Премини към съдържание

Имам двама нови много добри приятели


Препоръчано мнение

Направо не е за вярване, че минаха цели 24 часа, преди да успея да се похваля... Както съм написал в заглавието на темата - вече имам двама нови много добри приятели! И с двамата се запознах малко след влизането ми във форума, но едва вчера в късния следобед (почти през нощта) ги лиших двамата от интимна близост ;)

 

Става дума за колегата Йонко (познат още като ipj) и неговото/моето великолепно диамантче. Когато се видяхме за първи път той просто искаше да ми покаже как трябва да изглежда един Галант, ако съм решил да купувам... и така се стекоха обстоятелствата (предимно заради мое досаждане), че в крайна сметка, след месец-два та и отгоре срещи, бира, ала-бала и дъра-бъра в крайна сметка му го отнех - брутално, безразсъдно и изпълнен с мания, която не липсва на нито един колега от форума :)

 

Колата я познават повечето членове на клуба... минавала е под зоркото око на DJ-я, присъствала е на последното софийско събиране... в общи линии - позната звезда от небосвода на форума. Този Галант е с най-високия клас на обзавеждане, работи като швейцарски часовник и за мен лично е една сбъдната мечта.

 

Та така... не знам какво да напиша... все още ме държи еуфорията... вчера дори исках да спя в нея :)

 

Може би като за финал е редно да благодаря... на първо място на Йонко, в лицето на когото открих добър приятел... на всички колеги от форума, които ми помогнаха в избора, взимането на решението и доброто ми настроение през последните месеци. Благодаря ви - страхотни сте! Вие не сбъдвате мечти - вие ги създавате и оставяте хората да изживеят тръпката от това да ги превърнат в реалност ;) Моята мечта сега кротко блести под уличното осветление на улицата пред блока...

 

P.S> Приятелката ми дори ревнува, че отделям повече внимание на автомобила, отколкото на нея :rolleyes:

 

Скоро ще кача нови снимки, а дотогава ето снимки, които с Йонко правихме съвсем скоро: :link:

 

P.S.S> Обещавам лично да се заема с организирането на едно събиране на колегите от София, защото подобно събитие трябва задължително да се полее, иначе колата няма да върви добре! Ще го направя съвсем скоро, само да ми минат изпитите преди дипломирането!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най -важното е да не излизат от клуба ,а и аз все още си имам още едно верно приятелче :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,

със здраве да си я караш и да ходиш при DJ я само да се фукаш :icon_blush:

 

P.S.S> Обещавам лично да се заема с организирането на едно събиране на колегите от София, защото подобно събитие трябва задължително да се полее, иначе колата няма да върви добре! Ще го направя съвсем скоро, само да ми минат изпитите преди дипломирането!

 

Ти хубаво си решил, но какво мислиш за към края на месеца, че и аз да мога да дойда с :mitsu-smiley: , че иначе на върви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Да му се радваш много ти пожелавам.

Това са най-хубавите теми, за новите Галанти... И всички искат да спят в колата, това е паранормално явление. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, галанта е много хубав да си го караш със здраве и да ти се счупи след 1 000 000км :icon_thumbup:

Аз не съм стигнал още до там, че да искам да спя в колата но вечер тя спи под прозореца ми :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, благодаря на всички :)

 

Ти хубаво си решил, но какво мислиш за към края на месеца, че и аз да мога да дойда с :mitsu-smiley: , че иначе на върви.

 

Определено ще да е към тогава, защото имам останали около 9-10 изпита и програмата ми е меко казано натоварена до края на месеца, пък и дипломна пиша... Ще пусна една тема към последната седмица, за да имаме време да се организираме.

 

Аз не съм стигнал още до там, че да искам да спя в колата но вечер тя спи под прозореца ми

 

Ако преди да заспиш, задължително поглеждаш през прозореца, за да видиш, че е там... ако слизаш с усмивка от колата... или сутрин, отивайки за работа, шофирането на галанта е онзи миг наслага, който прави началото на деня ти хубав - смятай, че направо си спиш в колата, ама не го усещаш :)

 

Пич,не знам журналист ли си,поет ли си,ама страшно кефиш.

 

Тамън ми хрумна да пусна подобна тема за професиите :) По принцип съм PR.

 

 

P.S> Тази сутрин, в 7:00 часа, на температура 7 градуса изпитах истинското блаженство на подгревателите в седалките... няма такова удоволствие, или както е слоганът на форума на Мерцедес "Кефът няма цена!"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, всички се радваме когато семейството на галантите се множи, особено когато са членове на клуба! Безаварийно и със здраве да си я караш! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честитоо! Колата е наистина прекрассна! Знам я! Със здраве да я караш! В сервиз само за масло и ремъци да влизаш! Да отваряш предния капак само течност за чистачките да доливаш! Супер е колата, наистина!

 

П.П. Какво ли е да имаш Галант? Аз мойто камионче си го гледкам вечер през прозореца, пък Галант.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега!!!

 

Милиони безаварийни километри! Всички, които караме Галанти знаем за какво говориш. А сега вече и аз малко съм по-спокоен като разбирам, че има много като мене, които си поглеждат колата през прозореца преди да си легнат.

Аз ако не съм си я спрял на видимо място, постоянно вися на терасата и гледам ако се освободи, да си я докарам наблизо. Приятелката ми в началото ми се чудеше, вече ми свикна и само ме подиграва... радвам се, че не съм единствен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха честито колега, всеки с очарование чете такива хубави отзиви каквито са насладата от придобиването на нещо толкова очаквано и много желано. Да продължи да те кефи новата придобивка и с пожелание и приятелката ти да те разбира и да не ревнува. :D Много безаварийни километри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!!!Много безаварийни километри с новото бижу :mitsu-smiley: И да дойдеш на срещата с него,да го видят всички.Имах тази възможност на срещата до Зоопарка.Много добър автомобил :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито ти си един от най-ентусиазираните фенове на Галанта, неизменно присъстващ в повечето теми разисквани тук. Желая ти със здраве да си я караш и кинти да имаш да налаиваш бензинец, а за другото ще се погрижи мицубишито :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито! :icon_thumbup: Не знам какво да кажа, освен да пожелая тази радост на всички съфорумци да я изпитат с любимия модел! :)

Действително Галанта е супер и ще останеш доволен! ;)

Много положителни емоции заедно и да се пазите взаимно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! Страхотна машина :icon_thumbup: Видях я на Зоологическата...красавица...Много да те радва и да не ти създава главоболия!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,да я караш докат припаднеш :icon_thumbup: Колега ти вече си болен от болеста наречена ГАЛАНТ(лек няма) :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Estilian,

вече не е ли време да смениш аватара? ;)

Добро подсещане... тамън вчера вечерта се сетих... тя така или иначе и стара стои пред блока, та вечер се гледат любовно...

 

Или по точно Галантът гледа така: :icon_n_furious:

А старият Лансер: :noexpression:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да вземеш да кажеш на колегата си да се гръмне! Катафалка била.... Не ги слушай, аз ако не си бях взел ванче - щях да си взема комби!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...