Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Извинявам се колеги , но от толкова дълга тема не можах да разбера на коя сметка да преведа парите :icon_crying:

Ето,бре:

 

Сметка:

 

Pro Kredit Bank

 

Фирма - Идея-Р ООД

 

IBAN - BG51PRCB92301014498420

 

BIC - PRCBBGSF

 

Бенифицент - Роза Стоянова

 

Цена на един календар: 15,30лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля, колегата Николай Иванов да провери дали са пристигнали парите от колегите които са превели и ако няма проблем да ги допълни в списъка с платилите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам .. когато се превеждат пари на фирма не ви ли искат и такса за това? Аз като си изплащах колата, като се присетят, идиотите ми вземаха някаква такса ...към 2лв беше.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А да попитам .. когато се превеждат пари на фирма не ви ли искат и такса за това? Аз като си изплащах колата, като се присетят, идиотите ми вземаха някаква такса ...към 2лв беше.

 

 

Вземат разбира се :icon_thumbup: Такса за превод е това и няма значение дали е фирма или не.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жената днес е превела парите и за нашия календар (от името на Валентина), очаквам да се видя добавен в списъка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преведох за 1 бр. :mitsu-smiley:

 

И сега допълних за още един, общо 2бр. :mitsu-smiley:

 

от Александър Стоянов

Редактирано от alex2511
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вземат разбира се :icon_thumbup: Такса за превод е това и няма значение дали е фирма или не.

Да бе ... не стига, че им вкарвам пари в банката , ами и такси ще им плащам за това :icon_thumbup: Не съм за 2лв , но ме дразни факта, че ни цедят за всичко гадовете костюмирани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е най-малкото което взимат банките ,всеки договор сключен с банка независимо дали е за откриване на сметка или кредит ,е в полза на банката.

Още вчера сутринта съм привел парички ,по дадената сметка ,за два календара така ,че се надявам и аз да се наредя в списъка на чакащите на така жадувания календар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Списък на платилите календар 2010г.

 

1. DANI MG - 15,30лв. - 1 бр.

2. tmintov - 15,30 лв. - 1 бр.

3. kr0tal - 15,50лв. - 1 бр.

4. jolly_roger - 31лв. - 2 бр.

 

 

Моля, колегата Ники да допълни списъка! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам с каква скорост събираме парите, предлагам колегата да смени датите от 2010 на 2011 година.

Тъкмо ще имаме време да съберем парите :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колегата първо да вземе и да актуализира списъка , понеже вече има сигурно за 10 календара преведени пари !

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам с каква скорост събираме парите, предлагам колегата да смени датите от 2010 на 2011 година.

Тъкмо ще имаме време да съберем парите :(

 

 

Тишо, имаме краен срок, края на другата седмица, който превел и дал - дал!

После поръчване календарите и край!

Темата е от февруари месец, така че всеки, който желае да си вземе календат да следи темата и да гони срока, има възможност по банка има възможност на ръка... Кажи ми какво повече да направим?

Календарите трябва да са готови за Коледа, а не за март 2010...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колегата първо да вземе и да актуализира списъка , понеже вече има сигурно за 10 календара преведени пари !

Разликата между 10 и 150 е точно 15 пъти :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разликата между 10 и 150 е точно 15 пъти :)

 

Така е колега , но все пак искаме да се видим в списъка :)

А и имайки предвид , че 150 броя не можем да ги стигнем и половин година да имаме още , мисля че тези 10 са повече от заявените до момента ;)

Редактирано от Ивайло Нинов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така е колега , но все пак искаме да се видим в списъка :)

А и имайки предвид , че 150 броя не можем да ги стигнем и половин година да имаме още , мисля че тези 10 са повече от заявените до момента ;)

 

Прав си, упрекът въобще не беше към теб. Просто трябва да имаме предвид, че колкото повече наближават Новогодишните празници, толкова по-кът стават финикийските знаци.

Повече активност, колеги, ако искаме да имаме календар за 2010.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма да мога да взема 3 броя както планирах, мислех си че, ще стигнем бройката за 10лв на календар за това днес преведох пари за 2 броя календари. :) Петър от Търново, трябва вече да са отразени 30лв и 60ст.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

хайде направете списъка с платените бройки ,че да видим колко са до момента и дали са пристигнали на всички паричките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора на 27.11.09 съм изпратил 16 лв.на посочения от Somalietsa адрес,защо ме няма в списъка? Срещу името Роза Стоянова съм записал -DESNED. Трябва ли да направя нещо допълнително?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...