Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Аз пък днеска, по някое време следобяда, като си взема колата ще се обадя на Иво да се видим. Така че може и да се засечем. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги,аз да попитам.Колегата с учебният галант от форума ли е?

:mitsu-smiley: Да,от форума е :mitsu-smiley:

Редактирано от lentqq
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Да,от форума е :mitsu-smiley:

То се оказа,че с него май сме колеги.Нали за този ,който е в Меден Рудник.То едва ли има друг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A за незнаещите кога и къде са сбирките. И гости приемате ли?

 

Ако искате може днес примерно към 17.00 часа. Сбирките са в кафето на спортна зала "Бойчо Брънзов", намира се под болницата. Аз ще съм там ако има и други ще е идеално.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

М дали не бях аз... :icon_n_oops:

 

Благо... я пак се опитай да си признаеш.. дали не беше ти онази вечер по "Ивайло" и дали не остави над 250-300м пушилка зад теб... :icon_n_teehee: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Благо... я пак се опитай да си признаеш.. дали не беше ти онази вечер по "Ивайло" и дали не остави над 250-300м пушилка зад теб... :icon_n_teehee: :D

И по пътя за Дебелт...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте,

аз от скоро живея в Бургас и видях че се организират срещи в кафето на залата "Бойчо Брънзов".Скоро очертава ли се да се изпие по нещо там?:)Ще се радвам да се видим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз от скоро живея в Бургас и видях че се организират срещи в кафето на залата "Бойчо Брънзов".Скоро очертава ли се да се изпие по нещо там?:)Ще се радвам да се видим!

 

 

Здравей, колега!

Малко трудно... гларусите са се покрили... никакви ги няма :icon_box: Но пък ако вземе да се спретне една срещичка и аз ще се радвам много :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега!

Малко трудно... гларусите са се покрили... никакви ги няма :icon_box: Но пък ако вземе да се спретне една срещичка и аз ще се радвам много :)

Може и те като мен да работят някъде в България но не в Бургас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера все едно имаше среща зад "Проектанска"-2 Pajero,2 Outlander,2 Space star (единия моя) и една Carisma.Нямаше как да ги снимам ,но беше голяма красота!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Такааааааааа, я дайте по-сериозно! :clapping2:

Кжете за кой ден Иво да запази 10-на маси в кафето на залата. Срамота бе колеги! :icon_refuse: Идват коледни и новогодишни празници, а ние не можем да се съберем и да си кажем едно "Весело посрещане на празниците! :icon_n_blowup: :santa: "

Колко :mitsu-smiley: можем да съберем на паркинга?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааааааааа, я дайте по-сериозно! :clapping2:

Кжете за кой ден Иво да запази 10-на маси в кафето на залата. Срамота бе колеги! :icon_refuse: Идват коледни и новогодишни празници, а ние не можем да се съберем и да си кажем едно "Весело посрещане на празниците! :icon_n_blowup: :santa: "

Колко :mitsu-smiley: можем да съберем на паркинга?

:mitsu-smiley: Аз наскоро ходих до Иво и ми се стори,че кафето беше в ремонт.Може би трябва някъде другаде да направим събирането.И наистина трябва по-сериозно да подходим към нещата,че нещо се забравихме :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Аз наскоро ходих до Иво и ми се стори,че кафето беше в ремонт.Може би трябва някъде другаде да направим събирането.И наистина трябва по-сериозно да подходим към нещата,че нещо се забравихме :mitsu-smiley:

 

Здравейте!

И на мен много ми се иска да се съберем :) Хайде аз съм твърдо за, само кажете кога и къде и съм там.

Весели празници ви пожелавам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами зависи колко народ ще сме.Ако искате може да се съберем в МОЛ-а.Има място за паркиране,а и кафетата не са задимени.Но все пак да чуем и други предложения :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз идвам!Какво ще кажете за неделя(26.12)следобяд?

Аз до 28ми ще съм извън града.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ммм аз на 30ти заминавам за София(до 02.01) ...иначе съм съгласен и след НГ да е срещата

Все пак ако не мога да дойда приятно изкарване!

забравих да кажа ,че съм съгласен за МОЛ-а.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В събота и в неделя в мола има толкова много хора ,че едва ли ще намерим повече от две свободни места в кафетата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

За много години,колеги!!!Какво ще кажете за среща в неделя ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За много години,колеги!!!Какво ще кажете за среща в неделя ?

 

 

За много години! :) Относно срещата аз съм много "За" :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: За много години :mitsu-smiley:

:mitsu-smiley: Засега в неделя и аз съм свободен.Остава да уточним мястото и времето на срещата :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...