Премини към съдържание

Лансер с 20-ки


Препоръчано мнение

Аз за 21-ци си мислех ...

Ще ти изпадат зъбите като го покараш на павета .

Най-добре вози с 16' -ки

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ебаси извращението... според мен по голям размер от 18 си е скандална работа особенно а родните пътища. А пък колко ми е смешно като видя някав уж гузар с някво бмв или мергел с 20 и на горе... и от гъзария и зимата го кара с летни гуми щото не му се турат по малки джанти а новите зимни гуми за тоя размер струват половината кола образно казано :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: :icon_rock: аз мисля че е важно колко се кефи притежателя ,на визията!А за красота готин е,ама да не влиза в дупки !!!!! :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

аз мисля че е важно колко се кефи притежателя ,на визията

 

Е по тая логика хайде всички да си вземем голф двойка с емпетройка и джанти за 1000лв... :haha:

Важното е като минеш от някъде след тебе хората да си "чупят вратовете".... :12w00t:

 

P.S. Един познат мина с хондата си през камък и после хвърли ждантата, едва не се уби. Така че на тия "гъзарски" джанти мястото им не е по българските пътища.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, де! Оставете младежта! Те не си купуват джантите и гумите, а и бъбреците им са здрави! А и зъбите им не са пломбирани!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е по тая логика хайде всички да си вземем голф двойка с емпетройка и джанти за 1000лв... :haha:

Важното е като минеш от някъде след тебе хората да си "чупят вратовете".... :12w00t:

 

P.S. Един познат мина с хондата си през камък и после хвърли ждантата, едва не се уби. Така че на тия "гъзарски" джанти мястото им не е по българските пътища.

 

Ако минеш с Голфа нямаш шанс, някой да се обърне след теб, дори да си с джанти за 1000лв. парчето, но ако минеш с Лансер с 20" бая народ ще се обърне, ако пък ако е Ево малииии :icon_thumbup:

 

Ееее, де! Оставете младежта! Те не си купуват джантите и гумите, а и бъбреците им са здрави! А и зъбите им не са пломбирани!

 

Извинявай, но според теб, кой ни купува джантите и гумите? И какво общо имат ниско профилните гуми с бъбреците и зъбите ни? Не съм чул човек да е умрял, затова че кара с ниско профилни гуми, а и не знам някой да се разболял, виж само пломба може да ти падне, но това не говори добре за зъболекаря ти :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако минеш с Голфа нямаш шанс, някой да се обърне след теб, дори да си с джанти за 1000лв. парчето, но ако минеш с Лансер

 

Е да но нали става въпрос на теб да ти харесва, а не на другите. За това има и голфове все още;

 

По темата: колелата на тоя лансър ми приличат на тези на стара каруца, само където са ги хромирали и са им сложили малко гума, да не дрънчи по асфалта. Според мен джанти повече от 18" на такава кола са си пълно безумие, особено в България (но нали сме в България, трябва да се харесаме на другите и ще си ги сложим, нищо че ще направим колата да вози като каруца :tooth: );

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И според мен е грозно... а тия гуми дето са 20 и на горе с тоя малък профил.. имат ли въздух вътре или са като на мотокарите плътни :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въздух имат със сигурност, освен ако не са с азот. Освен визията, тази кола е повишила изключително стабилността си, поради факта, че тези гуми не се усукват в завоите. Друг е въпроса как се отразяват на ходова част, карета, съединител и т.н. Хидравликата гаранция малко се е сцепила, както и возията. Разхода повече от литър на 100 убеден съм. Предимство пък е, че с този цолаж и профил, ако спука гума при висока скорост, колата ще има в пъти по-добро поведение и шанса да я отдържи на пътя е доста по-голям. В крайна сметка наистина повече от 18 цола си е безумие за нашите пътища. А и не ми се мисли как се обува кола с такъв цолаж....

 

П.С. Не на всички мотокари, гумите са плътни. На много са с вътрешни гуми и се надуват на 8-9 атм.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

На мен 7- лъчовите джанти ми харесват, но не намирам смисъл от такъв цолаж за скапаните ни пътища. Навън- може. Но тук - абсурд!

Аз сега карам една Хонда Сивик от най- новия със 17"... еми то ми е жал да го настъпя и като хлътна някъде ме боли сърцето, не само зъбите.

Иначе като си му харесва и го удовлетворява човека, не виждам лошо. То си е за негова сметка. Нито ние му купуваме джантите, нито нищо. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...