Премини към съдържание

Събиране в неделя в София


Препоръчано мнение

  • Отговори 131
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Според мен мястото на зоологическата ще е малко за среща в София, предния път на срещата на Галантите почти изпълнихме паркинга... камо ли сега... като дойдат и останалите колеги! :)

Иначе аз съм ЗА среща! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани май е прав.... А варианта срещу Министерството на земеделието? На срещата по коледа се бях объркал и повисях там сам-самичък... Ще мина да проверя работи ли в неделя. Централно е и е широко, ще ни събере. Ще пиша по-късно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

OK Rosko провери, ние сме готови и вече подгряваме ватомбилите. :icon_thumbup:

 

Да, аз качвам въздуха в спирачките и в неделя съм там :) :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отивам да стягам Галанта! Ще изкарам флагчетат от кашона, изтупвам и слагам ледекато на предното арматурно табло, и кучето с клатещата се глава ще си сложа, разбира се. Ще съм супер. Джантата ''лятна'', музиката''сватба'', фаровете''ден'', ще потропвам със многото златни пръстени през прозореца. :icon_thumbup: Ще ме забележите определено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен мястото на зоологическата ще е малко за среща в София, предния път на срещата на Галантите почти изпълнихме паркинга... камо ли сега... като дойдат и останалите колеги! :)

Иначе аз съм ЗА среща! :icon_thumbup:

А на всичкото отгоре тези дни има юбилей на зоопарка и се очаква да е претъпкано с посетители!

Вагона е в бокса :icon_crying: , но ще се дотътря с дядо Колт :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги стана уговорка в последния момент. Зоопарка чества 120 години тази събота и неделя и там ще е лудница!

Предлагам в неделя в 14.00 часа пред Министерство на земеделието. Мястото е проверено многократно от нас. Има паркинг, няма коли, широко е.

Само не знам как седят нещата със заведението, защото последния път беше някакъв турски ресторант. Не че им е лоша кухнята, ама все пак не беше кой знае какво. :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на всичкото отгоре тези дни има юбилей на зоопарка и се очаква да е претъпкано с посетители!

Вагона е в бокса :icon_crying: , но ще се дотътря с дядо Колт :icon_bye:

:icon_censored: ... Исках да го разгледам..... Друг път

 

Не можах да мина днес, че ходих до Радиал да си сложа TOYOOO, после да я измия, после да сменя филтъра на газта (в друга тема ще пусна впечатления и снимка, относно качествата на горивата). Но съм почти 100% сигурен, че паркингът е отворен и безплатен в неделя. И аз, като Стоян ще вадя буланата - яркозелена, ама не тревисто....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно остава 14:00 - Министерството на Земеделието...

 

Ок :) 14:00 - Мин. зем. :) Само кажете по-точен адрес, въпреки че ще си го намеря и сам в гугъл, но все пак да го има в темата.

 

P.S> Специално за nmizov - "Жипка с Жантите, Жамове, ЖиСиЕм, Жълтеникав с Жироскоп... Аз - Живко, с Желание и Жуля Жълъди и си Желая - Житове и Жакузита :)"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уффф... 14... Имам уговорка за среща в неделя, часът и ще се уговори в събота.... Дано да успея да се уговоря в различно време.... Че ми е важно..... Бе ще успея да дойда.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Там съм и аз, ама се чудя с какво!?

 

Аз лично умирам да видя Сигмата :) Ако не дойдеш с нея, ще те преследвам, докато не се прибереш...

 

Уффф... 14... Имам уговорка за среща в неделя, часът и ще се уговори в събота.... Дано да успея да се уговоря в различно време.... Че ми е важно..... Бе ще успея да дойда.....

 

rosko, споко - ние няма да се съберем за 15мин. и да си тръгнем... така че - когато дойдеш, ние ще сме там :) Ще се радвам да успееш. Ако мръднем на някъде, предполагам, имаш телефоните на някои от хората, които ще дойдат?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще направя всичко възможно да дойда и аз! Тъкмо ще се похваля с новия ГИ :). Само ще помоля, някой да ме посрещне някъде, нищо, че съм от Перник, София не ми е особено позната за шофиране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда, де, споко, накъде без мен ;-)Ще се опитам да организирам така нещата, че да успея

А за теб от Перник - в този случай няма по-лесно място! всизаш и все направо. Х-л Родина, Руски паметник и все направо. На следващото голямо кръстовище (Площад Македония) в ляво и след 30м отдясно имаш паркинг - малко на високо се пада.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, че ме е яд, че няма да мога да дойда.

Дано скоро (в рамките на месец) пак да се организира една среща, та да се запознаем на живо, а и да се похваля с червен диамант.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги хайде като ще е пред министерството на Мицубиши, нека часа да е 17 .. забравяте че тази седмица е 6 работни дена и Неделя е единствен почивен ден .. докато се наспим, да отидем на кафенце, да хапнем и да се разтъпчем из някой мол .. лято е вече и е светло до късно .. искам да дойда ама ако е в 14 определено шанса е по малък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги хайде като ще е пред министерството на Мицубиши, нека часа да е 17 .. забравяте че тази седмица е 6 работни дена и Неделя е единствен почивен ден .. докато се наспим, да отидем на кафенце, да хапнем и да се разтъпчем из някой мол .. лято е вече и е светло до късно .. искам да дойда ама ако е в 14 определено шанса е по малък

И според мен е по добре към 17:00 часа да е, но както вие кажете................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

И в петък вечерта ли ще решаваме да местим часа на срещата?

До сега защо не писахте за това?

Ако е в 17.00 часа аз няма да мога.

За напред се казва мястото и часа на срещата предварително 2 седмици преди това.

Сега да не влезне някой да каже, че иска да е в 21.00 пред Метро, защото е в провинцията.

Излагаме се. :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...