Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Да се надяваме до края на седмицата...


Rangel Simov

Препоръчано мнение

Първо здравеите на всички. Сега ще ви разказа мойта сага.

Изживявам ужасяваща драма. На 27ми март си поръчах кола. Струва ми се не коректно да спомена марката, но след наглостта която проявиха, ще си кажа всичко. Поръчахме Хюндай И30 2.0 дизел. Колата до този момент НЕ Е ПРОИЗВЕДЕНА, а трябваше да дойде най-късно до края на юли! Събота заминавам на море, баща ми уреди ИНД да ми дадат кола. Дадоха Матрикс, както и да е, отиваме да го вземем. Оказа се че колата дори няма радио, но какво се случи. Прочитаме договора, тоест баща ми. Към края му имаше потресаващ абзац! Оказа се, че при каквото и да е ПТП или нещо случило се по колата, освен застрахователите и НИЕ ще им платим, а недай си Боже ако е тотал, трябва да си я купим, а каското си е пак за тях. Разбира се, не подписахме договор:), обедих баща ми с помоща на майка ми, че това трябва да приключи, а той беше повече от бесен на ИНД, само да поясна че администрацията им е такава, но сервиза е перфектен. Събота, той отиде на работа, а аз право в Балкан Стар без той да знае, едно много добро момиче, се погрижи да ми разкаже всичко за новия Лансър, събрах всички бумаги, като примерни лизинги, каталози и информация и право при баща ми. За мой късмет там беше и чичо ми, той също помогна за убеждаването, утре най-вероятно баща ми отива до Балкан Стар да оправят докс, а аз се надявам четвъртак или петък да се яхна на Лансър 2.0 DI-D Инстайл черен на цвят ( не бях много сигурен дали искам черна, но имат само такива налични ). Не смея много, много да се зарадвам, защото нещо не ми върви с тези коли, но подчти не съм спал от вълнение, че все пак събота, може да замина с нова кола :), а докато ми показваше колата на паркинга им, ни показа ЕВО 10, момчета и момичета КОЛАТА Е УНИКАЛНА!!! Дори нямат цена още, а колата е капарирана.

МНОГО СЕ НАДЯВАМ, НАЙ-НАКРАЯ ДА ИМАМ КЪСМЕТ С КОЛАТА :(.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че от това по-голям късмет,има ли бе колега........Направо да идеш да ги почерпиш тези дето не са ти доставили Хюндая......И то сериозна почерпка....... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Познавам поне 10 човека ,които са капарирали ЕВО X без да знаят все още цената.............. :icon_thumbup: и това е само защото е :mitsu-smiley: Признавам си че не всички са от Балкан стар но какво от това...............

А аз пък онзи ден карах ( меко казано карах защото беше само в уличката която води до Мултигруп) едно наистина уникално ЕВО 10............може да го видите в автокъща Софавто на бул. ГМ Димитров малко преди Мултигруп.............най отпред е и е чисто бяла.............това е наистина уникален автомобил и със своите 400 коня направо са й сложили антикриле да не литне ............. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕВО-то е връх :) И аз имах възможност да покарам едно за малко... Но честно казано не бих заделил толкова пари на този етап от живота си... А и не ми трябва чак такъв звяр, че ще вземе да се утрепя някаде както ми хлопа дъската... RalliArt-а е каде каде по-добра алтернатива за мен :) Само че кога ли ще дойде момента в който ще го получа :icon_crying: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че, Лансъра и Импрезата са на една цена, като едното е 4х4. Днеска е деня на истината :). Аз цял ден съм на работа и ще тръпна :), ако имат налична, или най-много до месец да дойде Импреза нея, вярно бензин е, ама е 4х4 с един куп системи и по-малко екстри интериорно, но аз съм човек който обича да кара и да се наслаждава на шофирането, така че съм за 4х4! Ще се види днес, сериозен член, на кой форум ще ставам:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Познавам поне 10 човека ,които са капарирали ЕВО X без да знаят все още цената.............. :icon_thumbup: и това е само защото е :mitsu-smiley: Признавам си че не всички са от Балкан стар но какво от това...............

А аз пък онзи ден карах ( меко казано карах защото беше само в уличката която води до Мултигруп) едно наистина уникално ЕВО 10............може да го видите в автокъща Софавто на бул. ГМ Димитров малко преди Мултигруп.............най отпред е и е чисто бяла.............това е наистина уникален автомобил и със своите 400 коня направо са й сложили антикриле да не литне ............. :mitsu-smiley:

Абе колега, не е ли 291-295 новото Ево бе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказа се че, Лансъра и Импрезата са на една цена, като едното е 4х4. Днеска е деня на истината :). Аз цял ден съм на работа и ще тръпна :), ако имат налична, или най-много до месец да дойде Импреза нея, вярно бензин е, ама е 4х4 с един куп системи и по-малко екстри интериорно, но аз съм човек който обича да кара и да се наслаждава на шофирането, така че съм за 4х4! Ще се види днес, сериозен член, на кой форум ще ставам:).

