Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Избор на гуми "vredestein"


Препоръчано мнение

Снощи си сложих Wintrac Extreme 98 V .Първото ми впечатление от гумите е много добро.Изключително тихи гуми.Колата ми вече не се носи..........остава да видиме и на сняг как ще е . Специални благодарности към Орлин.... :)

Днес сложих новия сноутрак 3 на вредещайн. Предишните ми бяха пак сноутрак, но двойката. Плюсовете на тройката са, че са малко по-безшумни, другите им достойнства ще изпитаме на първия сняг. Подземният ми гараж има наклон от 15 % на открито. Та там тестовете са надеждни. Гумата е изключително мека, осезаемо по-тиха от предшественика си. Засега съм много доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Явно не сте карали и с Мишлин! 3-ката на Вредщайн казват че е добра! Йокохама зимна за джип е много положителна! В зависимост от размера шарката се променя, както и качествата! Така че при едни цолажи и размери дадена марка и шарка са добри, а при други не!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, вече четири години карам с Vredestein и съм супер доволен.Понеже зимата наближава, реших да вляза в сайт-а им и видях интересно тестче, което споделям :

 

http://www.vredestein.com/Onlineadvies_Adv...sionID=64591181

 

А, иначе вносители за цяла България и Македония са "Нитен АД" - гр.София, бул.Сливница, център за гуми "Европа"(между Опълченска и Ботев).

Тука новия Лансър го няма в тестчето ?

Май е старичко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А нали се сещате че не зависи само от гумите ,а и от това колко можеш да караш при различни условия!Хората които са карали джипове и то не на пътя а в кал, сняг и на пясък знаят какво имам предвид.Аз със лятни гуми на сняг съм излизал от места където други със зимни не могат.Като си поиграеш с полусъединителя става.Само не знам тази зима как ще бъде - за първи път ще карам зимно време автоматик и не ми е много ясно. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

14 175/70 струва 126 лева, но с този размер няма 3-ка, а 2-ка! Иначе при 15-ките и нагоре има 3-ка!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мойте са с размер 225/50/17 - WINTRAC EXTREME 98 V и едната ми гума струваше около 380-390 лв. Мисля,че за размера ми цената е добра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:mitsu-smiley: -то от подписа ми е с Vredestein Wintrac Xtreme 225/40/18. Колата е като залепена за пътя и катери уверено, но пък за близо 500лв/гума не съм очаквал друго. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Колеги, а мнението ви за SPORTRACK 3 какво е? Дали ще бъдат шумни? Мисля да обзаведа Галант-а с едни такива, какво мислите по въпроса?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, а мнението ви за SPORTRACK 3 какво е? Дали ще бъдат шумни? Мисля да обзаведа Галант-а с едни такива, какво мислите по въпроса?

 

Ами не мисля, че ще съжаляваш.

Обаче гумата е нова и няма, как да се каже как се справя, но ако съдим по предишните модели трябва да е добра :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...