Премини към съдържание

Покана "Троен старт" със семейството на Lancer


victor

Препоръчано мнение

Здравейте фенове на марката Mitsubishi,

 

С най-голямо удоволствие бихме желали да Ви поканим на събитието „Троен старт”, което ще се проведе в цялата страна на посочените по-долу дати. Заповядайте Вие и Вашите близки да се запознаете със семейството на Lancer и да изпитате спортния дух и неограничените възможности на трите модела: Lancer Sport Sedan, Lancer Sportback и Lancer Evolution.

Начален старт 10:00 часа.

 

post-357-1223568038_thumb.jpg

 

11-12 Октомври: Балкан Стар, гр.София, 10:00-18:00

10-11 Октомври: Балкан Стар, гр. Варна, 10:00-18:00

17 Октомври: Дарс Ауто, гр. Сливен, 10:00-18:00

18 Октомври: Дарс Ауто, гр. Бургас, 10:00-18:00

17-18 Октомври: Ита Сервиз, гр. Ст. Загора, х-л Извора (Ст. Бани), 10:00-17:00

24-25 Октомври: Балкан Стар, гр. Пловдив, 10:00-17:00

25-26 Октомври: Евро Старс, гр.Русе, 10:00-18:00

 

Точните адреси на шоурумовете може да намерите тук: http://www.mitsubishi-motors.bg/dealers/Default.aspx.

 

 

Виктор Мезан

:mitsu-smiley: Балкан Стар Мотърс

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 171
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Охооооо, там сме. Даже направо да се организираме колегите от София и региона, както и другите региони и да отиваме на съответните места :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой ще ходи на 17-ти в Сливен , ако има желаещи може да мръдна от Бургас да се видим , че на 18-ти в Бургас може да е голяма лудница.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаите в предвид, че колата няма да се даде на всеки да я кара... в повечето случай Ево-то ще се кара от човек от БС... Казвам го за да няма изненадани после

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех да му се не види!

Няма да съм в София отново :mad:

Всъщност до към обяд в събота ще мога да дойда да си направя кефа !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаите в предвид, че колата няма да се даде на всеки да я кара... в повечето случай Ево-то ще се кара от човек от БС... Казвам го за да няма изненадани после

А ще може ли всеки да се вози на него, дори карано от човек на БС!

Мен ми е достатъчно и да ме залепи няколко пъти за седалката, за да усетя мощта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ще може ли всеки да се вози на него, дори карано от човек на БС!

Мен ми е достатъчно и да ме залепи няколко пъти за седалката, за да усетя мощта smile.gif

 

А на мен не :) Предпочитам аз да залепя служителя на Балкан Стар за рекарото :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вижте сега.... И аз предпочитам аз да я изпъна, ама ако седне в колата някоя перхидролка, пестила от закуски - бих предпочел някой друг да я кара, пък като си я купи - да се оправя! Разберете ги от БС, ако са решили само да ни возят с Ево-то!

Лично аз благодаря за поканата и ако имам възможност - ще отида да разгледам Sport-back в събота. За мен е много добър тоя автомобил! Ми като не харесвам седани.... И няма ванчета.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско и аз специално отивам за Sportback-а :good:, а за ЕВО-то - нека ме повози пък ако иска да ме залепва за седалката :D. Дайте да направим една организация за колегите от София и региона, ако искате да се "изтресем" групово :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове на марката Mitsubishi,

 

С най-голямо удоволствие бихме желали да Ви поканим на събитието „Троен старт”, което ще се проведе в цялата страна на посочените по-долу дати. Заповядайте Вие и Вашите близки да се запознаете със семейството на Lancer и да изпитате спортния дух и неограничените възможности на трите модела: Lancer Sport Sedan, Lancer Sportback и Lancer Evolution.

Начален старт 10:00 часа.

