Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

Ами той Иво даде идеята и да казва. Или ако искате ето едно предложение - за към тоя петък примерно над вечер 19.00 часа и на капан - "Малката Русалка". Имам и телефон за резервация, но това трябва да стане най късно до четвъртък и мога да се обадя. Ако нямате нищо против или по-добри предложения, така да остане.

 

ПС. Специално за там пък като място - Светльо и Теди още го сънуват тоя капан :D . Няколко пъти са били и много им хареса.

Аз съм "ЗА" , само трябва да питам жената и ще потвърдя .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Само ако може да е от 18ч, че в 21ч трябва да отварям бара на Елените, защото почнахме да работим вече. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само ако може да е от 18ч, че в 21ч трябва да отварям бара на Елените, защото почнахме да работим вече. :icon_blush:

 

И за 18.00 часа става Васко, то и без това си е петък и майсторски ден. Значи последно така остава, щото няма други предложения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Къде е тая Русалка?

ПП:Велико,има ли кръчма в Бургас дето не и знаеш номера за резервация :icon_dance: :icon_clap: ?

 

А бре хора как няма да знаете капаните. "Малката Русалка" се пада зад мястото за "небостъргача" и е на самата алея на плажа. Ама като ходите на бири и цаца, поне да бяхте обръщали внимание кое как се казва де. :D

 

Последно уговорката е за утре /петък/ 15.05.09 г. в 18.00 часа на това капанче - Малката русалка. Хайде до утре и който е свободен да дойде да се видим на по биричка. :)

Пък ако има затруднения звънкайте - 0888 221737.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А бре хора как няма да знаете капаните. "Малката Русалка" се пада зад мястото за "небостъргача" и е на самата алея на плажа. Ама като ходите на бири и цаца, поне да бяхте обръщали внимание кое как се казва де. :D

 

Последно уговорката е за утре /петък/ 15.05.09 г. в 18.00 часа на това капанче - Малката русалка. Хайде до утре и който е свободен да дойде да се видим на по биричка. :)

Пък ако има затруднения звънкайте - 0888 221737.

Аз ще съм там в 6 без 10. :icon_thumbup:

Абе то на небостъргача са му спрели прожекторите вечер бе. Май и Ваклин е в криза? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ахх вии ще се срещате в Бургас а?

:icon_clap: :icon_clap:

Весело изкарване колеги ..

Надявам се следващия път като си дойда да се видим, че по празниците като бях на линия нямаше никаква активност... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде в 17'40ч-17'50ч да се чакаме на паркинга за да се видиме кои сме с :mitsu-smiley:

Че никой не познавам от Бургас. Само Радо ама той си е в Сф. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко с тебе сме се виждали. Но на големия паркинг ще е лудница по това време. Добре става и така. Ма аз ще съм без кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде в 17'40ч-17'50ч да се чакаме на паркинга за да се видиме кои сме с :mitsu-smiley:

Че никой не познавам от Бургас. Само Радо ама той си е в Сф. :icon_blush:

И мен ме познаваш, но аз ще закъснея малко. ще дойда към 18.30

Ще се радвам да се видим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_n_oops: Ами аз не успях. Все пак благодаря на Велико за обаждането.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Що още няма снимки от предизборното събрание на 10.05.2009г в Бургас на капана бе? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не ми оставаше време, ама те две снимки само - ето гиии. :icon_clap:

 

Едната маса остана свободна, уж и други трябваше да идват. Ама нали ви казах за тИФтерчето - там ще отбелязвам на кой му се пада да черпи на следващата сбирка. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами това лято както и преди пак ще стъкмим поне една среща на Шатрата, ама чакай да започне да понапича и става като мини национална среща тогава.

Емо може да измислим и нещо посредата на Бургас-Варна, както обсъждахме от преди към Обзор примерно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами това лято както и преди пак ще стъкмим поне една среща на Шатрата, ама чакай да започне да понапича и става като мини национална среща тогава.

Емо може да измислим и нещо посредата на Бургас-Варна, както обсъждахме от преди към Обзор примерно.

 

Може, но просто трябва да се види за подходящо заведение. Шатрата е много удобно заради големият паркинг........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може, но просто трябва да се види за подходящо заведение. Шатрата е много удобно заради големият паркинг........

Да ама вече май само ако си гост на заведението те оставят да паркираш там. Миналият сезон към края на септември ходих с някой там и така ми казаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами до сега като сме се събирали там, винаги после сме ухажвали и кафето им. Тя и консумацията е една - сокчета , тортички и кафенца ама досега не е имало никакъв проблем за там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама те и цените им са едни :D Ама все пак мисля, че като видят количеството "човешки матрял" няма да ни откажат - принципно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,съгласни за среща, за по едно този петък? :icon_hmm:

 

Ей верно бе, то края на месеца дошъл. Пък това си ни е от постоянните уговорки за среща. Казвай за къде имаш пред вид и аз съм съгласен.

 

На Ханска Шатра?

Има ли час определен ?

 

Е за там още не сме правили уговорки, ама и това ще стане. За тоя петък сигурно на някой капан може да се видим. Ти още не си идвал май по сбирките и не е късно да се промени нещо. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти още не си идвал май по сбирките и не е късно да се промени нещо. :)

То все така се пада, че или не мога или докато разбера вие вече сте се видели.

Ще гледам да дойда тази седмица.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...