???????????Че как да са цените еднакви????????? Аз като си купувах моя Лансер Импресата беше с 15 000 повече и с по-малко екстри. Незнам какво си гледал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Край на дилемата :), капариран е Лансъра, гледах Импрезата... която дори излиза с 2-3-4хил. лв. по-малко. Капарирахме 2.0 ДИ-Д Инстайл + парктроник + спойлер + накрайник за ауспуха. Просто без спойлер, задницата е доста зле. Обещали сме се в Петък да си вземем колата :) живи и здрави. Импрезата... просто за толкова пари, е много постна като кола. Найстина 4х4, както и бързи и бавни скорости, боксеров двигател, са доста голям +, но за мен се оказа не достатъчен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще гледам при първа възможност да долета. Кога са срещите, аз тази седмица Събота заминавам на море до неделя и след това, още на първата среща живи и здрави ще дойда. Макар, че аз само в тази част на форума участвам и няма да са много хора, с които дори по ник ще се знам, но ще дойда!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Край на дилемата :), капариран е Лансъра, гледах Импрезата... която дори излиза с 2-3-4хил. лв. по-малко. Капарирахме 2.0 ДИ-Д Инстайл + парктроник + спойлер + накрайник за ауспуха. Просто без спойлер, задницата е доста зле. Обещали сме се в Петък да си вземем колата :) живи и здрави. Импрезата... просто за толкова пари, е много постна като кола. Найстина 4х4, както и бързи и бавни скорости, боксеров двигател, са доста голям +, но за мен се оказа не достатъчен.

 

Бате аз ли не съм запознат... Какви БЪРЗИ/БАВНИ Скорости... тая импреза до колкото знам няма демултипликатор...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти не си запознат :)...

 

"Dual range -демултипликатор (само за 5МТ модели)"

 

Имам въпрос, на Лансъра, има ли ел. сгъваеми огледала?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Rangel Simov , здравей и поздравления за правилния избор. Моя Лансър е с Invite оборудване и двете ел.огледала се регулират от конзола на шофьорската врата, но за пълното им прибиране се налага да се завъртят на ръка , с леко повдигане. Предполагам и при другите нива на оборудване е същото. :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

УЖАС :), сериозно ли :)? Това направо не ми се вярва!!! Инстайла също значи е така, ужасия :)... един куп екстри и... аххахаха :), карай здраве да е:).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен за другите нива на оборудване. Казвам ти как е при най-ниското ниво :) . Нека други колеги с Intence, например, кажат как е при тях :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май при всички е еднакво, поне в листата с екстрите няма такова нещо. Здраве да е :). Важното е безаварийни километри! Я ми кажи ти с какви джанти го караш? Зимата момчета какво правите? Железни, алуминиеви, размер на гумите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май при всички е еднакво, поне в листата с екстрите няма такова нещо. Здраве да е :). Важното е безаварийни километри! Я ми кажи ти с какви джанти го караш? Зимата момчета какво правите? Железни, алуминиеви, размер на гумите?

Чакай малко бре :) Той модела излезе тази година ти за зима питаш :D Аз лично смятам алуминиеви 16" 205х60. Иначе огледала не са ел. сгъваеми и не виждам какво толкова се жалваш за това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам е препоръчително зима да се кара със стоманени джанти, защото алуминият по-лесно се атакува от солите които се прилагат зимно време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам е препоръчително зима да се кара със стоманени джанти, защото алуминият по-лесно се атакува от солите които се прилагат зимно време.

Ако си миеш колата редовно,няма от какво да се притесняваш зимата :icon_dance: Дори една параструика на ОМВ през 2-дена върши перфектна работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако си миеш колата редовно,няма от какво да се притесняваш зимата :icon_dance: Дори една параструика на ОМВ през 2-дена върши перфектна работа

Разбира се, че е вариант! :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам въпрос, на Лансъра, има ли ел. сгъваеми огледала?

 

Какви ти ел. сгъваеми огледала, то запалката е аксесоар за всички нива на оборудване :D, което е смешно все пак.

 

LiX, аз доколкото знам си е от миналата година модела официално. Освен това се интерсувах като взимах моята, дали върви със зимни гуми и дилъра ми каза, че само тези, които са престояли зимата се продават с тях. Същото важало и за Outlander-ите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, всички японски коли от началото на 2007 година се предлагат без пепелници и запалки по цял свят. Това че :mitsu-smiley: го предлагат като аксесоар е добре, защото в Тойота го няма и като опция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...