Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

БС - отстъпка?


Марио

Препоръчано мнение

Здравейте,

 

чудя се между Lancer-а 1.8 CVT Intense и един Опел Астра GTC с почти всички екстри. От Булвария ми направиха над 15% отстъпка и така с почти всички екстри без навигация пак излиза 4-5 хил. лв. по-малко от Lancera-a. Въпроса ми е дали мога да очаквам някаква отстъпка от БС, за да се приближат малко нещата? Също така, ако някой има необорими доводи да взема Lancer-a въпреки гореспоменатото ще се радвам да ги чуя, защото и аз клоня към Мицубишито :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега ,

 

Да ти кажа мисля , че няма да ти направят никаква отстъпка Бстар (поне до юли месец нямаха такива)

но ще получиш някакво подараче :D , но пък колата си заслужава и без отстъпки от цената , не се лъжи от Опел от отстъпките им нали знаеш кой прави често често отстъпки от цените :rolleyes:Балкан Стар нямат проблеми с продажбите.При всяко положение Лансера е една добра кола за цената си и класа си.Много съм доволен , че карам Мистубиши и ако трябва да повторя избора си пак това ще карам.

 

Успех в избора Ти :specool:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те от Опел винаги правят такива грандиозни отстъпки, за да се върже клиента. На един познат за Астра му свалиха 8 бона все едно не са пари. Купуваш си колата точно на цената, която е, просто предварително е надута.

За Лансера - аз като купувах зададох този въпрос и ми отговориха, че не правят отстъпки, тъй като нямат собствен лизинг.

 

Astra GTC никак не е лош автомобил, но ми идва прекалено спортен, а обикновенно като си видя на дипслея средна скорост 7-8 км/ч и се чудя дали някога бих си взел по-мощен автомобил. Така че препоръката ми е ако караш повече градско да взимаш CVT-то. Плюс в това в Лансера са заложени множество иновативни разработки и мисля, че това е правилния избор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те от Опел винаги правят такива грандиозни отстъпки, за да се върже клиента. На един познат за Астра му свалиха 8 бона все едно не са пари. Купуваш си колата точно на цената, която е, просто предварително е надута.

За Лансера - аз като купувах зададох този въпрос и ми отговориха, че не правят отстъпки, тъй като нямат собствен лизинг.

 

Astra GTC никак не е лош автомобил, но ми идва прекалено спортен, а обикновенно като си видя на дипслея средна скорост 7-8 км/ч и се чудя дали някога бих си взел по-мощен автомобил. Така че препоръката ми е ако караш повече градско да взимаш CVT-то. Плюс в това в Лансера са заложени множество иновативни разработки и мисля, че това е правилния избор.

 

 

Подържам становището на колегата :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В БС, Август месец, не даваха отстъпки за Лансър и Аутлендър, защото си ги продават и без тях :). Ще получиш малко подаръче, колкото до Астрата и аз бях пред същата дилема. Всички дилъри на Опел ги раздават за здрасти отстъпките, не се впечатлявай, което ти е на душа, това вземи, но цените им дори не са близки и няма как да станат, смисъл да ти направят такава отстъпка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

чудя се между Lancer-а 1.8 CVT Intense и един Опел Астра GTC с почти всички екстри. От Булвария ми направиха над 15% отстъпка и така с почти всички екстри без навигация пак излиза 4-5 хил. лв. по-малко от Lancera-a. Въпроса ми е дали мога да очаквам някаква отстъпка от БС, за да се приближат малко нещата? Също така, ако някой има необорими доводи да взема Lancer-a въпреки гореспоменатото ще се радвам да ги чуя, защото и аз клоня към Мицубишито :)

 

колега, и аз се двоумях между Астра и Мицубиши, обаче като сравних безстепенния автоматик на Лансера/с възможност за ръчно управление от волана/ с предложенията на Опел веднага направих избора - :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

чудя се между Lancer-а 1.8 CVT Intense и един Опел Астра GTC с почти всички екстри. От Булвария ми направиха над 15% отстъпка и така с почти всички екстри без навигация пак излиза 4-5 хил. лв. по-малко от Lancera-a. Въпроса ми е дали мога да очаквам някаква отстъпка от БС, за да се приближат малко нещата? Също така, ако някой има необорими доводи да взема Lancer-a въпреки гореспоменатото ще се радвам да ги чуя, защото и аз клоня към Мицубишито :)

 

Е може ли заради едната отстъпка да се прецакаш и да не си вземеш :mitsu-smiley: , аз не бих.

