Премини към съдържание

Събор на японските "фурии" в морската столица


Препоръчано мнение

:) Браво майна! Другия път национален японски събор :D
Браво я....И ние сме дали нещо на света...... :lol: ...Ама и на вас едно голямо браво....Много яка среща...... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 166
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ето снимки и от мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=334373

Добра среща стана,даже и от Клуб Лада Нива се присъединиха :) да разглеждат колите :)

 

А към новите колеги:Срамни работи няма ,идвайте и казвайте: "Аз съм с онова нещо там и вие ли се от клуба?"....примерно.Няма да ви изядем ,я!!!!! :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, колеги!

Кой е колегата със Спейса? До Колта на Емо.

 

И една оффроуд среща от днес във Враца цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://media.snimka.bg/1978/010212168.jpg Ето и една шпионска снимка........ :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наско,линка дава нещо проблем.... :(

При мен работи , клипчето е супер , поздравления за бързата реакция :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://media.snimka.bg/1978/010210822-big.jpg

К'во е това ? :giggle:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

К'во е това ? :giggle:

 

Това е традиционният вече за варненската ескадрила ,"Мицубиши Конус".Този "Мицубиши Конус" присъства на всички срещи на споменатата преди това ескадрила.

:icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То ясно че е :mitsu-smiley: конус и това отгоре сигурно е от джанта на лансър или от ключодържател...

 

Аз мислех, че трябва да е с такава табелка:

 

http://img142.imageshack.us/img142/5320/img121lt4.th.png

 

Ама и с конус става...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и за тези, които не могат да отворят видеото на Наско....... :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Видеото е много добро !!!!!! :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Малкия много ме зарадва как хубаво търка колата!!!Ще става фен :)

А защо управителят на МЕТРО прилича на човек който се занимава с транжиране и пласиране на продуктни от животински произход (по специално месни)?

:)

 

ПС:Емблемките са от лепки за джанти за 1.20лв. 4 на брой :)."Мизубиши Конуса" ще претърпява подобрения. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, че успяхте да го осъществите!

 

Снимки, снимки, но... разкажете нещо по организацията, на срещата нещо интересно, планиране на следваща?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Нещо май се опитаха да ви поизгонят... Трябвало да да понаправите малко оборот, заели сте им все пак паркинга на хората, чак една нива да не може да мине. Какво е това безобразие... :hysterical:

 

Събор не се прави така. Първо се урежда мястото (паркинга в случая), обаждате се и в общината за да заявите за мероприятието, осигуряват ви полицейско присъствие (на ваша страна). Най-накрая звъните в BTV или Nova за новините в 7 часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Охраната идва и ми вика "кой е организатор на това нещо". Викам "ми никой, ей така спонтанно си се събрахме". :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нещо май се опитаха да ви поизгонят... Трябвало да да понаправите малко оборот, заели сте им все пак паркинга на хората, чак една нива да не може да мине. Какво е това безобразие... :hysterical:

 

Събор не се прави така. Първо се урежда мястото (паркинга в случая), обаждате се и в общината за да заявите за мероприятието, осигуряват ви полицейско присъствие (на ваша страна). Най-накрая звъните в BTV или Nova за новините в 7 часа.

Незнам за другите форуми ,но за нас като разбраха , че сме от :mitsu-smiley: даже ни поканиха в кафето на топло да поседнем , а другите така и не разбрах защо си тръгнаха ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а другите така и не разбрах защо си тръгнаха ?

 

Вроден инстинкт, към тия с бурканите, вероятно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мене някой как ма гибсира :D Прибирам се към нас и телефона ми звъни. Непознат номер. Вдигам аз :

-Ало?

-Емил Димитров ли е на телефона?

-Аз съм да!

-Разбрах че вие сте организатор на японската среща която се проведе на Метро?

Тук в първия момент си помислих, айде ще одим до районото :D

Накрая се оказа фен, който някой му е дал телефона ми, и се вълнувал дали продължава някъде събора :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мене някой как ма гибсира :D Прибирам се към нас и телефона ми звъни. Непознат номер. Вдигам аз :

-Ало?

-Емил Димитров ли е на телефона?

-Аз съм да!

-Разбрах че вие сте организатор на японската среща която се проведе на Метро?

Тук в първия момент си помислих, айде ще одим до районото :D

Накрая се оказа фен, който някой му е дал телефона ми, и се вълнувал дали продължава някъде събора :)

Ха Ха а , ние с Велико благодарение на GPS-a му опознахме добре Варна :icon_thumbup: това трябваше да е в темата за благодарности :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и мъничко снимки от мен. За такова време доста коли наистина се бяха събрали. То иначе в наша чест беше спряло да вали. Това мероприятие изглежда беше тестване дали е възможно да се осъществи една такава комбинирана среща. И само толкова, но след като се знае вече, че става - за следващия опит ще трябва и по задълбочена организация и за по дълго време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

После ходихме с Мазда, Хонда и Субару да караме долу на аспаруховия плаж :icon_rock: Улучихме срещата на пежата :icon_blush: Браво добре се получи. Запланувал съм едни неща за лятото, дано се осъществят, ако не - другото лято :) Засега няма да казвам какво е, но горе долу пак с такова голяма събиране е свързано :) На другата среща ще се запозная с всички, просто никой непознавах като отидох на Практикер. Освен с varnahack и с Емо се запознах ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...