Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Благотворителност на клуб Мицубиши за 2009-та


Препоръчано мнение

  • Admin

Браво, браво! :clapping2:

Ще занесем още неща в петък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 122
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Марине аз затова питах, да го потровя малко :D Ама те мъниците са свършили тази работа :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_blush: Това ми е бобслея ;) Децата определено знаят коя е истинската марка и държът на нея!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ето 2 - 3 снимки и от мен. :icon_thumbup: Едната я пускам с малко закаснение. ето тука

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ето 2 - 3 снимки и от мен. :icon_thumbup: Едната я пускам с малко закаснение. ето тука

 

На "закъснялата" снимка е моя Галант с новия спойлер. :icon_thumbup: Снимката е вероятно от есента на миналата година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На "закъснялата" снимка е моя Галант с новия спойлер. :icon_thumbup: Снимката е вероятно от есента на миналата година.

Снимката е от 31.12.2008г. :) когато бяхме при децата за нова година

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, с малко закъснение искам да публикувам и снимките от моя фотоапарат, извинявам се за закъснението! :link:

Иначе посещението мина много добре, благодарение на колегите дарили компютри и средства, успяхме да зарадваме още малко нашите приятели от дом "Българка" :)

Освен компютрите от Била им купихме лакомства на стойност близо 40 лева и почистващи препарати и хигиенни средства на стойност близо 100лв.

Колеги, има нужда от средства така, че всеки, който има възможност нека дари малка сума за тази благородна и наистина много позитивна инициатива.

Благодаря на всички, които се отзоваха и помогнаха всичко това да стане реалност!

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 3 седмици ...

Децата снощи бяха в нет-а :icon_clap: Щастливи, че имат достъп и компютри в дома, без да ходят по зали :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В нета, но къде? Дайте да си уговаряме нещо с тях и като не можем да сме там - поне по интернет да си общуваме....

 

Иначе - пустите му скари, все не ми остава време докато сме там да си завъдя по-сериозни контакти с някой от тях.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В нета, но къде? Дайте да си уговаряме нещо с тях и като не можем да сме там - поне по интернет да си общуваме....

 

Иначе - пустите му скари, все не ми остава време докато сме там да си завъдя по-сериозни контакти с някой от тях.....

 

 

:icon_thumbup: много добра идея! Глаусвам ЗА! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм ЗА!............да им направим отделна тема ли, какво ли .............или някакъв skype?

Mакар че все още не се познавам с тях много ми се иска да им помогна с нещо или най-малкото да пообщувам с някой от тях......пак ще е полезно..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен не е добра идеята да ги учим да чатят и да висят нон стоп пред компютъра. Повярвайте до нищо добро няма да доведе. По-бихме им били полезни да ги изведем навън и да им направим среща извън дома и компютрите. Идеята на обзавеждането на стаите с компютри бе да добият компютърна грамотност, а не да ги насърчаваме като си говорим с тях по нета. Да, без компютри не може в днешно време, но интернет не е най-добрата среда за подрастващ организъм!

Лично мнение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля,че е добра идея дотолкова, че може би ще започнат да пишат по-грамотно. /лично мнение/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля,че е добра идея дотолкова,че може би ще започнат ,да пишат по-грамотно. /лично мнение/

Аз пък не съм много съгласен с теб. Точно Интернет научи сина ми да пише с 4 и 6 и да прави правописни грешки, защото пише предимно на маймуница. Иначе е пълен отличник в училище.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не съм много съгласен с теб. Точно Интернет научи сина ми да пише с 4 и 6 и да прави правописни грешки, защото пише предимно на маймуница. Иначе е пълен отличник в училище.

И това е така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да спорите и да обсъждаме неща дето едва ли от нас зависи. За децата точно учителки и директорката им са хората дето да им разрешават или забраняват за интернет и чатене. Още по-вече, че едно нещо като се забранява - изкушението да има стремеж към него е още по-голямо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Истината е, че интернета и изобщо компютрите си имат положителни и отрицателни черти.........., и сега след като така или иначе децата си имат машинки, вече не можем да ги предпазим от някои неща.

Мисля че и да им правим и да не им правим юзери в разни чатове и форуми, по-натам те сами ще си ги направят. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да спорите и да обсъждаме неща дето едва ли от нас зависи. За децата точно учителки и директорката им са хората дето да им разрешават или забраняват за интернет и чатене. Още по-вече, че едно нещо като се забранява - изкушението да има стремеж към него е още по-голямо.

 

Велико е прав, да не изземваме функциите на възпитателите и учителите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакайте сега...

Разбира се не става дума за прескачане на ръководството! Знаете мнението ми по този въпрос! Предложението ми е продиктувано от факта, че по-добре да са покрай нас, отколкото в разни други чатове.... да не изброявам. Така и така имат компютрите - ходи ги контролирай къде ще влизат и какво ще правят...... И след като ръководството на дома е решило да има нет и компютри - не мисля, че ще е проблем да се срещаме с тях в пространството.... Личното ми мнение е, че по-добре с нас, отколкото другаде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Децата най-добре си знаят къде искат да се ровят в Интернет. Което дете има желание - може да му се обясни къде да ни намери. Да не го мъдрим повече този въпрос, темата ще иде много встрани. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Работя в една фирма дето се занимава със софтуер,там старите компове ги даваме на такива заведения ако успея да отклоня малко количество ще ги затрупаме с компове и монитори,но за сега нищо не обещавам,ще говоря с шефа и ще ви държа в течение

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...