Все пак има една мъдра поговорка : "Не сме толкова богати за да пазаруваме евтини неща" или "Евтиното излиза скъпо"

 

А относно доводите : Покарай едното , покарай другото и кажи , каво мислиш ? Аз като видях Лансъра и след като направих едно кръгче с него нямах нужда от много приказки .

 

Надявам се да няправиш най добрия избор за себеси и да се виждаме често във форума :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги. Някои има ли да каже нещо по въпроса с тропането на пласмасите, защото едната (разбира се не толкова важна) причина да си взимам нова кола е нищо да не трака, тропа, лопа и т.н. :) Не смятам да я карам повече от срока на лизинга (3 г.), така че не търся нещо, което ще е желязно 10 години, но поне 3 да се държи прилично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги. Някои има ли да каже нещо по въпроса с тропането на пласмасите, защото едната (разбира се не толкова важна) причина да си взимам нова кола е нищо да не трака, тропа, лопа и т.н. :) Не смятам да я карам повече от срока на лизинга (3 г.), така че не търся нещо, което ще е желязно 10 години, но поне 3 да се държи прилично.

 

При мене нищо не тропа за сега , но аз пък и не съм от най бесните шофьори.

Но все пак :mitsu-smiley: има име на здрава и издръжлива кола , което до сега никой не е опровергал.

 

 

 

Усещам , че започва да те сърби , а крастата :mitsu-smiley: е голяма :icon_thumbup:

Чакаме във форума да се пхвалиш като го вземеш.

 

Ако знаеш само какво е усещането докато го караш как те гледат хората :drive: УУУУУАУ - пожелавам ти да го изпиташ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мене нищо не тропа за сега , но аз пък и не съм от най бесните шофьори.

Но все пак :mitsu-smiley: има име на здрава и издръжлива кола , което до сега никой не е опровергал.

Усещам , че започва да те сърби , а крастата :mitsu-smiley: е голяма :icon_thumbup:

Чакаме във форума да се пхвалиш като го вземеш.

 

Ако знаеш само какво е усещането докато го караш как те гледат хората :drive: УУУУУАУ - пожелавам ти да го изпиташ.

 

По принцип не се подавам на убеждение лесно, но ако до този следобед бях 50 на 50 между астрата и мицубишито, вече е 70:30, а от коментарите тук подозирам че до сряда ще е капарирано, като го карам утре следобед :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лансера е правен в Япония, докато Опела не се знае в кой завод и от кои гестарбайтери е правен. А ако е правен извън немскоговорящи държави - жална ти майка.

Друго характерно е, че Лансера серийно върви с всички екстри по пасивната и активна безорасност, с едно малко изключение при най-слабата модификация.

Не на последно място е дизайна. Същия като при концептуалния модел и както писаха колегите погледите на хората просто се ляпат по него. На мен ми се е случвало да тичат след колата с GSM в ръка, за да я снимат.

И накрая да не забравяме, че пълното име е Митсубиши Лансер Спорт Седан, а не просто Опел.

А щях да забравя - държи си цената, за разлика от Опела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

чудя се между Lancer-а 1.8 CVT Intense и един Опел Астра GTC с почти всички екстри. От Булвария ми направиха над 15% отстъпка и така с почти всички екстри без навигация пак излиза 4-5 хил. лв. по-малко от Lancera-a. Въпроса ми е дали мога да очаквам някаква отстъпка от БС, за да се приближат малко нещата? Също така, ако някой има необорими доводи да взема Lancer-a въпреки гореспоменатото ще се радвам да ги чуя, защото и аз клоня към Мицубишито :)

