepMEH - 2-отказал се

Brigadiro - 1

valboss - 2

lentqq - 1

charislav - 1

GeorgieV - 1

JDFU - 1

siska1709-1

BOGRY-1

TAZ-3

kalin1-2

 

 

Нека да няма сърдити.Списъка е само за подсещане. :)

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааа , и аз почвам малко да се дразня от ситуацията . Защо?

Ники каза , че за да ни струва календара 10-11лв (което е нормална цена) трябва да имаме 150 бр. , ако не можем да ги стигнем - цената става по-скъпа 15,30 лв ... и пак си поръчваме защото уважаваме оригиналната идея и клубния дух.... Аз разбрах , предполагам и другите колеги , че тази цена (по-високата) е независимо колко бройки се съберат , а сега може да се окаже ,че е и по-висока.... :(

Извинявам се за следното ,което ще кажа , но 12 листа фотохартия+една спирала (евентуално) + цветен тонер за принтера/плотера не мисля , че ще удари тази цена. Може би малко по-професионално се подхожда към въпросния календар , за това сме го уважили...и аз ще помоля, колегите които искат календар, до 11.12.2009 да са превели пари. След това да се печатат събраните бройки и да се раздадат до коледа (все пак искам да се зарадвам с клубен календар ,както и баща си :) )

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В предната печатница която работих, понеже бях по-запознат с дейността на офиса, знам че шефа ми даваше цена за 1000листа. Това беше минимума. В противен случай е нерентабилно да се печата на офсетова машина с конкретните габарите поради цената на консумативите и енергията които ползва. Т.е. клиента и 10 бр. да иска плаща някакъв минимум. Правили сме и визитки в тираж 5 листа 50х35 което е смешно за машината, но клиента плаща минимума. Т.е. предполагам, че цената няма да стане по голяма. Това исках да кажа, но все пак Ники да каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тишо, Вальо, имате ли готовност да попитате вашите хора, дали могат да напечатат за нас бърз вариант на календар?

 

Чакам да ми кажат цена за миналогодишния вариант. Казал съм да ми дадат цена за 100 бр.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...