Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благотворителност на клуб Мицубиши за 2009-та


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, искам да ви питам още веднъж. Ще има ли инициатива на хората в клуба или да мина да оставя всичко, което сме събрали до момента? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 122
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Светльо, аз на тебе ли да ти донеса един компютър?! Днес съм поръчал и нова мишка с клавиатурка за децата, а колегата Mali ще даде мониторче. :icon_n_lamo:

Ще проверя дали нямам и малко дрешки за дечицата?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ако няма да ходите ми се обади да се срещнем и след това ще го занеса. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма да ходите ми се обади да се срещнем и след това ще го занеса. :)

Светльо, аз ще ходя към Старa Загора, но към края на Февруари. Прeдполагам, че ще е много късно, но ако Ви устройва, ще вземa всичко тогава!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние също можем да проверим за дрешки, и ще ги дадем на някой ако ходи през февруари или тая събота и неделя. :rolleyes:

 

Само моля пишете на ЛС да се уговорим кога и къде да му ги дадем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да ви питам още веднъж. Ще има ли инициатива на хората в клуба или да мина да оставя всичко, което сме събрали до момента? :)

Много ми се ходи, но точно сега не смея да мърдам. Ако искаш - мога да се отскубна за 4-5 часа и да отидем с камиончето дотам, че събира повече багаж. Или пък да ти го дам да идеш ти с него...... Просто момента ми е такъв, съжалявам......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да се уточним за коя събота и неделя става въпрос иначе на мен ми се идва да видя моите малки приятели! :) :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Компютъра днес го включих, работи :icon_thumbup: Инсталирах му малко програми и игри. Светльо, наистина е добре да напишеш кога ще ходиш/ходите. Имам голямо желание и аз да дойда! Ако съм зает, ще ти докарам компютъра и монитора до вас :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Данчо, още не съм сигурен кога ще бъде точно, но датите в които имам път към морето са в началото на февруари.

Ще пиша допълнително, когато имам яснота по въпроса.

Може да си насрочите друга дата.

Аз просто имам път оттам и нищо не ми коства да оставя нещата.

Ако хората са заети и не могат да се организират и определят дата, аз ще им ги занеса и готово. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Светльо не е " Tатко Барба" и не става да мисли и действа само той за клубните инициaтиви (обръщам особено внимание на колегите във Стара Загора).

Поемам ангажимента, ако трябва лично да дойда до София и да взема компютрите, а за останалите които искат да дарят компютри всеки понеделник и четвъртък съм във Чирпан, Пловдив, Пазарджик, а всеки вторник съм по черноморието (от Царево до Варна и Добрич :icon_rock: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Светльо не е " Tатко Барба" и не става да мисли и действа само той за клубните инициaтиви (обръщам особено внимание на колегите във Стара Загора).

Поемам ангажимента, ако трябва лично да дойда до София и да взема компютрите, а за останалите които искат да дарят компютри всеки понеделник и четвъртък съм във Чирпан, Пловдив, Пазарджик, а всеки вторник съм по черноморието (от Царево до Варна и Добрич :icon_rock: )

 

Валери ти щом "миткаш" на толкова много места, май ти ще го играеш "татко Барба". Сериозно говоря - имаш възможност да се съчетае с работата ти, ако някой ще предоставя нещо да ти го предаде. Ето например за монитора който писах, че имам - във вторник щом имаш идване насам можем да се уговорим да ти го дам.

Другия вариант е ако ще правим някаква уговорка за ходене до Ст. Загора и всичко да се занесе на веднъж. Това би могло да е през някой от почивните дни занапред. Хем ще си направим мини срещичка в Стара Загора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога само в петък, а обикновено такива инициативи се правят събота или неделя.

Кажете как да го направим?

 

 

Ако хората са заети и не могат да се организират и определят дата, аз ще им ги занеса и готово. :)

Светльо ! Щом е най-добре събота и неделя, гледам че Дани иска да присъства, Слави и Криси също, Валери организирва Старозагорци, значи най-добре да ги дадеш на Дани и ако той си е уикенда в Пловдив, да мина да го взема и от там в Стара Загора......Слави и Ечика ще ни чакат там, Криси ако идва ще се разберем къде да се чакаме, и после колективно отиваме при малчуганите........После една мини-среща и кой от къде дошъл :drive: .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре. Ако решите този вариант за най-удачен, ще го направим така. :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Кажете датата и ще гледам и аз да дойда. Имам няколко ангажирани съботи и недели и ако не се засечем - на линия съм. За съжаление ще мога само с пари и превоз да помогна. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм ЗА! :)
:mitsu-smiley: Кажете датата и ще гледам и аз да дойда.

Еииии събрахме се.... :) Ами Светльо спомена края на месеца, а той е следващата седмица......Само Валери да каже, ще може ли до тогава да вземе монитора от Велико........А и другите колеги да кажат удобно ли им е, другата събота или неделя.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще мога другата събота и неделя. Ще съм в Смолян и направо от там ще тръгна за Ст.Загора. Ако искате може да се чакаме или в Пловдив или на Омв-то в Ст.Загора, през което преди минавахме на път за морето. Кажете само в колко часа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колеги, хайде тогава да се разберем в колко часа ще тръгнем в неделя сутринта, за да знаем горе долу кога ще сме в Пловдив, за да кажем на Марио и Криси някакъв час за среща на Лукойла, който се намира между Пловдив и Стара Загора по магистралата! :)

Аз предлагам час за тръгване 7:30, като тръгването е от Лукойла след караулката на изхода на София и предполагам, че към 9:00 ще сме на въпросния Пловдивския Лукойл!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е другата неделя, и аз ще дойда. Че съботата съм зает :( За часа на тръгване съм съгласен, но каквото решите :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели мои, кажете една точна дата, МОЛЯ ВИ. :icon_n_king:
Нали си имаш Мицу-календар бре.....Погледни каква дата е другата неделя, и готово...... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цялата ми седмица е в изпити, идеално ще ми дойде малка разходка. Точно да се разсея, че надали ще са успешни, та значи и аз може да дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...