Здравей. Като искаш отстъпка трябва да си я извоюваш. Вземи офертата на Опел и отиваи при дилъра на :mitsu-smiley: . Ще ти направи отстъпка задължително, а и подарък ще има. Аз без да говорим за друга кола ми направиха. ако искаш ето ти телефона на моята дилърка в Б.С. но е в Пловдив. За 1000-2000 отстъпка си прави и от там да го купиш. 0888 74 44 14 Мира. Кажи и че Васко от Пампорово ти е дал номера. Аз първо в София звънях, но там даже ми отказаха и тест драйв тогава в Пловдив и съм много доволен от отношението на тази мацка. Имай впредвид,че Астрата е с доста по-малко купе от Лансера, а на задните седалки м оже да развиеш клоустрофобия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей. Като искаш отстъпка трябва да си я извоюваш. Вземи офертата на Опел и отиваи при дилъра на :mitsu-smiley: . Ще ти направи отстъпка задължително, а и подарък ще има. Аз без да говорим за друга кола ми направиха. ако искаш ето ти телефона на моята дилърка в Б.С. но е в Пловдив. За 1000-2000 отстъпка си прави и от там да го купиш. 0888 74 44 14 Мира. Кажи и че Васко от Пампорово ти е дал номера. Аз първо в София звънях, но там даже ми отказаха и тест драйв тогава в Пловдив и съм много доволен от отношението на тази мацка. Имай впредвид,че Астрата е с доста по-малко купе от Лансера, а на задните седалки м оже да развиеш клоустрофобия.

 

Мерси Васко, ще говоря първо с момичето от БС-София, с което сме се разбрали за тест драйв и ако откаже ще звънна на твойта дилърка. Само да не четат форумите, че ще им стане ясно, че и без отстъпка ще го взема :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Васко, ще говоря първо с момичето от БС-София, с което сме се разбрали за тест драйв и ако откаже ще звънна на твойта дилърка. Само да не четат форумите, че ще им стане ясно, че и без отстъпка ще го взема :)

 

Не ги четат споко. Действай смело парите са твои и не се намират по улицата. Успех и Честит Lancer X 1.8 CVT Intense. :first: :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ги четат споко.

 

Ники от БС чете форума и никът му е Niikoo.

Само да не разачаровам колегата, но от София трудно ще вземе отстъпка, защото Лансера е все още нов модел, а освен това се купува и като топъл хляб.

 

Иначе успех с избора!

 

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега, гледам нашите мнения ти промениха нагласите към 70:30, а ми е интересно питал ли си нещо във форума на Опел и ако да - мненията оттам нещо променят ли в твоите нагласи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ги четат споко. Действай смело парите са твои и не се намират по улицата. Успех и Честит Lancer X 1.8 CVT Intense. :first: :mitsu-smiley: :icon_clap:

 

Четат ги със сигурност. А и така трябва да е , за да продават добре трябва да знаят добрите и лошите страни на стоката си , а от кого биха ги разбрали освен от нас ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега, гледам нашите мнения ти промениха нагласите към 70:30, а ми е интересно питал ли си нещо във форума на Опел и ако да - мненията оттам нещо променят ли в твоите нагласи?

 

Форума на Опел малко объркан ми се стори, та изобщо не съм писал там, но от този форум оставам с изключително приятни впечатлния - добре организиран, пишат интелигентни хора с желание да помогнат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Капариран е:) сега малко неприятно чакане до Ноември :(

 

Благодаря на всички за изчерпателните отговори и помоща при избора.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Капариран е:) сега малко неприятно чакане до Ноември :(

 

Благодаря на всички за изчерпателните отговори и помоща при избора.

Честито и добре дошъл при нас!

 

Какво точно си поръча?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и добре дошъл при нас!

 

Какво точно си поръча?

 

Мерси!

 

1.8 CVT Intense и ми "подариха" аларма и стелки, не можах да се преборя за отстъпка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Капариран е:) сега малко неприятно чакане до Ноември :(

 

Благодаря на всички за изчерпателните отговори и помоща при избора.

 

:icon_clap: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси!

 

1.8 CVT Intense и ми "подариха" аларма и стелки, не можах да се преборя за отстъпка.

 

 

Не ти трябва отстъпка. Тази кола си заслужава всяка стотинка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...