Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Ама много сте НЕгостоприемни.

Ако иска някой от другаде да дойде на срещата, как да стане?

:P

 

Щото не сме допускали, че може да имаме гости от Пловдив, :icon_blush: но това не означава че няма да ни радва. Колеги всеки който е наоколо и има възможност е добре дошъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ама много сте НЕгостоприемни.

Ако иска някой от другаде да дойде на срещата, как да стане?

:P

Само ни елате пък ще видите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Срещата е нанесена в календара. Много харесваме Бургас и хората там. Благодаря на Велико, Румен, Ники, Марияна, Цонко, Станимир и всички приятели от този прекрасен град :bowi:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Теди, усещането е взаимно :worthy: :icon_clap:.

Както стана дума вече, всеки може да се възползува от уговорката и да подсили групичката ни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Теди, усещането е взаимно :worthy: :icon_clap:.

Както стана дума вече, всеки може да се възползува от уговорката и да подсили групичката ни.

На кафето вече има дартс , може да направим едно мини турнирче.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз тогава се падам нощна смяна и няма да мога да дойда.Но ще тренирам усилено дартс за следващото събиране.

Благодаря на Теди за добрите думи.Който има възможност да се чувствува поканен :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е нанесена в календара.

....

 

Щом срещата е в календара, значи вече не локална инициатива, а си е своеобразна покана и за членове от други градове. Не трябва да се излагаме, може пък да ни дойдат за проверка на личния състав.

 

:mitsu-smiley: Аз тогава се падам нощна смяна и няма да мога да дойда.Но ще тренирам усилено дартс за следващото събиране.

Благодаря на Теди за добрите думи.Който има възможност да се чувствува поканен :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

А ти купи ли си яке? Надявх се да се видим и да се похвалиш.. Между другото снимките от "Троен старт" са ми на другия компютър и все не ми остава време да ги намаля малко и да ги кача. Ники, там си като пилот изстребител в Еволюшъна. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние с мъжа, смятахме да идваме в петък ,но след като има промяна ще гледаме да смачкаме нещо и да дойдем.Миналия пат не можахме да се организираме но сега ще направим бърза организация.До колко часа ще сте там ,защото аз съм на работа до 18.00часа та дали ще сварим някой ако позакъснеем?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ние с мъжа, смятахме да идваме в петък ,но след като има промяна ще гледаме да смачкаме нещо и да дойдем.Миналия пат не можахме да се организираме но сега ще направим бърза организация.До колко часа ще сте там ,защото аз съм на работа до 18.00часа та дали ще сварим някой ако позакъснеем?

Ще ви чакаме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата е нанесена в календара. Много харесваме Бургас и хората там. Благодаря на Велико, Румен, Ники, Марияна, Цонко, Станимир и всички приятели от този прекрасен град :bowi:

Много ни радва това което прочетохме сърдечно благодарим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти купи ли си яке? Надявх се да се видим и да се похвалиш.. Между другото снимките от "Троен старт" са ми на другия компютър и все не ми остава време да ги намаля малко и да ги кача. Ники, там си като пилот изстребител в Еволюшъна. :icon_thumbup:

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Да купих си,само че то не е точно яке.Но за по топло време става.А за снимките,когато са готови може да ми ги пратиш на e-maila.lentqq@abv.bg :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иво, а нас ще ни чакаш ли? Само моля за напомняне 0889503953

 

На телефона нямаш ли "Напомнител" (или дето му викат reminder) :icon_n_king:

Моя съм го настроил със звук, вибрация, подскачане и всичко възможно.

..... Вярно е че още сме млади, ама... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....Само да не ме застъпи някой че .....

Ще се жениш ли?!

Мен жената ме настъпи и..... ей ме на в Бургас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, какво ти направих бе човек, мене жена не може да ме застъпи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На телефона нямаш ли "Напомнител" (или дето му викат reminder) :icon_n_king:

Моя съм го настроил със звук, вибрация, подскачане и всичко възможно.

..... Вярно е че още сме млади, ама... :icon_blush:

Много ми е сложна тази операция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е сложна тази операция.

Трябва да питаме в сервиза може ли да направят софтуера на колата както изписва колко км. има до сервиз така и колко дена има до срещата в Бургас :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги.От доста време следя сбирките в Бургас но само от форума.Работя на кораб и винаги когато се сьбирате аз сьм на кораба,надявам се този седмица да имам кьсмет :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, какво ти направих бе човек, мене жена не може да ме застъпи.

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Само така, няма да се даваш! :icon_rock:

 

Здравеите колеги.От доста време следя сбирките в Бургас но само от форума.Работя на кораб и винаги когато се сьбирате аз сьм на кораба,надявам се този седмица да имам кьсмет :icon_thumbup:

Ами дано този път да си на котва в Бургас. Нали разбра къде ще е срещата?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направил съм табелки "резерве :mitsu-smiley: фен клуб" и ще ги сложа на масите в кафето .

Мисля поне 2 маси да запазим ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами тоя път ще бъдем по-вече сигурно. Доста хора се обадиха, че ще дойдат. И нови колеги също :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направил съм табелки "резерве :mitsu-smiley: фен клуб" и ще ги сложа на масите в кафето .

Мисля поне 2 маси да запазим ?

А каза ли на персонала да наостри стреличките на дартса :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...