Премини към съдържание

Крило


Spiritmaster

Препоръчано мнение

Мисля, че с крило като на новия лансър ще изглежда най-добре.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Аз пък съм на мнение, че крило като на колегата ^GaRfiELd^ изглежда страхотно. Моята е също хечбек. Ако можем някаде да излеем такива и аз съм в групата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятел в Пловдив точно до гребната база правят по каталог има всякакви .Струват от 100 до 180 лв някаде :icon_thumbup:

А въпросното крило правят ли го?Като на колегата Garfield

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колегата GaRfiELd като нищо, като се оправи времето, ако знаете някой, дето изработва крила и може да ви услужи да направят калъп, стига да не ми наравят на гъ.. моето крило, че ми е фабрично, милото :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то крилото е същото. Просто на задната броня има и много яка престилка. Един приятел ми ги намери в Германия, цената е подобаваща 207 евро за крилото и 99 евро за пестилката. Цената е за чисто нови естествено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес като обикалях по моргите (...колко извратено звучи :) )

една каризам имаше крило като това за 80 лв. , но не успях да го снимам :(

Не успях да го огледам добре състянието и не видях имаше ли трети стоп или не .

Беше червено от ГДИ каризма 97 г.

http://web184.xps2.microserver.de/Carisma-...lvio%20(08).jpg

 

В пловдив е моргата ,ако някой го интересува, ще пиша каде е !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , това не е въпросното високо крило ,за което говорим! Само като чух цената от 80 лв и ми стана ясно (освен ако не е потрошено)Аз съм се заел с направата на високото крило със съдействието на SLX и неговите колеги (всъщност те са майстоите) Моята роля е да ги снабдя с това крило ,за да му направят калъп! Това е възможно благодарение на колегата ivander (за което му благодаря много)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , това не е въпросното високо крило ,за което говорим! Само като чух цената от 80 лв и ми стана ясно (освен ако не е потрошено)Аз съм се заел с направата на високото крило със съдействието на SLX и неговите колеги (всъщност те са майстоите) Моята роля е да ги снабдя с това крило ,за да му направят калъп! Това е възможно благодарение на колегата ivander (за което му благодаря много)

Аз защо не знам, че сте се сдушили?!? :icon_crying:

Бройте ме на калъпа, че ще получа някое душевно разстройство, ако ме подминете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Браво колеги - събрахме се вече към 6-7 човека ;) До сега не исках да го казвам , защото не беше много ясно , но ако всичко върви по план , утре съм при SLX и започваме работа по крилото!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Така нареченото "високо" крило за Каризма вече се прави от Румен (колега на SLX в работата)

Другата седмица ще започнем с престилката за задна броня! Имам едно запитване : някой колега разполага ли с подобна престилка за предна броня и може ли да ми услужи за да и направим и на нея калъп?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И това е вариант , но ми се иска нещо по-така! Не мога да поместя снимка за да видите!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такова ли?

Да , това вече е по-добро! Ако някой има такова или подобно ,ще се радвам да ми услужи за общото благо ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Така нареченото "високо" крило за Каризма вече се прави от Румен (колега на SLX в работата)

Другата седмица ще започнем с престилката за задна броня! Имам едно запитване : някой колега разполага ли с подобна престилка за предна броня и може ли да ми услужи за да и направим и на нея калъп?

 

Колега аз да питам за престилката за задната броня... тя какви пари ще легне за направа, че мен към спойлера отзад ми се иска да добавя тази престилка, но отпред нещо не ми се ще, че ще дойде надолу и ще взема да я оставя на някой бордюр :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз да питам за престилката за задната броня... тя какви пари ще легне за направа, че мен към спойлера отзад ми се иска да добавя тази престилка, но отпред нещо не ми се ще, че ще дойде надолу и ще взема да я оставя на някой бордюр :rolleyes:

Не мога да ти дам в момента отговор , но предполагам , че повече от 80-100лв няма да е! Ще се поинтересувам (не е на дневен ред и за това не знам ) ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично черната престилка, като на колегата "S.Iliev" повече ми допада. Но за задното високо крило и за задната престилка съм в играта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено като се оборудвам и с такава предна престилка трябва да забравя за качване по бордюри ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено като се оборудвам и с такава предна престилка трябва да забравя за качване по бордюри ;)

 

Това за бордюрите е ясно, но може и по бабуните /легналите полицай/ да опира. Пък и друго си мисля, че тая предна престилка ще нарушава или завишава цялата обтекаемост на въздушното съпротивление отпред. За отзад си изглежда добре, но предната е излишна - и като визия и като практичност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да ти дам в момента отговор , но предполагам , че повече от 80-100лв няма да е! Ще се поинтересувам (не е на дневен ред и за това не знам ) ;)

 

Ммм колега ако ще е такива пари, то аз ще съм в клуба за нея, че от много време съм си харесал и гледам из магазини за части, ама нямат в наличност и цена не казват, но тази цена е добре, стига и изработката да е добра, понеже след това има още 70 лева за боядисване да се дават, а монтажа... който не е с 2 леви ръце, може и сам да я монтира :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...