Премини към съдържание

Крило


Spiritmaster

Препоръчано мнение

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

И аз искам задна престилка.Като ги направите достатъчно бройки само свирнете :icon_n_whistling: :mitsu-smiley: :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз искам задна престилка.Като ги направите достатъчно бройки само свирнете :icon_n_whistling: :mitsu-smiley: :icon_dance:

Колега , предполагам ,че "няколко бройки няма да има" Трябва всеки поотделно после да си поръчва каквото иска , понеже майсторите не се занимават с производство на спойлери! С индивидуална поръчка става всичко!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

О.К.Тогава приемете поръчката ми за една задна пристилка! :icon_peace:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега , предполагам ,че "няколко бройки няма да има" Трябва всеки поотделно после да си поръчва каквото иска , понеже майсторите не се занимават с производство на спойлери! С индивидуална поръчка става всичко!

 

Ивайло брой ме на 100% за задната престилка... и нали говорим за долното продължение на бронята, дето минава под ауспуха :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ивайло брой ме на 100% за задната престилка... и нали говорим за долното продължение на бронята, дето минава под ауспуха :rolleyes:

 

Именно за нея говорим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Именно за нея говорим!

 

Супер :icon_thumbup: Значи само като разбереш колко е изработката и ще пратя парите ако искат да се предплати, защото то 100 лева да е си е добре, ако я направят здрава престилката :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не го обръщайте на пазар, моля пишете си на лични относно цените и как да се заплати. Така направих и аз писах на колегата SLX и се уточних всичко, което ме интересува.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Такаааа!

Матрицата за крилото вече е готова и всеки ,който поиска може да си поръча. Това става по следния начин:

1. Свързвате се с колегата SLX (Росен, тел: 0887 603608) и се разбирате за парички и начина на доставка.

2. Другия вариант е да се обадите на Румен ,който се занимава конкретно със задачата (колега на SLX в работата) тел: 0899 116085! Днес говорих с него и каза ,че няма никакъв проблем за колегите ,които не са в София , да праща по куриер с наложен платеж, или както се разберете при свързване с него!

 

За тези които се интересуват от престилката за задна броня , колегата ivander утре ще я предостави за работа и до 3-4 дена и нейната матрица ще е готова! После пътя за придобиване е същия ;)

 

П.С. Продължава търсенето на предна престилка , така ,че колегите които могат да помогнат да пишат ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за добрата организация! Аз писах на колегата SLX, но понеделник ще им звънна да се уточнат детайлите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Малко да повдигна темата. Никой от колегите още не се е похвалил с ново крилце, аз се надявам до края на тази седмица да го получа и като намеря време ще го боядисам. Очаквайте снимки. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа!

Матрицата за крилото вече е готова и всеки ,който поиска може да си поръча. Това става по следния начин:

1. Свързвате се с колегата SLX (Росен, тел: 0887 603608) и се разбирате за парички и начина на доставка.

2. Другия вариант е да се обадите на Румен ,който се занимава конкретно със задачата (колега на SLX в работата) тел: 0899 116085! Днес говорих с него и каза ,че няма никакъв проблем за колегите ,които не са в София , да праща по куриер с наложен платеж, или както се разберете при свързване с него!

 

За тези които се интересуват от престилката за задна броня , колегата ivander утре ще я предостави за работа и до 3-4 дена и нейната матрица ще е готова! После пътя за придобиване е същия ;)

 

П.С. Продължава търсенето на предна престилка , така ,че колегите които могат да помогнат да пишат ;)

Първите две крила са готови, или почти готови... На печелившите честито. Предпочитам да звъните директно на Румен, който се занимава с тази работа. Цената на този спойлер е 140 лв. Ето и снимка от работния процес. Спойлерът го има благодарение на усилията на Ивайло.

post-1199-1236202110_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че първото крило кацна при мен. (може и да греша)

 

Искам да благодаря на Росен (SLX) и колегата му Румен за отлично свършената работа. :hi: Както и на колегата Ивайло, който поде тази инициатива и я изведе до успешен край. :icon_clap:

Следва обработка, подготвяне за боя, боядисване и надявам се скоро да пусна снимки с крилцето, вече закачено на капака, където му е мястото. :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето, че първото крило кацна при мен. (може и да греша)

 

Искам да благодаря на Росен (SLX) и колегата му Румен за отлично свършената работа. :hi: Както и на колегата Ивайло, който поде тази инициатива и я изведе до успешен край. :icon_clap:

Следва обработка, подготвяне за боя, боядисване и надявам се скоро да пусна снимки с крилцето, вече закачено на капака, където му е мястото. :plane:

Колегата Ивайло го чакат моите хора за неговото крило...Тук май масово ви ухапа крастата по този спойлер?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата Ивайло го чакат моите хора за неговото крило...Тук май масово ви ухапа крастата по този спойлер?

Колегата Ивайло в понеделник мисли най-накрая да дойде да си вземе крилото и да започне с монтирането му в/у самолета :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето две снимки, дано се вижда добре, други като се монтира.
Това крило, не е ли за два номера по-голям автомобил ?..... :icon_hmm:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това крило, не е ли за два номера по-голям автомобил ?..... :icon_hmm:

Хехе, наблюдателен... не е, оставено е централното трупче с 4 см. по-високо, та да става на всякакви гърбици...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това крило, не е ли за два номера по-голям автомобил ?..... :icon_hmm:

 

Визуална измама, абсолютно си е точно, както каза Росен от задигнатото средно краче изглежда, че е по-дълго даже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не е голямо, нито е високо, просто е някакво ръбесто...

Това на снимката ми изглежда като фабричното, има шанс от някоя на части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това крило, което е постнал dark си е чудесно, личи си оригиналното.

Pepper, извинявай но това, което си го снимал, никога не бих си го сложил на Каризмата.

Помисли си- само ще загрозиш колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...