Премини към съдържание

Форуми

  1. Mitsubishi Fan Club Bulgaria

    1. За Mitsubishi

      Всичко за автомобилите Mitsubishi. Въпроси, отговори, дискусии.

      28.3k
      мнения
    2. Извън темата

      Тук се разискват странични теми несвързани с автомобилната марка Мицубиши.

      19.9k
      мнения
  2. Моделите на Mitsubishi

    1. 13.8k
      мнения
    2. 21.3k
      мнения
    3. 20.7k
      мнения
    4. 62.9k
      мнения
    5. 9.5k
      мнения
    6. 21.3k
      мнения
    7. 20.9k
      мнения
  3. Продавам

    1. Автомобили

      САМО ЗА ЦЕЛИ АВТОМОБИЛИ

      819
      мнения
    2. Части

      РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ, АКСЕСОАРИ, ТУНИНГ, АУДИО

      4.6k
      мнения
  4. Купувам

    1. Автомобили

      САМО ЗА ЦЕЛИ АВТОМОБИЛИ

      532
      мнения
    2. Части

      РЕЗЕРВНИ ЧАСТИ, АКСЕСОАРИ, ТУНИНГ, АУДИО

      3k
      мнения
  5. Други

    1. Тунинг, WRC, електрически и специални модели

      Форум за тунинг, драг и рали състезания, car audio

      5.3k
      мнения
    2. 2.6k
      мнения
    3. 5.1k
      мнения
    4. Срещи на клуба

      Дискусии относно всички предстоящи и минали срещи на клуба. Пътешествия, маршрути и дестинации.

      18k
      мнения
    5. 230
      мнения
  • Статистика на сайта

    24,327
    Регистрирани
    1,241
    Най-много тук
    ddivanoff
    Последно регистриран
    ddivanoff
    Регистрация
  • На линия са   0 потребителя, 0 Скрити, 23 госта (Виж списъка)

    • Все още няма регистрирани потребители в момента
  • Мнения

    • Здравейте, Това капаче е доста дефицитно и никъде не може да се намери. Моля ви за съдействие ако знаете откъде може да се поръча  Поздрави!
    • Здравейте, търся Galant, годината е без значение, държа да е газ, ръчка. 
    • Здравейте, Търся по възможност, GDI с затегнал мотор. Ще слагам японска кутия на 1.8 115 HP Трябват ми маховик,съединител,полуоски,тампони,стартер,греда,лостов механизъм за скоростите.Вероятно забравям някой неща,но ми омръзна с тоя френски болкук дето излиза колата с него. 9 пъти съм правил кутия вече. Ще се радвам изброените неща да са на адекватна цена,не колкото колата.
    • Ако го вземеш нов от магазина, мисля че може да се каже, че Лансер е хубава и надеждна кола. Аз лично след 200000км не го искам. Като нов е шумен и колкото повече остарява става по-шумен. Не е удачен за дълги пътувания по магистрала. Аз до 200000 смених всичко по окачването. При покупка задължително провери ABS/ESP, това е характерен доста срещан проблем. Трудно се намират майстори за този модул, а чисто нов е 4200-4600лв. Работещ втора ръка не е оферта, може да му дойде момента след 1 седмица. Bletooth модула също е проблемен, води до източване на акумулатора. С двигателя 1.5 и ръчни скорости няма проблем все още. За 16г. не мога да кажа, че има някаква особена податливост към ръжда. Лаковото покритие е слабо и в един момент започва да изчезва. Намя проблем с намирането на части, има всякакви и евтини и скъпи. След 200000 км може да обърнеш внимание на шофьорската седалка, дали се рони дунапрена. Аспуха също след 200000 заминава.
    • Здравейте на всички нови, стари и бъдещи собственици на Митсубиши. Досега не съм бил собственик на Митсубиши. Спрял съм се на бензиновите версии на Лансър: Source: https://www.auto-data.net/bg/mitsubishi-lancer-ix-generation-3437 Бих искал да прочета мнения и съвети от собствениците на такива автомобили или поне на потребителите с опит в поддръжката на Лансър-и и по-добро място от това не виждам По същество: 1) Заслужава ли си инвестицията в един такъв автомобил, надеждни ли са бензиновите двигатели и техните ръчни трансмисии?  2) Кои от бензиновите двигатели са най-надеждни?  3) Навсякъде предупреждават за съпровождащата ръжда с японските автомобили. До колко страдат тези от това?  4) Кои са слабите места на тези автомобили и лесно ли се намират части за тях, и изобщо лесни ли са за поддръжка?  5) Като поддръжка, какви са д/г цените за консумативите по спирачната система, ходовата част, запалителната система, горивната система и, разбира се, съединителят?  6) Има ли читави майстори и/или сервизи в София за тези модели на Митсубиши?  7) Освен стандартните неща, на какво друго да се наблегне при оглед за покупка на Лансър?  8) Предвид завишените цени към днешна дата, колко е реалната цена на една такава кола, в сравнително добро и запазено състояние? Всякакви други неща, които съм изпуснал да попитам, биха били добре дошли.  Благодаря и успех!
  • Теми

×
×
  • Създаване...