Премини към съдържание

Lancer Ralliart


Препоръчано мнение

Колко пари мислите, че ще струва седан-а на Lancer Ralliart... И до колко това е добър избор и бланас м/у стандарното изпълнение и Ево-то... сигурен съм, че много от вас се дразнят от това, че стандартната версия няма моторче около 200-тате коня, вече доста коли почнаха да имат а са доста по-големи пръчки... А тук трябва да се задоволим с 1.8 145 коня... Честно казано малко завиждам на един познат който е с Астра ОПЦ... някак си после като се върна в Лансер-а ... иии ако има как да полети и той... та обмислям един такъв варянт но дано не се изхвърлят прекалено много с парите...

 

Някаде мернах ето това...

 

At a starting price of $25,000, is the Ralliart a bargain when compared to the Lancer Evolution?

-It has 11hp more than the wrx...and yes it its good value!

 

Any other thoughts, opinions, or ideas?

-I believe that with a little electronics tweak it can pass the 250hp... and that would make it a Real bargain!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

И мен ми е много чудно каква цена ще му сложат :rolleyes: На практика това си е малкия брат на Евото. Двигателя е същия, но с по-малко турбо, 4x4 системата е взета от Ево 9, абе направо :plane: Интересно е тази нова скоростна кутия с 2 съединителя как ще се представя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз очаквам цена около 70 000 лв. в България. Не забравяйте, че това е акцизна кола и нивото на оборудване ще е от високите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще видим, но честно казано доста би се замислил дали като излезнат да не си привлека една такава от някаде... че този просто не стига... не пълни душата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

eййййййй, 145 коня малко ли са ви?! :rijden:

а всъщност има ли къде да карате кола с 200 коня и отгоре? щото при тия наште пътища......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

eййййййй, 145 коня малко ли са ви?! :rijden:

а всъщност има ли къде да карате кола с 200 коня и отгоре? щото при тия наште пътища......

Не са малко, ама не са и много ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

eййййййй, 145 коня малко ли са ви?! :rijden:

а всъщност има ли къде да карате кола с 200 коня и отгоре? щото при тия наште пътища......

 

 

140 Коня стигат за хората, който просто се возят. Ама честно да ти кажа като за първи път карах Ево 9, и после не исках да слезна цял ден от него. За това, колкото повече - толкова повече. Аз предполагам, че тази кола няма да е достъпна през Балкан Стар, освен ако не е някаква спецялна поръчка. Такаче като излезне през някоя автокъща, да я докарат нова... и това ще е начина, иначе кой знае колко пари ще струва. Интересен е цвета, май ще е само един... хем ми харесва хем е като.... сещате се :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами незнам ше видим какво ще кажат, ще изчакам офицялно да се появи на пазара и след това ще отида при тях да видим какво ще ми предложат. Но вече съм решил 100% че това ще е колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не Ево Х автомат?

По не като ще е гарга да е рошава :icon_devil:

 

Финансови съображения...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко пари мислите, че ще струва седан-а на Lancer Ralliart... И до колко това е добър избор и бланас м/у стандарното изпълнение и Ево-то... сигурен съм, че много от вас се дразнят от това, че стандартната версия няма моторче около 200-тате коня, вече доста коли почнаха да имат а са доста по-големи пръчки... А тук трябва да се задоволим с 1.8 145 коня... Честно казано малко завиждам на един познат който е с Астра ОПЦ... някак си после като се върна в Лансер-а ... иии ако има как да полети и той... та обмислям един такъв варянт но дано не се изхвърлят прекалено много с парите...

 

Някаде мернах ето това...

 

At a starting price of $25,000, is the Ralliart a bargain when compared to the Lancer Evolution?

-It has 11hp more than the wrx...and yes it its good value!

 

Any other thoughts, opinions, or ideas?

-I believe that with a little electronics tweak it can pass the 250hp... and that would make it a Real bargain!

Тази версия на Lancer RallyArt ще е 240 коня и ще струва между 65-75 000 лева, в зависимост от нивото на оборудване. Само незм дали ще е с 1.8 или 2.0 двигател. Тази информация я имам от моята дилъдка в Балкан Стар. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо не Ево Х автомат?

По не като ще е гарга да е рошава :icon_devil:

Защото то струва 115 000 лева.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Плюс това ако се мисли за тунинг на двигателя в по-късен етап, автомата просто не е избор, докато

ръчните кутии понасят много над това за което са проектирани ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази версия на Lancer RallyArt ще е 240 коня и ще струва между 65-75 000 лева, в зависимост от нивото на оборудване. Само незм дали ще е с 1.8 или 2.0 двигател. Тази информация я имам от моята дилъдка в Балкан Стар. :icon_rock:

 

 

2.0 Турбо мотор :) не е 1.8, то напрактика няма 1.8... блока е 2.0, просто този модел тук е с по къс ход на буталото.

Иначе ако е тази цена.. бива :)... само трябва да се разбере кога ще се появят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даже над 100000лв., по инфо на Балкан Стар

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все едно цената на Ево Х найстина ще е над 100 000лв, колко вече незнам... Но Ralliart версията ме вълнува повече, понеже нямам от каде да извадя пари за 10-ката... Надявам се до няколко месеца да стане факт, поне по чуждите пазари, зада може към края на годината да се обзаведа с една такава.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Седана... Хечбеци-те не струват според мен... или поне аз немога да ги възприема

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Base Price: $27,500 (est)

Vehicle layout: Front engine, AWD, 5-pass sedan

Engine: Turbocharged 2.0L/237-hp/253lb-ft, DOHC 16-valve I4

Transmission: 6-sp twin clutch automatic

Curb weight: (dist f/r) 3470 lb (mfr); 60/40

Wheelbase: 103.7 in

Length x width x height 180.0 x 58.7 x 69.4 in

0-60 mph: est 6.0 sec

On sale in U.S. October 2008

 

Това е най-сериозното инфо което успях да намеря... освен да се надяваме да е вярно.. как ще го чакам това толкова време :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Base Price: $27,500

Това е най-сериозното инфо което успях да намеря... освен да се надяваме да е вярно.. как ще го чакам това толкова време :icon_crying:

 

Защо не погледнеш, как стоят нещата в Русия?

Цената може да е малко по - висока, но да дойде по - бързо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А не аз няма от USA да го взимам... някаде от EU ще е... ама чакам да излезне просто...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...