 

post-357-1223568038_thumb.jpg

 

11-12 Октомври: Балкан Стар, гр.София, 10:00-18:00

10-11 Октомври: Балкан Стар, гр. Варна, 10:00-18:00

17 Октомври: Дарс Ауто, гр. Сливен, 10:00-18:00

18 Октомври: Дарс Ауто, гр. Бургас, 10:00-18:00

17-18 Октомври: Ита Сервиз, гр. Ст. Загора, х-л Извора (Ст. Бани), 10:00-17:00

24-25 Октомври: Балкан Стар, гр. Пловдив, 10:00-17:00

25-26 Октомври: Евро Старс, гр.Русе, 10:00-18:00

 

Точните адреси на шоурумовете може да намерите тук: http://www.mitsubishi-motors.bg/dealers/Default.aspx.

Виктор Мезан

:mitsu-smiley: Балкан Стар Мотърс

 

 

Колега благодаря за поканата Ви! Дали няма да е възможно ако не странични хора, то поне членове на клуб "Мицубиши" да напаравят по едно кръгче с Еволюшъна!? :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

 

П.П. Все пак не са много хората които могат да си позволят да си купят такова бижу.....поне да му се изкефим за малко...... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с групото ходене не е оферта ако идем 20 човека по едно и също време нали се сещате кога ще си тръгне тоя дето последен се е качил да го возят :)...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги останах удивен :worthy: (не направо размазан) от Евото! Не мога да ви разкажа защото са празни приказки(трябваше да сте в колата), а най-якото беше това, че след моето каране( от което също имах "някакви" положителни емоции) се повозих с едно от момчетата от БС-Варна(няма да цитирам имена умишлено). Тогава разбрах че моето каране е било елементарна разходка. Нямах представа, че този автомобил(т.е. ракета) е толкова стабилен и динамичен. Велико изживяване.

 

Другото много приятно впечатление у мен остана отношението на хорицата от магазина на БС. Евала за вниманието. Отзоваха се на абсолютно всичко пичовете, та дори ми изнамериха и календар с ЕВО 2008. Не съм стъпвал в сервиза, но това което беше в магазина определено ме спечели.

Уточнявам, че това са служителите в магазина(шоурума) на БС-Варна.

П.С. Ако някой от ръководството на БС, чете тези редове(а те със сигурност следят мнението на най-запознатите с марката) да раздадат награди(т.е. бонуси) на тези момчета.

 

А :mitsu-smiley: завинаги ще остане :plane: на пътя.

 

П.С.2 А за тези, които все още имат възможност да се включат в карането мога само да кажа ОТИВАЙТЕ заслужава си.

 

Пожелавам ви безсмъртие и приятни изживявания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Участвайте повечко хора! :rulez:

Това е голяма наслада и остава спомен за цял живот! Аз ще присъствам днес следобед. Ако някой иска да отидем заедно, нека ми се обади да се доразберем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, премествам темата в раздел Мицубиши, защото самия аз я видях тази нощ в 2 през нощта и ако знаех, че има такова мероприятие щях още вчера да отида! :) :icon_thumbup: :icon_clap:

Това е уникална възможност всеки един от нас да усети адреналина на Еволюшъна! :)

Аз ще гледам днес да отида! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, Колеги!

Кажете към колко мислите да се ходи към БС и след това ще има ли срещичка или...? Нещо не можах да разбера (може би защото още спя :icon_n_sleep: ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С Дани се засякохме, после аз се качих на Ево-то.... какво да ви кажа... трудно е да се опише. Това е истински :plane: После като се качих в моя Лансер имах чувството, че някой ме е вързал и не ме пуска.. :shock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Останах очарован от SportBack-a!!!

Страхотен е!!! Почвам да събирам парички от сега :) Много лесен и удобен за каране, пъргав и страхотно удобен!!! Скоростната му кутия също е невероятна!!! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз малко късно разбрах за организираното от Балкан Стар мероприятие за тест драйв, но тъкмо на време, за да успея да се включа! :)

Първо искам да благодаря на тях за това, че за пореден път ни дадоха такава възможност да тестваме новите автомобили и лично на Виктор и на нашият личен сътрудник Марио и двамата от Балкан Стар. :icon_thumbup: :icon_clap: Сега за колите... :wub:

Аетомобилите които тествах бяха Лансер спорт седан 1,8 със ръчна скоростна кутия, Лансер Спортбак с 1,8 CVT кутия и Лансер Еволюшън 2,0 турбо с ръчна скоростна кутия.

