Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благотворителност на клуб Мицубиши за 2009-та


Препоръчано мнение

  • Отговори 122
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колко деца има в дома?
Всеки път са различна бройка......Това може да каже директорката......То и без това , трябва да се съгласуват с нея нещата, така че колегите които и имат координатите, да се свържат с нея и да кажат....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Аз имам един доста стар компютър, но незнам дали ще свърши работа.

По мои спомени е Пентиум 2, Уиндоус 95, Върви интернет, но Нови игри не могат да се играят. Даже и на скайп може само да се чати.

МОже да им влезе в употреба за учене на нещо и писане.Кажете ако искате и ако ще свърши някаква работа ще го дам.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, установяваме точен час на тръгване от София 7:30 на Лукойла след караулката, колегите от Пловдив ще се присъединят към нас в 9 и те на Лукойла само че Пловдивския! :)

Датата е 01.02.2009г. неделя!

Моля тези, които ще носят компютри да ги изчистят и да инсталират програми които смятат, че могат да са необходими на децата за тяхното образование - като самоучители по английски/немски, речници и каквото се сетите и имате възможност!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еииии събрахме се.... :) Ами Светльо спомена края на месеца, а той е следващата седмица......Само Валери да каже, ще може ли до тогава да вземе монитора от Велико........А и другите колеги да кажат удобно ли им е, другата събота или неделя.......

 

Колеги сега се чух с Валери и нещо се е поразболял, така че утре няма да може да идва насам и да му предам монитора. Иначе другата седмица като оздравее пак ще се видя с него. Пък и щото и уговорката за ходене в Дома я правите за тая седмица накрая. Освен ако не остане за по нататък посещението при децата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги сега се чух с Валери и нещо се е поразболял, така че утре няма да може да идва насам и да му предам монитора. Иначе другата седмица като оздравее пак ще се видя с него. Пък и щото и уговорката за ходене в Дома я правите за тая седмица накрая. Освен ако не остане за по нататък посещението при децата.

Велико, тази седмица ще ходя до Поморие (за съжаление се разминавам със срещата, но може да е за добро), та ще се прибирам в неделя и мога да взема от теб монитора и да го занеса в дома. Само колегите да подготвят компютъра и като мина ще го свържа. Ще се стремя да тръгна в неделя възможно най-рано, но в събота вечерта съм на сватба и не знам колко "книги" ще прочета :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Велико, тази седмица ще ходя до Поморие (за съжаление се разминавам със срещата, но може да е за добро), та ще се прибирам в неделя и мога да взема от теб монитора и да го занеса в дома. Само колегите да подготвят компютъра и като мина ще го свържа. Ще се стремя да тръгна в неделя възможно най-рано, но в събота вечерта съм на сватба и не знам колко "книги" ще прочета :icon_drunk:

 

Тошко това е добра новина и можем да се видим, само да се разберем кога ще е по удобно - преди "четенето на книгите" :D или преди тръгването на обратно. Ама след празненството на другия ден подозирам, че ще имате крещяща необходимост от шкембе чорба. А бе ще стъкмим една уговорка за среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще оставя част от нещата, за да не ходя с празни ръце. :)

Моля колегите, които ще ходят да вземат по нещичко и за децата, за да не носим само техника.

 

Здравейте!Аз имам един доста стар компютър, но незнам дали ще свърши работа.

По мои спомени е Пентиум 2, Уиндоус 95, Върви интернет, но Нови игри не могат да се играят. Даже и на скайп може само да се чати.

МОже да им влезе в употреба за учене на нещо и писане.Кажете ако искате и ако ще свърши някаква работа ще го дам.

Поздрави!

 

Всеки компютър е добре дошъл. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Обадих се на директорката. Чакат ни с нетърпение. :icon_n_hug:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се на директорката. Чакат ни с нетърпение. :icon_n_hug:
Значи в неделя 9.00ч., чакаме с Криси на Лукойла след Пловдив...... :good:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сега се чух с Велико (mali) и се разбрахме да взема монитора. Така, че колегите които ще ходят - ако има възможност подгответе още едно работно място аз като мина по-късно през дома ще оставя и монитора и ще го свържа. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, утре в 7:00ч. ще ви чакаме на Лукойла на караулката!

Който иска да пътува с нас, да знае че до към 7:15 ще сме там после тръгваме и новата среща е на Лукойла след Пловдив!

Знаете ми телефона, ако искате да се разбираме нещо звънете или пишете тук! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, чакаме инфо!

:icon_hmm:

Ами, аз не можах да се видя много-много с дечицата (само минах да оставя монитора от mali), но това не пречеше да ми се нахвърлят на колата :rolleyes: (Жоро и С...... :icon_blush: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, чакаме инфо!
Ами изпълнихме мисията успешно......... :icon_thumbup: ....

Закарахме техниката на децата, занесохме им разни лакомства и малко тоалетни принадлежности, понеже директорката каза, че от това имат нужда.......

Всички бяха много щастливи и доволни......

Специални благодарности от целият дом, за фен клуб Мицубиши....

Ето и малко снимки....

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодарности и от мен! Съжалявам, че не успях да присъсътвам, и не мога да скрия гордостта си, че съм част от вас!

Браво, колеги, пак дарихме радост и усмивки на нашите малчугани!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Леле, колко е приятно да виждаш тези усмихнати личица.....

За пореден път едно огромно Браво на всички колеги!!!

На пролет пак... и аз съм там.... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра работа, прекръстиха ми колата, сега се нуждае от пастиране :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Екстра работа, прекръстиха ми колата, сега се нуждае от пастиране :icon_thumbup:

 

А ти с каква кола беше точно?! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти с каква кола беше точно?! :icon_blush:
Как с каква бе ??? Ти не гледа ли снимките? Ванкана беше с червена кола.... :lol: .....ЕТО ТУК......

И понеже дойде с грешната марка кола, децата му казаха че е цитирам: "голяма бракма", му надписаха на задният капак правилната марка.......

Надписа гласеше:

мицОбишЕ

измий ме чу ли ??? :lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И от мен едно голямо БРАВО на клуба и на всички които помагат за тази кауза...........на пролет се надявам и ние да се включим. :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...