Премини към съдържание

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

И аз постоянно го виждам там и се чудя същото.Изглежда в много добро състояние, прави впечатление машината.

А вчера сутринта около 7:30 като изкарвах колата от паркинга и чаках да се включа в движението по Монтевидео в посока НБУ пред мен мина еклипс 1-ца, тъмно зелен с бежов кожен салон, не запомних номера.Пича загледа моя еклипс, после ме поздрави с авариики, поздравих го и аз и след това с мръсна газ се изгуби измежду колоната от коли.Аз пък се паркирах пред НБУ, че бях на изпит.Интересно ми е дали е човек от форума?

Няколко пъти съм виждал същият еклипс паркиран на Монтевидео...

А теб защо не съм те засичал,като живееш покрай "Монтевидео"? :icon_hmm: И аз живея там и на ден минавам по пет пъти покрай НБУ. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Постоянно засичам колегата Vasil Sivkov-Noby :) Подавам звукови светлинни сигнали, но никаква реакция :(

Къде го засичаш щото той цяло лято е на морето

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А теб защо не съм те засичал,като живееш покрай "Монтевидео"? :icon_hmm: И аз живея там и на ден минавам по пет пъти покрай НБУ. :)

 

В 90% от случайте излизам много рано и се прибирам много късно, може би заради това ;) ,щом си от ОК рано или късно ще се засечем, неизбежно е :D ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сомалиец, днес видях колата ти паркирана пред дюнерите на монтевидео.Номера завършва на две 7-ци нали? ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сомалиец, днес видях колата ти паркирана пред дюнерите на монтевидео.Номера завършва на две 7-ци нали? ;)

Даа,бях на кафенцето зад дюнерите. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

И аз постоянно го виждам там и се чудя същото.Изглежда в много добро състояние, прави впечатление машината.

А вчера сутринта около 7:30 като изкарвах колата от паркинга и чаках да се включа в движението по Монтевидео в посока НБУ пред мен мина еклипс 1-ца, тъмно зелен с бежов кожен салон, не запомних номера.Пича загледа моя еклипс, после ме поздрави с авариики, поздравих го и аз и след това с мръсна газ се изгуби измежду колоната от коли.Аз пък се паркирах пред НБУ, че бях на изпит.Интересно ми е дали е човек от форума?

Няколко пъти съм виждал същият еклипс паркиран на Монтевидео...

 

Тази VR4-ка е на едно момче от пазара и доколкото знам освен със зеленчуци се занимава и с продажба на коли ... Между другото малко по-нагоре има един Лансер, после около дюнерите 2 Галанта и т.н и т.н ;) и стигаме до едни Сигми ... А пък що се отнася до бате Васко, преди няколко седмици се гледахме по морето с него! Ди Джей- не минавам никога на червено, просто светофарите винаги ми светят зелено ;)

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде го засичаш щото той цяло лято е на морето

Да скоро не съм, но зимата всеки ден :) пред хотел Пампорово :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес по АМ "Хемус" с 2 сиви Галанта се поздравихме, а с единия даже успяхме да покарахме малко заедно :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин ... към 8:10 пътувайки към Бургас, по пътя преди Сливен, зелен галант хечбек 7-ма генерация ме поздрави с присветване.

Somalietsa ти ли беше :icon_blush: :drinks:. Нямах време да отреагирам, но така с тия самолети ... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин във Варна,паркингите след Метро,участвах в шампионата по славом дупки с 80км със руса колежка,син галант,признавам тя се справи по добре :first: ,записване на желаещи......... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота Ванката се беше разпищолил с един мАтор из софийските павета...Набързо ни настигна и отмина колонката,която си бяхме направили с Дани.Защо не прескочи с нас до Рилския манастир?

 

А в понеделник на прибиране към Търново светнах на червен Галант комби.....silveria,това ти ли беше?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази сутрин във Варна,паркингите след Метро,участвах в шампионата по славом дупки с 80км със руса колежка,син галант,признавам тя се справи по добре :first: ,записване на желаещи......... :D

Звездичката ни е опитна :icon_clap: .От Ренде на Галант,май си поотпуска крачето,но явно знае как се прави слалома(познава трасето добре). :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота Ванката се беше разпищолил с един мАтор из софийските павета...Набързо ни настигна и отмина колонката,която си бяхме направили с Дани.Защо не прескочи с нас до Рилския манастир?

 

А в понеделник на прибиране към Търново светнах на червен Галант комби.....silveria,това ти ли беше?

 

Абре бързах за някъде и аз, ама то по тия стълби-павета и релси се не кара!!! Срамота- оправиха градинката на руски паметник, а около нея пътя е руина не се пресича ни с мотор ни с кола линиите така са се показали че е нещо страшно! А и аз с такава скорост като вашата не издържам ;) иначе от далеко си личаха двете расови каризми! Вдруги ден отивам към морето, ако някой види луд със скутер да му бибитка и свети да е ясно- аз съм! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там на Руски Паметник има и паднали в боя Галанти с разбит картер :icon_doh: Затова вдигнете си просвета бре :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абре бързах за някъде и аз, ама то по тия стълби-павета и релси се не кара!!! Срамота- оправиха градинката на руски паметник, а около нея пътя е руина не се пресича ни с мотор ни с кола линиите така са се показали че е нещо страшно! А и аз с такава скорост като вашата не издържам ;) иначе от далеко си личаха двете расови каризми! Вдруги ден отивам към морето, ако някой види луд със скутер да му бибитка и свети да е ясно- аз съм! ;)

Ще ходиш със скутера към морето? Луд, да, определено:icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ходиш със скутера към морето? Луд, да, определено:icon_rock:

А!Има и по-луди!Един приятел живеещ в Швеция си дойде със скутер оттам миналата година.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес на обръщалото при "Воденицата" над Драгалеци имаше мини-Мицу събор. Забелязах поне 5-6 Галанта (серията ЕА), от които запомних бяло комби, сив седан Аванс, още един сив седан, Лансер и Колт от най-новите (можех да снема номерата на всички :mitsu-smiley: , но много печеше и в жегата химикалката не пишеше :rolleyes: ). Който е бил там, поне да се похвали добре ли си е изкарал и прохладно ли е било, щото за мен нямаше място къде да спра и се прибрах в къщи.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес с компанията ходихме до боянския водопад и ето на какво попаднах на пътя в Бояна:

http://mitsubishieclipse.hit.bg/2-E.jpg

http://mitsubishieclipse.hit.bg/1-E.jpg

Просто нямаше как да не щракна няколко снимки :P

Ако някой си познае машината, нека се обади :good:

 

П.П.Така като гледам снимките се сещам, че и аз трябва да си затъмня стъклата :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скутер, ама върви с над 160 т.е. макси и не го ловят ни радари ни камери ;) Кой е този тип с лансер с номер СА3007.. черен с черни джамчета, все го засичам и при Жадната ламя и на морето ...

Редактирано от IVAN VR4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там на Руски Паметник има и паднали в боя Галанти с разбит картер :icon_doh: Затова вдигнете си просвета бре :icon_angel:

:icon_crying: Всеки ден го въртя този руски паметник, предницата ми се разби изцяло заради гадните павета.

 

П.С. Извинявам се за офтопика.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази вечер се разминах с Carisma GDI в центъра на Благоевград - PB 5512 .. .

Беше в превъзходно синьо. Не бях виждал Carisma в такъв цвят, а доста й отива. Поздрави за колегата :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...