Седана, като най-непретенциозен сред трите автомобила бе един приятен за управление автомобил с ръчни скорости, много леко управление и като се има предвид, че не съм карал над 3500 оборота не мога да кажа колко е динамичен... Но като се има предвид, че по-новия, който се предлага в момента от БС е по-обезшумен, смятам че е един много добър вариант за любителите на спокойното каране с възможност за по-спортно усещане автомобил.

Следва Спортбак-а, лично за мен автомобил, който най-много ми допадна, сменянето на предавките въобще не се усещата има възможност и за ръчно сменяне на предавките от волана както за изцеждане на мотора до червената зона и съответно напълно автоматичен D-режим, който пък е и най-икономичен. Окачването много добре понасяше неравностите по пътя и автомобила се държеше стабилно.

И накрая за десерт Еволюшъна... какво мога да кажа освен това, че искам Еволюшън... :) Един автомобил направен за максимални дози от всичко: адреналин, стабилност, ускорение, скорост, цена... :) С думи не се описва, но е невероятен автомобил... До 4000 оборота е кротък и мърка като едно обикновено Лансерче... но оттам нагоре... изпод капака му се разиграват всичките 295 расови жребци и оставя всички зад себе си без шанс за каквото и да е било! По принцип не съм агресивен шофьор... но не можах да устоя на изкушението и като се разчисти пътя пред мен го настъпих... ми... добре, че нямаше полицаи... Няма да казвам до какви стойности стигна скоростомера, че някой може да ми води досие... :icon_blush: Мога да кажа само, че който има възможност да си купи такъв автомобил нека да го направи :) Не е толкова брутален като предците си, но мисля, че няма да им отстъпи, разбрах също че автоматичната скоростна кутия SST, с която го има оборудван е най-бързо сменящата се автоматична скоростна кутия... Това вече не знам що за чудо е! Аз лично бях нежен с Ево-то... Признавам си... Макар, че тази кола е направена да се кара много по-агресивно. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да споделя емоцията! :icon_thumbup:

Беше страхотно, а след возенето при Дани

.... но не можах да устоя на изкушението и като се разчисти пътя пред мен го настъпих... ми... добре, че нямаше полицаи... Няма да казвам до какви стойности стигна скоростомера, че някой може да ми води досие... :icon_blush: Мога да кажа само, че който има възможност да си купи такъв автомобил нека да го направи :) Не е толкова брутален като предците си, но мисля, че няма да им отстъпи, разбрах също че автоматичната скоростна кутия SST, с която го има оборудван е най-бързо сменящата се автоматична скоростна кутия... Това вече не знам що за чудо е! Аз лично бях нежен с Ево-то... Признавам си... Макар, че тази кола е направена да се кара много по-агресивно. :)
ми трепереха мартинките, но не от бързото каране, а от невероятното усещане... За повече подробности може би и Стилян ще се включи? :icon_angel:

Беше изключително приятно, интересно, люботино...абе просто нямам думи! Сега ще има да си летя някъде там из :mitsu-smiley: мечтите си! :icon_blush:

 

Роско, ако можеш бате трябва да опиташ! Доколко си спомням в Пловдив дори не си могъл да влезеш в ЕВО-то, но сега ти се отваря втора възможност и смятам, че не трябва да я изпускаш... :yes3:

 

Илянчо, май трябваше да проявиш още малко търпение...

 

А Ванката, дано да е останал доволен от Спортбека и да вземе да сподели усещането с останалите...

 

Аз лично много се забавлявах и изживях един "пекрасен, стремителен и динамичен ден" :D Благодаря на всички, превърнали го в такъв!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...