Премини към съдържание

Крило


Spiritmaster

Препоръчано мнение

  • Отговори 188
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Няма такава матрица при нас. Донор трябва.

Много съм далече иначе на драго сърце

Редактирано от genikar
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много съм далече иначе на драго сърце

Утре съм в Пловдив, така че може нещо да измислим. Ти в сервиза ли ще си...? Аз имам среща с Милен. Вероятно ще съм в Пловдив в ранния следобед.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е от тия ниските започнах и аз да се замислям. Изглежда много добре и ще дава самочувствие - като за няколко конски сили по-вече :D. А за какви пари се говори с изработка, боядисване, поставяне и всичко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска в една друга тема......ама а сега де за Галант ли ставаше въпрос, беше правил подобно крило. И тогава ти казах за Каризмата, предложи да ми го пратиш за да видим дали няма да се наложи да се коригира дължината.........Ама май няма да се сетиш. Както и да е, все ще се намери модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска в една друга тема......ама а сега де за Галант ли ставаше въпрос, беше правил подобно крило. И тогава ти казах за Каризмата, предложи да ми го пратиш за да видим дали няма да се наложи да се коригира дължината.........Ама май няма да се сетиш. Както и да е, все ще се намери модел.

 

Слагам едно от тези в багажника при следващото минаване към Пловдив...сетих се :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слагам едно от тези в багажника при следващото минаване към Пловдив...сетих се :icon_doh:

 

 

Сложи и едно в багажника, и като минаваш през Велико Търново ми го остави, и на мен да го сложа на новата кола на жената.

Редактирано от Pepper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kрилото наистина е станало жестоко. Аз също ще поръчам този месец. Най-накрая в джоба се завъртяха нещо като парички. Иначе на колегата "Иваило Нинов" е станало много добре. Как точно го монтира колега? За да съм готов когато и моето крило пристигне.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към днешна дата - колко парички излиза ниското крило?

Така, намерих един вид ниско крило от каризма, но утре ще го снимам и покажа. Ако то е желаното от вас - ще струва 200 лв. изработено от стъклопласт, обработено, китвано, обработено с шкурка и филер, боядисано във вашия цвят и монтирано на каризма... Все пак ще помоля някой да пусне снимка на това, което точно искате.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....Все пак ще помоля някой да пусне снимка на това, което точно искате.

Нещо такова...?!?

 

...........................

Пусни една промоция, бре.... Нали е криза.... :icon_tongue:

При теб мицу-картите за отстъпка не вървят ли?

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такова ли искате? Промоцията ще я измислим, нека само да видим колко хора искат. Защото това голямото е в бутикова серия от 2 броя, а изработката на матрицата е пипкава и нелека работа.

http://img259.imageshack.us/img259/6065/carizma1.th.jpg

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такова...таковаааааа :icon_clap: :icon_thumbup:

М-у другото колко е трудно и по време на изработката му ли трябва да се помисли за свтодиодна ивица ( трети стоп) на крилото ?

Редактирано от станислав иванов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такова...таковаааааа :icon_clap: :icon_thumbup:

М-у другото колко е трудно и по време на изработката му ли трябва да се помисли за свтодиодна ивица ( трети стоп) на крилото ?

Няма драма. Светодиодна ивица също може.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това, според мен, е подходящото крило за седан. :icon_hmm:

Не знам - дали ще подхожда и за хечбек?

.......................

Предлагам, да пусна една анкета - колко фена със седан, биха поръчали такова крило. И колко с хечбек.

И чак тогава Роска, да си говорим за пари. Предполагам, ако се насъберат повече хора, ще се получи една промоция - спрямо първоначално обявената цена от 200 лв?

Да пускам ли анкета?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Kрилото наистина е станало жестоко. Аз също ще поръчам този месец. Най-накрая в джоба се завъртяха нещо като парички. Иначе на колегата "Иваило Нинов" е станало много добре. Как точно го монтира колега? За да съм готов когато и моето крило пристигне.

Благодаря колега, наистина стана добре...Относно захващането:

За него ми помогнаха Росен и Румен

1. фиксирахме го с двойно лепяща лента,като предварително в двата края направихме по 2 дупчици.

2. След това навихме по 2 видии като от вътрешната страна поставихме зегерки.

Това е - стана здраво!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.weiler-community.de/MITSUBISHI-BW.DE/Galerie/Carisma%20DA0%202/Carisma-02.jpg

 

или

 

Галерия

 

Така изглежда на хечбек... според мен по-добре отколкото на седан...

 

едит: Светодиодната лента е безмислена за хечбек. Ще стане яко цигания с 4 стопа.

Редактирано от Pepper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли снимков материал и по монтирането? :icon_blush:

Ще се опитам да направя някоя снимка с тел. на монтираното крило (отвътре)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето как стои ниското крило на моята-ЦЪК :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....

Предлагам, да пусна една анкета - колко фена със седан, биха поръчали такова крило. И колко с хечбек.

И чак тогава Роска, да си говорим за пари. Предполагам, ако се насъберат повече хора, ще се получи една промоция - спрямо първоначално обявената цена от 200 лв?

Да пускам ли анкета?

 

Е първо Росен да каже примерно при 20 бройки и цената става 120 лв. :D. Тогава ще се събираме с анкета, като знаем каква бройка ни трябва. Майтапа настрана но трябва да сондираме за бройките, че после да не се наложи някой да става дистрибутор на крилца.

На мен ми изглежда добре и не е цигания - така че бих си поръчал /от ниските/.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...