Премини към съдържание

Покупка на Eклипс г1


Препоръчано мнение

Искам да вземам едно еклипс г1, има няколко работи които не работат...

Мотора работи мноого добре апсолутно никаков звук на тропане никаков пушек колата е на ~110 000км, пробелма е що застанал на 98000 и не работе след това дали ще е скапа оправка, исто и що приметих како лявото тркало да е с мноого малко по надвор??? ми това од око не е сигурно...

обротите на моменти падат ама много брзо е оправят..

 

 

Благодаря

Голями поздрави Кирил од Скопйе :) и надевам се че од сутре ще станеме колеги....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно не ти работи като е станал на 98 000 км??

Оборотите падат защото явно има проблем със стъпковия мотор..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ще ми простите незнам много Блгарски , и трудно ми е да пишам...

За таблото говоря, не работе брзинометарот, и слетствено не мери изминатите км, застанал е на 98,000...

За стъпковия мотор мисля че ще се оправи со почистване

работата е това че тя кола ми я дават замена за моята АЛфа 145 1.6 боксер на газ.... и затова искам да дозная някои работи за еклипса....

сега ми текна че и имаше шум од някое тркало мися че е од зад? колко пари е таков лагер?

 

поздрав Кирил

 

ето и слика од колата

 

 

http://pazar3.com.mk/upload/final/large/d6b4fadf-29f4-4acd-96d1-849f5ace6eed.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,едвам те разбрах че си имал предвид за разминаване в разтоянието на гумите...Добре че имам добра фантазия :icon_dance: Ето ти и отговор по темата: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8980

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За таблото говоря, не работе брзинометарот, и слетствено не мери изминатите км, застанал е на 98,000...

 

работата е това че тя кола ми я дават замена за моята АЛфа 145 1.6 боксер на газ.... и затова искам да дозная някои работи за еклипса....

сега ми текна че и имаше шум од някое тркало мися че е од зад? колко пари е таков лагер?

Километража не работи, най вероятно от скъсано жило..........Лагерът на задно колело, мисля че е около 120 лв......

А за замяната, хич не се колебай......Еклипса е много по добър от Алфата....... :icon_thumbup: ......

Успех.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се од това Митсубиши еклипс, колата е била здраво ударана од ляавата страна, задното ляво тркало излиза навьн со 2,3 цм. мися че е много, столба кадето се затвара вратата има кит... просто мноого се разочарах ,защо тя кола толко много ми се ареса... а са толко ретки в МКД... ( а немога да взема од БГ или някаде извьн Македония , защо има закон за забрана за вносване на коли постари од 8 години и нямат еуро 4) ... много тьпо ама това е ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отказах се од това Митсубиши еклипс, колата е била здраво ударана од ляавата страна, задното ляво тркало излиза навьн со 2,3 цм. мися че е много, столба кадето се затвара вратата има кит... просто мноого се разочарах ,защо тя кола толко много ми се ареса... а са толко ретки в МКД... ( а немога да взема од БГ или някаде извьн Македония , защо има закон за забрана за вносване на коли постари од 8 години и нямат еуро 4) ... много тьпо ама това е ...

 

Накарай 3-ма човека да се качат в колата и пак премери за 2,3 см-ра :icon_thumbup: .. Мисля че ще има разлика ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Накарай 3-ма човека да се качат в колата и пак премери за 2,3 см-ра :icon_thumbup: .. Мисля че ще има разлика ;)

Искаш да кажеш че това е нормално???

може ли някои да пусне снимка од еклипс од двете страни, ?????? защо немога да намера в Скопйе някои еклипс да вида дали е така :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 години ...

Ми ще ми простите незнам много Блгарски , и трудно ми е да пишам...

За таблото говоря, не работе брзинометарот, и слетствено не мери изминатите км, застанал е на 98,000...

За стъпковия мотор мисля че ще се оправи со почистване

работата е това че тя кола ми я дават замена за моята АЛфа 145 1.6 боксер на газ.... и затова искам да дозная някои работи за еклипса....

сега ми текна че и имаше шум од някое тркало мися че е од зад? колко пари е таков лагер?

 

поздрав Кирил

 

ето и слика од колата

 

 

http://pazar3.com.mk/upload/final/large/d6b4fadf-29f4-4acd-96d1-849f5ace6eed.jpg

прощаваме ти

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...