Премини към съдържание

Въпрос за заден спойлер и предна маска


Препоръчано мнение

Здравейте притежавам новия Лансър и се интересувам мога ли да си поръчам от Балканстар или от Дарс ауто Задния спойлер и предната маска (по-точно само преставките на маската най-доло под фаровете) и ако може колко пари струват горе-доло

 

Благодаря ви ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега ,

 

да в Балкан Стар може да си ги поръчаш и да ги сложат , цени ами за спойлера отзад май беше към

600 или нещо такова аз бях питал ама понеже се отказах и не слушах дилърката каква цена ми каза а за преставките на маската най-доло под фаровете не мога да ти кажа ама и те ще са скъпички.Ако решиш да взимаш все пак се приготви да чакаш ;) аз вече месец чакам да ми доставят фарове за мъгла които съм платил но още ги няма :(

но си питай в Балкан Стар , те ще ти кажат най добре.Няма невъзможни неща , стига пари да имаш.

Успех :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заден споилер струва към 900 - 1000 лева но задницата става страхотна с него а с 18ките е още по-добър едната джанта е към 500 лв. а малките крила под бронята са сигурно 300 - 400 лева

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте притежавам новия Лансър и се интересувам мога ли да си поръчам от Балканстар или от Дарс ауто Задния спойлер и предната маска (по-точно само преставките на маската най-доло под фаровете) и ако може колко пари струват горе-доло

 

Благодаря ви ;)

 

Направо питай Miroslav, пиши му едно ЛС и той ще ти каже цените и сроковете на доставка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако потърпиш до Понеделник ще ти пратя каталога с аксесоарите.

 

Да, това би било наистена много добре

 

А иначе, тои май по-добре излиза да си поръчам анти-крилото и предни задни спойлери от други магазини

Оригиналните части първо, че са прекалено скъпи, второ че е голямо чакането им

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, това би било наистена много добре

 

А иначе, тои май по-добре излиза да си поръчам анти-крилото и предни задни спойлери от други магазини

Оригиналните части първо, че са прекалено скъпи, второ че е голямо чакането им

Дай мейл адрес и мога да ти пратя каталога още сега.

За чакането... 10-15 дни според зависи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай мейл адрес и мога да ти пратя каталога още сега.

За чакането... 10-15 дни според зависи.

 

здравей Lix .

 

ами и аз така знам 10/15 дни е нормално за доставка а

аз чакам вече над месец за едни фарове за мъгла и един накрайник за аспуха и май си мисля , че нещо не е наред , питах дилърката тя вика че имало нещо забавяне в доставките , незнам вече на кой да вярвам , тая може нещо да ме връзва знам ли...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравей Lix .

 

ами и аз така знам 10/15 дни е нормално за доставка а

аз чакам вече над месец за едни фарове за мъгла и един накрайник за аспуха и май си мисля , че нещо не е наред , питах дилърката тя вика че имало нещо забавяне в доставките , незнам вече на кой да вярвам , тая може нещо да ме връзва знам ли...

Не виждам какъв интерес имат да те бавят, явно има някакви проблеми не зависещи от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз си поръчах една гумена постелка от БС след 2 месеца чакане си я поръчах от Миро и се надявам до няколко дена да дойде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Голям мейл, голямо нещо :)

 

Колега, по-добре е да бъде изтрит от форума този адрес, защото съвсем скоро ще бъде пълен със спам писма...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А можеш ли и да ми предоставиш някаква ценова листа към този каталог

 

Еейййй!

Защо не погледнеш над последният ти пост?

Миро ти е написал цената на един артукол, значи можеш да го питаш и за другите артиколи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еейййй!

Защо не погледнеш над последният ти пост?

Миро ти е написал цената на един артукол, значи можеш да го питаш и за другите артиколи!

 

 

е добре де, за всеки артикул по отделно ли да го питам

Мисля, че е по-лесно като си гледам цените и да не занимавам хората с въпроси "тва колко пари е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай e-mail да ти пратя файла с цените, че е 1.5 МВ и немога да го кача във форума.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дай e-mail да ти пратя файла с цените, че е 1.5 МВ и немога да го кача във форума.

 

Ще го пратиш ли и на мен каталога с аксесоарите и фаила с цените ? :)

e-mail: pun1sh3r@abv.bg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Заден споилер струва към 900 - 1000 лева но задницата става страхотна с него а с 18ките е още по-добър едната джанта е към 500 лв. а малките крила под бронята са сигурно 300 - 400 лева

Толкова струва най-големия спойлер, който ще се монтира и на Рали Арт версията на колата 998лв. Има и още два 460лв. и 680лв., по-евтини са но те не стават, дори най-малкия стои като лайсна на ръба на капака. Аз си го сложих този от 998 и колата наистина е различна (но е Интенз ниво). За тези добавки под бронята, ако става въпрос за предната броня те не се предлагат като аксесоари ако колата е Инвайт ниво на оборудванв. Трябва нивото да е Интенз или Инстайл и тогава се монтират фабрично. В каталога не се предлагат за закупуване отделно от автомобила.Ако говорите за задната броня, за нея има едни такива и те струват около 400-440 лева. Бех си поръчал и ми дойде хромираната лайсна за долната половина на радиаторната решетка и ще ми струва 200 лева. Утре отивам да ми я монтират и предницата почти ще я завърша. Ще ми останат хромираните рингчета на халогените (100лв) и нов преден капак като на Рали Арт и Евото искам да сложа, но незнам от каде да си го купя и колко ще струва. Другите цени които знам за аксесоари от Б.С. са за хромирани капаци за огледалата 220лв., хромирани дръжки на вратите 300-320лв., има и допълнения за передната и задна броня,които са цели а не само в двата края на бронята и те са по около 550-600лв., хромирана лайсна за багажника е 120лв. За тези работи съм се интересувал и само техните цени мога да кажа. Ако някой друг знае за други аксесоари нека да каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

много жалко че праговете и спойлерчетата отпред не се предлагат допълнително...

а колега,как изглеждат тези допълнения за предната и задната броня?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

много жалко че праговете и спойлерчетата отпред не се предлагат допълнително...

а колега,как изглеждат тези допълнения за предната и задната броня?

Ами те са от край до краи. По цялата ширина на броните. Погледни по форума някаде имаше качен каталог на аксесоарите и там ги имаше да ги видиш. По 500-600 лева някаде стуваха. Ако искаш изчакай и мога да ти продам моя спойлер, защото Аз искам да си порвчам за Еволюшън спойлер.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

много жалко че праговете и спойлерчетата отпред не се предлагат допълнително...

а колега,как изглеждат тези допълнения за предната и задната броня?

Как да не се продават бре? Щом ги има в каталога с аксесоарите трябва да имат и цена и не би било проблем да ти ги доставят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как да не се продават бре? Щом ги има в каталога с аксесоарите трябва да имат и цена и не би било проблем да ти ги доставят.

////////////////

Предните допълнения за бронята не се продават. Няма ги и в каталога. Каде си ги виядл в каталога?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...