Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

БС - отстъпка?


Марио

Препоръчано мнение

Все пак алармата и стелките са си едно 500 лв някъде. А ти предполагам ще получиш варианта с вграден парктроник и другите новости, който е и 660лв по-скъп? Гледам и, че от БС извадили цени за Sportback-a, които не са променени всъщност.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все пак алармата и стелките са си едно 500 лв някъде. А ти предполагам ще получиш варианта с вграден парктроник и другите новости, който е и 660лв по-скъп? Гледам и, че от БС извадили цени за Sportback-a, които не са променени всъщност.

 

Да, парктроник, подобрено шумоизолиране на купето и някакви козметични промерни по централнта конзола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Капариран е:) сега малко неприятно чакане до Ноември :(

 

Благодаря на всички за изчерпателните отговори и помоща при избора.

Честито колега. Тъкмо за срещата на Пампорово, която организираме ще си с Най-новото :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_clap:

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=7510

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте приятели,

В процес съм на копуване на Mitsubishi Lancer Sportback 1,8,143 к.с- INVITE

Единствения подарък, който ми направиха е фарове за мъгла.Което не е млако, имайки в предвид, че те са около 540 лв.

Незнам дали е тука мястото на въпроса ми и ако не е, много моля да ме извините.

Тъй като ще я взимаме на изплащане, с 30 % първоначална вноска, съответно колата се ускъпява.Погледнато реално не със много.

Въпроса ми е към хората, които са си купили колата кеш:

1. Алармата задължително ли трябва да е сложена от БС?

2. Колко струва прехвърлането на колата от БС на ваше име?

Защото при мене се получава следното нещо: Изплащам си колата 5 години и когато дойде време да я прехвърлят на мое име ми взимат още едни 1800 и нещо лв.Което на мене ми се струва доста пари за прехвърляне.

Вярно е, че като нямам пари а искам кола и взимам заем, трябва да се съобразявам с тяхните изисквания( АКО искам да си имам кола)

Но не са ли много тия пари!??

АА! И още нещо!Колата, която съм капарирала се намира в шоурум.Да ги изнудвам ли за още отстпки?Според вас има ли такъв шанс?Може да е малко нахално, :icon_n_blusha: но пък съм длъжна да опитам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако е тестов автомобил има отбив от цената, но ако е от шоурума... не съм сигурен!

А на по-горните въпроси с тез 1800лв ... нещо множко ми се виждат... :icon_hmm: То заем, то лихви и накрая за капак... 1800лв... няма ли вариант да се спестят тези пари... а и едно прехвърляне, защо да е толкова много пари...

Това, че човек си купува нова кола не значи, че е богат, а че е разумен... и си е направил добре сметката!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При лизинга последната вноска винаги е много и се води като остатъчна стойност. Лихвата която ти дават за лизинга не покрива тази вноска. Направи си хубаво сметката колко общо ще платиш, за да няма после изненади. 1800 не са много, някой компании искат много повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Платих колата с кредит от банка на преференциална лихва,защото ми излизаше по евтино от лизинг.Направиха 3% остъпка,а алармата задължително от БС.Имаш избор - за 300 или 390 лева,ако не се лъжа.За прехвърляне на колата пари не се дават.Успех с покупката

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

MiraBel, остатъчната стойност е много добър бонус. Аз също имам Lancer 1.8, но CVT и ниво Intense. Пуснах си лизинга през Райфайзен, тъй като условията тогава бяха страшно добри и само при тях от банките имаше остатъчна стойност 10% (а не 5, както е при повечето). Това ми свали вноската с 20-30 лв. на месец.. С тези 10% обаче последната ми вноска става близо 4000 лв. Реално във въпросната остатъчна стойност се включват и разходите по прехвълянето. Погледни го от тази гледна точка, че след 5 години, тези 1800 изобщо няма да са ти проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За алармата не знам, аз май бях задължен да е от там, защото е с кей лес гоу, колкото до подаръците. Аз намазах само стелки :). Никакви отстъпки не се правят за Лансър и Аутлендър и това сме го говорили. Най-продаваните им модели са, без да имат нужда от отстъпки. Не мисля, че ще можеш да ги изнудиш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за отговорите!

Сега нещо са стегнали условията по кредитите.Но утре мисля да отида на още едно две места да разуча!Няма да бързам толкова.Въпреки, че нямам търпение вече...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели,

В процес съм на копуване на Mitsubishi Lancer Sportback 1,8,143 к.с- INVITE

Единствения подарък, който ми направиха е фарове за мъгла.Което не е млако, имайки в предвид, че те са около 540 лв.

Незнам дали е тука мястото на въпроса ми и ако не е, много моля да ме извините.

Тъй като ще я взимаме на изплащане, с 30 % първоначална вноска, съответно колата се ускъпява.Погледнато реално не със много.

Въпроса ми е към хората, които са си купили колата кеш:

1. Алармата задължително ли трябва да е сложена от БС?

2. Колко струва прехвърлането на колата от БС на ваше име?

Защото при мене се получава следното нещо: Изплащам си колата 5 години и когато дойде време да я прехвърлят на мое име ми взимат още едни 1800 и нещо лв.Което на мене ми се струва доста пари за прехвърляне.

Вярно е, че като нямам пари а искам кола и взимам заем, трябва да се съобразявам с тяхните изисквания( АКО искам да си имам кола)

Но не са ли много тия пари!??

АА! И още нещо!Колата, която съм капарирала се намира в шоурум.Да ги изнудвам ли за още отстпки?Според вас има ли такъв шанс?Може да е малко нахално, :icon_n_blusha: но пък съм длъжна да опитам!

 

Бих ти препоръчал да теглиш кредит от банка. И в зависимост, от това как се споразумеете единствено може да си се наложи да си оставиш големия талон, но рядко го искат. По този начин колата става на твое име.

Мисля, че алармата ти я слагат в БС и ако решиш да плащаш кеш става много по - бързо за около 2 дена с регистрация в КАТ.

 

 

Успех с покупка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз се присъединявям към съвета за кредит от банката, а не лизинг. Колата е твоя при всички ситуации, ако ти се наложи бързо да я продадеш. Не те задължава никой къде и как да застраховаш. И можеш да разсрочваш за повече години, както и да рефинансираш след няколко години. Просто си по-гъвкав и разполагаш напълно с това, за което плащаш.

 

На мен за прехвърляне не ми взеха никакви пари, само някакви символични такси, които се плащат в КАТ - от рода на 20-30 лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите!Само още нещо - Кредита от банка за кола ли го теглихте или потребителски?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за съветите!Само още нещо - Кредита от банка за кола ли го теглихте или потребителски?

 

Аз теглих потребителски, но беше оферта към фирмата на преференциална лихва и излизаше колкото на лизинга лихвата. Така че, може би не съм съвсем меродавен. Но ако се докопаш до добра лихва, пък било то и с 1-2% по-висока, пак ще ти е по-добре, защото винаги имаш опцията за ре-финансиране след време. За мен сметката беше с колко пари разполагам в момента, колко ще ми е на месец и какви суми ще трябва да плащам наведнъж (в случай, че взема лизинг). И си прецених, че една твърда сума всеки месец, без да давам наведнъж някакви хиляди за първоначална и остатъчна вноска, ме устройва повече. И си го пуснах кредита за по-дълъг период, че на днешно време не си заслужава да се пъне човек с високи вноски, след като лихвата е по-ниска от инфлацията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...