Премини към съдържание

Крило


Spiritmaster

Препоръчано мнение

Е първо Росен да каже примерно при 20 бройки и цената става 120 лв. :D . Тогава ще се събираме с анкета, като знаем каква бройка ни трябва. Майтапа настрана но трябва да сондираме за бройките, че после да не се наложи някой да става дистрибутор на крилца.

На мен ми изглежда добре и не е цигания - така че бих си поръчал /от ниските/.

 

Колеги, цената на бояджийската услуга е константна. Тази на крилото може да варира. Сега ще говоря с бояджията, който иска 90 лв. дали не може да се договори друга цена. Иначе при 10 бройки спойлерите ще струват нещо от рода на 100 лв., но небоядисани. Естествено, има много варианти за боя, различна от моя бояджия. Монтажът, както вероятно стана ясно, е безплатен. И здрав.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги, цената на бояджийската услуга е константна. Сега ще говоря с бояджията, който иска 90 лв. дали не може да се договори друга цена.

 

Моят бояджия ми взе 20 лв. без боята за боядисване на спойлера и огледалата(за тях беше облепил почти цялата кола) :)

Редактирано от gepito-v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Светодиодната лента е безмислена за хечбек. Ще стане яко цигания с 4 стопа.[/color]

 

Аз не държа на това кой към какъв етнос ме присъединява,а искам(да не дава Господ)ако случайно ме удари някой отзад да не започва с фрапантния израз "...Ама аз не те видях?!..." :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска, предложи четири варианта/ако разбира се, е възможно/:

 

-Вариант "А", ниско крило - небоядисано.

-Вариант "Б", ниско крило - боядисано.

-Вариант "В", ниско крило със свтодиодна ивица - небоядисано.

-Вариант "Г", ниско крило със свтодиодна ивица - боядисано.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цени при поръчка на минимум 8 броя:

-Вариант "А", ниско крило - небоядисано - 100 лв.

-Вариант "Б", ниско крило - боядисано - 190 лв., актуална цена ми беше обещана днес от бояджията, възможно е да е по-ниска.

-Вариант "В", ниско крило със свтодиодна ивица - небоядисано - 120 лв. заедно с монтирана със силиконово лепило светодиодна ивица и изведен през крачето на спойлера кабел.

-Вариант "Г", ниско крило със свтодиодна ивица - боядисано - 210 лв.

 

Цените включват монтаж с двустранно лепяща лента на 3М, включително неръждаеми винтове и специални антивибрационни зегерки, включително обработка на отворите с антикорозионен материал.

Въпросът с третия стоп трябва да се изясни, за да е еднакъв, респективно матрицата да е една.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отворена е нова тема за крилата. С анкета.

Заключвам тази, с цел дискусията да се прехвърли в новата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отключена е отново, наистина има фенове на по-високите крила.

Айде колега , чакаме те и ти да се похвалиш вече с боядисано и монтирано крило ... взе го преди мен :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много не си давах зор с крилото, но сега е при майстора утре ще го боядисат. Надявам се да го монтирам събота, неделя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отключена е отново, наистина има фенове на по-високите крила.

По добре я заключи отново и допълни анкетата с нов въпрос за високо крило....... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска, за колт няма ли да изпаткаш нещо?! Брони, прагове ?!

 

А нещо като за Емо конкретно...крила, опашки..... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска, за колт няма ли да изпаткаш нещо?! Брони, прагове ?!

 

Емо, аз лично не се занимавам с този бизнес от години, прави по Румен, на чиято глава се струпа цялата работа. Е, има някои детайли, които си правя сам, но те са за моята си кола. И понеже се правят основно лодки, това е допълнителна работа, която идва малко свръх, го действаме инцидентно. Вторият работник беше съкратен заради кризата и това с крилата, честно да ви кажа, е малко филантропско занимание. Но не, засега няма за колт нищо и няма изгледи да има, за съжаление.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз да се похваля, вече имам крило.Другата седмица като го боядисат и монтирам ще пусна и снимки.

 

Благодаря на Румен за бързата и добра работа.

Редактирано от krasch
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска, за колт няма ли да изпаткаш нещо?! Брони, прагове ?!

Емо, аз имам един модел на предна броня за Colt, също и прагове. Бях си ги поръчала от един полски сайт преди месец и малко, но още не съм успяла да намеря време да ги боядисат и сложат. Стоят си в офиса в София (добре че има място) и си чакат реда. Ако някой прояви желание да ги ползва като макет или идея, няма никакъв проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето го крилото, снощи му направихме матрица. Това е оригинално, с трети стоп. Първото крило ще е готово в четвъртък, следващите в дните след това. След като направихме матрица, може да продадем това крило на някого.

ПП. Имаме и едно готово от високите.

ППП. Втората снимка се получи така съвсем случайно, дупех се за да снимам крилото, то пък галантът попаднал в кадъра... та да разсее желаещите тунинг с красотата си :icon_clap:

post-1199-1244791290_thumb.jpg

post-1199-1244791315_thumb.jpg

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Каризмата с крило стой просто прекрасно, някак си завършена. Моята така си дойде с крило, но имам съмнения, че това от хечбека няма да стане на седан, поне каталожните им номера са различни.СПРАВКА По-добре да отиде някой седан да го пробва това червеното. Успех!

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, Каризмата с крило стой просто прекрасно, някак си завършена. Моята така си дойде с крило, но имам съмнения, че това от хечбека няма да стане на седан, поне каталожните им номера са различни.СПРАВКА По-добре да отиде някой седан да го пробва това червеното. Успех!

:mitsu-smiley:

 

Да, различни са, но това не е проблем, защото това крило може да се адаптира за седан съвсем лесно, така че това не е повод за притеснение. Крилото, което съм снимал е от хечбек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето крило още е небоядисано, нещо си нямам късмет скоро да го направя. Майстора си е напрашил окото и ходи по доктори, каза че с едно око не може да го направи. Направо не знам какво да правя, иде ми да ида и да си го взема, но....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето крило още е небоядисано, нещо си нямам късмет скоро да го направя. Майстора си е напрашил окото и ходи по доктори, каза че с едно око не може да го направи. Направо не знам какво да правя, иде ми да ида и да си го взема, но....

 

 

И моето чака ред за боядисване, но тази седмица трябва да е готово.Ще почакам защото не искам друг да ми го боядисва само на този майстор, при който е крилото имам вяра. Като го монтирам веднага ще пусна снимки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И моето чака ред за боядисване, но тази седмица трябва да е готово.Ще почакам защото не искам друг да ми го боядисва само на този майстор, при който е крилото имам вяра. Като го монтирам веднага ще пусна снимки.

 

Довечера ще извадим първото крило, утре ще е напълно готово. Моля някой с каризма хеч да мине тези дни за проба, за видим как стои изделието и как пасва по кривините на багажника, за да сме сигурни и спокойни, че монтажът от хората извън София няма да е затруднен. Работилницата е на Охридско езеро №5 там има хора докъм 19,00 ч в делнични дни и докъм 17,00 в събота. През уикендите и аз съм там.

Движим се по план, с други думи...

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Пускам обещаните снимки на захващането на крилото за багажника и как е хванато отдолу:

http://www.ivocarisma.snimka.bg/album.php?album_id=381494 - на последните 4 снимки!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...