Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

От вчера и аз мога да се похваля с едно такова. Направо съм на 11-тото небе от кеф. Имам си някои идейки за козметични промени, но ще видя дали ще остане кешче :rolleyes: Не обръщайте внимание на мацката зад волана :icon_angel:

 

http://img120.imageshack.us/img120/5374/07052008703om8.th.jpg

http://img396.imageshack.us/img396/8427/07052008704od9.th.jpg

http://img242.imageshack.us/img242/8215/07052008705ae7.th.jpg

http://img180.imageshack.us/img180/1250/07052008706fp7.th.jpg

http://img411.imageshack.us/img411/5342/07052008707if2.th.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е сега няма да го гониш а аз ще ви гоня да се запознаваме :D Голям зор беше докато го взема. От средата на януари съм го загледал и все нещо ставаше. Тъкмо събера пари и се наложи да се похарчат за други по-важни неща, ама тоя път нещата се получиха и съм много доволен. Ест. има някои забележки, които ще оправям, но малко по малко и ще стане колата, която искам да карам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми и аз съм от Банишора за сега (близките 4-5 месеца), но колата горе долу след месец ще я карам, защото сега ще минава на някои промени и ще е по гаражи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

свърши се със спокойствието :icon_dance: :drive: , :first:

остава и :drinks: :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, честито. И аз го знам този банишорския. Поне локацията му не се променя засега :) Има ли промени по окачването, че нещо ми се видя нисък единия път...

 

П.П. Ейй..веднага някаква мадама ти се е лепнала за снимки :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хехе, сериозна работа е Банишора :) Ако не се лъжа си му 3ти собственик в квартала :) Честито и безаварийно да си го караш!

Тук гледам се завъдиха още няколко мицубишита през последните месеци, ама не са форумци...

 

Колата е яка и с малко постягане ще стане още по!

 

П.С.: Нощните снимки са направо пред нас :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията, пък дано да няма проблеми :)

 

@HolyMan Нощната е пред нас (54-ти) ти от тоя блок ли си?

 

@CynepMEH, той си е нисък. Отпред е почти до земята, даже предния собственик го е вдигнал съвсем малко с друг размер гуми, но по окачването няма промени. Малко ми се ще салона да го променя и търся някъде тапицер, който се занимава със салони да видиме за какви пари и какво може да се направи, така че ако някой има идейка към кой мога да се обърна, да свирка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията, пък дано да няма проблеми :)

 

@HolyMan Нощната е пред нас (54-ти) ти от тоя блок ли си?

 

@CynepMEH, той си е нисък. Отпред е почти до земята, даже предния собственик го е вдигнал съвсем малко с друг размер гуми, но по окачването няма промени. Малко ми се ще салона да го променя и търся някъде тапицер, който се занимава със салони да видиме за какви пари и какво може да се направи, така че ако някой има идейка към кой мога да се обърна, да свирка :)

Има един, които тапицираше на ул.Христо Максимов в кв.Гео Милев, но номера не помня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един, които тапицираше на ул.Христо Максимов в кв.Гео Милев, но номера не помня.

 

ако е този майстор, той поправи скъсаната кожена седалка на един приятел миналата пролет и от това което видях мога да кажа че момчето работи перфектно - не се познава че е ремонтирана

а и не ми се видя скъпо - за смяна на 2 парчета кожа на седалката едното доста голямо му взе 60 лв за всичко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще мина тогава като имам малко време, че сега са големи разправии, пък и в КАТ е един ужас, че аз искам един определен номер и днеска цял ден ме правиха на маймуна и на края им се снервирах и си тръгнах :icon_censored:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията, пък дано да няма проблеми :)

 

@HolyMan Нощната е пред нас (54-ти) ти от тоя блок ли си?

 

@CynepMEH, той си е нисък. Отпред е почти до земята, даже предния собственик го е вдигнал съвсем малко с друг размер гуми, но по окачването няма промени. Малко ми се ще салона да го променя и търся някъде тапицер, който се занимава със салони да видиме за какви пари и какво може да се направи, така че ако някой има идейка към кой мога да се обърна, да свирка :)

 

Хехе, аз съм отсреща в 37ми, но не е важно това :)

 

За тапицер, мисля че доста качествено работи един тип, с който може да те свърже Боби "Алармата" от квартала... Ако не го познаваш, гаража му се намира на 3 преки от вас - до детската градина. Може и аларма да ти сложи и музика :) Знам че негов човек много добре прави кожени волани и т.н., както и цели тапицерии... За един волан отиват 80ина лева, за цял салон не знам...

 

Дано съм помогнал...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже тук май най-много хора ще имат представа, да питам, врътките за климатика отзад със електроника ли са или със механизми, че не искам да го разглабям още от сега, а мисля да правя някои промени по интериора и трябва да си съчетая нещата, а това ще ми е много полезно ако е със електроника :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа. Е... няма невъзможни неща, ще се опитам да измисля нещо, ама ако е механика, която не може да се дръпне 20см надолу ще е много лошо

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лоша работа. Е... няма невъзможни неща, ще се опитам да измисля нещо, ама ако е механика, която не може да се дръпне 20см надолу ще е много лошо

 

 

врътките са механични и са на жила

можеш да ги сложиш и в багажника ако си намериш толкова дълги жила ( 3 броя ) и си удължиш кабелите :icon_angel:

малко трудно се свалят но не и невъзможно

успех колега :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...