Премини към съдържание

Крило


Spiritmaster

Препоръчано мнение

Здравейте колеги , имам желанието да си сложа антикрило на моята Каризма не можах да открия информация за магазини в форума - някой знае ли къде продават , по възможност в Южна България.

Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте колеги , имам желанието да си сложа антикрило на моята Каризма не можах да открия информация за магазини в форума - някой знае ли къде продават , по възможност в Южна България.

Благодаря предварително!

 

285лв с ДДС оригинално. Срок на доставка - 10-15 дни. Ако проявяваш интерес ми пиши на ЛС :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги , имам желанието да си сложа антикрило на моята Каризма не можах да открия информация за магазини в форума - някой знае ли къде продават , по възможност в Южна България.

Благодаря предварително!

 

 

Колега, получи ли ми съобщението на лични, за да знам какво става, ако този месец пропусна - другия ще гледам да не го пропускам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, получи ли ми съобщението на лични, за да знам какво става, ако този месец пропусна - другия ще гледам да не го пропускам.

 

 

Получих го приятелю, Благодаря ти за информацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ходи ли да го гледаш това крило, взе ли го?

 

 

Ходих да го видя , не го взех защото беше много лошо спукано средното краче и некадърно залепено - освен тази пукнатина имаше още няколко които ми ги спестиха по телефона.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,колега!По-голям шанс да си намериш такова крило ще имаш ако си пуснеш темата в купува/продава.Аз си намерих от там,същото като това от обявата на haimana143(продавам Каризма на части)за 120лв.Наистина шу-Каризмата ми изглежда много по-добре.Сега чакам и стоп-светлината за него от bonevsyq,и я слагам още утре.УСПЕХ С ТЪРСЕНЕТО! :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Тези крила от какво ги правят ? Гледах на едно място имаха доста богат избор и бяха по 55-70лв от ABS (палсмаса), имам малко одраскано около ключалката на багажника и малко на предната броня и на пролет ако взема да ги боядисвам може да взема да сложа и аз някакво крило и да отлитам :plane: . Въпроса е едно такова крило на багажника не нарушава ли доста аеродинамиката и стабилността на колата при висока скорост, ако фабрично няма такива "екстра" ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е чак пък да нарушава аеродинамиката, това за пръв път го чувам. А и колко често караш с 200 постоянна скорост та да имаш полза от него, то си е за красота нищо друго.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Самото крило отваря като визия автомобила , специално на Каризмите им стои добре , а при високи скорости над 160 мисля че спомага доста за стабилноста.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако беше така щяха да го слагат серийно, а аз съм виждал такова само по една-две нафтени но не и при GDI, така че леко е под въпрос. А и става въпрос за крило 2 пъти по-високо от фабричното (нещо като това, дето съм си нарисувал :specool: ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, едва ли колата прави разлика при 160 км/ч. дали е дизел, бензин или керосин. Просто няма логика в това, което пишеш, а и не съм сигурен, дали всички GDI са без крило.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напълно подкрепям колегата Пепър.С такова крило съм от две семици(от ниските)и трябва да ви кажа,че колата изглежда супер.А до това дали помага е доказано.Не съм виждал до сега скоростни автомобили без анти-крила(стабилизатори)отзад.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Самото крило отваря като визия автомобила , специално на Каризмите им стои добре , а при високи скорости над 160 мисля че спомага доста за стабилноста.

Колега моята е ГДИ и е скрило така я докарах от Германия и стои много добре а за аеродидамиката не се знае какво става.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега много добре си стоят крилата на Каризмите и особено по-голямото крило, което на моята е сложено фабрично :icon_thumbup: Не знам дали влияе толкова на аеродинамиката, но определено колата с него изглежда много по-красива, така че ако можеш не му мисли и си слагай и на твоята :good: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги , и аз съм на мнение ,че тези крила стоят много добре на Каризмите! Аз от край време си търся от високите - ако някои има и го продава да се обажда!А за аеро динамиката - хората точно за това са ги измислили тези анти крила,за да може потока от въздух който тече покрай колата да я натисне още повече за пътя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва една опашка да направим за крила,защото и аз искам.Вчера видях една Каризма седан, същата като моята ,но с крило и останах сразен колко добре изглежда!!!!!А колкото за ефекта ,и да има и да няма все ми е тая,колата се отваря с крилото.(сега се сетих и за един голф вчера ,цвят тройка с пейка отзаде :D :D :D :icon_doh: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги ,

Виждам ,че сме страшно много мераклиите за анти-крила ,а предлагането е никакво: чакаме да изпадне някоя Каризма на части и дай боже да е с крило!

Имам следното предложение (подчертавам само ,че е предложение):

Защо не намерим някой ,който се занимава с отливката на такива елементи и да си поръчаме достатъчно бройки за всички! Ще помолим някой отзивчив колега да ни услужи с крило и по него ще се направи калъп! (2-3 модела, който от което иска) Така всички ще се сдобием с така желаните крилца на нашите Каризми!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май трябва да се обърнем към SLX. Той нали отливаше бронии за галанта, но за целта трябва някой колега да си свали крилото и да му го даде, а той да направи отливките.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да , трябва :) И ако питате мен ,на мен ми се иска да е това високото!(може и няколко вида крила да са-ако има кой да ги даде) И всичко ще бъде заплатено в рамките на разумното рабира се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако намерите снимки, я подайте насам да видя как седи, че и моята е без крило, ама ниско или високо искам не мога да преценя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно такова крило си търся за моята Каризма! Аз смятам , че то стои по-добре на хечбека!Ако някой предлага такова , да се обажда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Приятел в Пловдив точно до гребната база правят по каталог има всякакви .Струват от 100 до 180 лв някаде :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...