Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Да се надяваме до края на седмицата...


Rangel Simov

Препоръчано мнение

Освен това се интерсувах като взимах моята, дали върви със зимни гуми и дилъра ми каза, че само тези, които са престояли зимата се продават с тях. Същото важало и за Outlander-ите.

 

Аз дори като взимах моя беше със зимните гупи, но ги смениха с летни преди да ми го връчат. Естествено поисках веднага да ги купя, но ми казаха, че ще питат шефа, ще се обадят и тн..... и сега въпроса със гумите тепърва ще се решава. Навит съм да си взема зимни гуми + джанти , с оглед на горните коментари :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Навит съм да си взема зимни гуми + джанти , с оглед на горните коментари :)

Е то аз така ще направя, нямам избор :D С 18-ки през зимата е лудница :D Иначе модела се води 2008-ма, но си се продава от края на 2007, то след септември или октомври ги броят към следващата година. Последната зима трудно може да се нарече зима :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз доколкото знам е препоръчително зима да се кара със стоманени джанти, защото алуминият по-лесно се атакува от солите които се прилагат зимно време.
Ивайло! Алуминът не се плаши от солите(зимно време) а от студът.......Става по крехък и при удар се чупи, а не се изкривява както при топло време.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък съм щастлив, че няма запалка, не мисля и да си слагам :). Строго забранено ще пушенето в колата :). Колкото до ел. сгъването..., хвани разгледай, всички марки за 50 000лв кола, дали нямат тази екстра. Но така и така колата е бъкана с глезотии, ще го преживеем :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някакви шансове да изнамерим ДиВиДи с навигация, което и да може да бъде разчетено? В БС казаха, че други не разчита и да изчакам края на годината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сестра ми си взе нейния лансър по коледа и си кара с алуминиевите джанти, ако не греша... Не ми е споменавала за проблеми...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Кофти е ако джантите са нискокачествени боклуци, произведени в съседна на нас държава. С тези с които се предлагат колите :mitsu-smiley: 16'' и 18'' няма да имаме никакви проблеми, но с оглед ''перфектното'' птдържане на пътищата ни, и особенно в планините (Смолян - Пампорово ) кадето карам от Ноември до Май, лично Аз ще си купя 16'' защото по малак цолаж неможе да се сложи. Така по-високите гуми ще оберат част от вибрациите по инак ''Перфектно'' почистените пътища. Начина на производство на аломиниевите джанти в 21ви век са доста по-добри от тези през 20ти. Все пак за 100г трябва да е измислено нещо от Японските производители на автомобили и аксесоарите към тях. Така че споко за аломиниевите джанти през зимата. По-скоро трябва да се замислим за зимни гуми, марка и модел. Нека някой, който си е купил Лансера с зимни гуми да каже кави са? Завода производител какви слага. Но ме интересува за гуми монтирани на автомобили произведени в Japan а не в U.K. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има за вземате за алуминиевите джанти. :P

Фирма дето прави самолети може да ни сложи само дуралуминиеви джанти. :drag:

Леки като алуминий и здрави като стомана. :worthy:

И като се има впредвид, че и самолетите ги правят от този материал, а те летят при - 50 -70 градуса изобщо не се притеснявайте за джантите. :plane:

Въпреки всичко смятам, че е по-добре да си има човек зимни гуми монтирани на джанти (пък било то и железни) и да чакат в мазето докато им дойде времето. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата дойде точно на време. Петък към 5-6ч я взехме и събота в 5 сутринта тръгнах за морето. Колата се държи уникално! Утре ще гледам да я снимам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поредната жертва на любовта от пръв поглед. :drag: :mitsu-smiley:

Спокойно колега! Тук всички сме като теб - влюбени (до уши) в диамантите. :D

Както върви след 5 години само Митсубишита ще има по пътищата. :good: :mitsurally:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито и от мен :)

Точно преди 2 седмици и аз взех моя лансер и още ме държи това чувство !

Кой каза че 1.5 е слаб мотор? Ако го караш на правилните обороти е много пъргав!

Но аз си го карам нормално и се радвам на 6-6.5 л/100км среден разход :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата, хубаво е дал че може да се направи това с ел. прибиране на огледалата, ама как точно става?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Hence All new Lancer 2008 except EVO Х doesnt comes with the Autofolding capability, but using same EVO X mirror, it fitted nicely.

 

Купуваш си огледала от Ево Х и ги сменяш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малък проблем, като натискате бутона "info" в един момент изписва "settings" нали така? Сега нещо спря да ми го изписва? Веднъж се рових из него преди време и сега исках да го разгледам пак и вече няма "settings"? Идеи?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малък проблем, като натискате бутона "info" в един момент изписва "settings" нали така? Сега нещо спря да ми го изписва? Веднъж се рових из него преди време и сега исках да го разгледам пак и вече няма "settings"? Идеи?

 

Здравей, колега. Поздравления за чудесния автомобил и яките снимки които си му направил!

Колкото до ИНФО бутона - има значение дали го натискаш в движение или когато колата е спряла. Отделно при задържане над 3 секунди, на всяка отделна страница се появяват различни опции :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...