Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Някой да има контактите на milen z i mario 64 ?

 

Колега, провери профилите им, там би трябвало да има контакти оставени...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте колеги,

Имам Паджеро 2.8тд и имам проблем при паленето. Започва да тресе и да губи обороти. След 2,3 минути се оправя. Търся добър майстор в Ямбол и околностите, който да си разбира от работата.

Благодаря ви.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Има много добър посока КАТ пресечката за Югоплод първия портал вдясно (преди борсата за строителни материали) ...

Редактирано от hondata
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

Здравейте, нови колеги !

Сдобих се Lancer IX 2.0 135 кс комби, и си търся добър сервиз в София за първоначално обслужване и един съвестен общ преглед на колата ( в смисъл да не ми кажат , че трябва да сменям ненужни неща само и само да си вземат % от частите ) . Ако може и приблизителна цена - машинката е на 130 000 км и се чудя дали по предписание няма нужда да сменя нещо по-така ..

Също така ще ми е нужен и изпитан газаджия да погледне инжекторите на ГИ ( Landi Renzo е мисля ) с който е внесена колата, че единия цъка и май е заминал, също и оборотите не са мн ок на газ, но ми се ще да мина тънко някак си.. хаха

Ще съм признателен за телефони и адреси .

Мерси предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

Поздрави на всички колеги!

 

От една семдица съм собственик на Паджеро 3,5 GDI, 2002.

Специални благодарности на DJ Tymbi и момчетата от сервиза.

Превъзходна работа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте! Препоръчайте ми майстор за Galant 98-ма, 6V, 24V, 136 hp, бензин/газ. За София! Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

здравеите колеги, отскоро имам грандис 2007, 140 кс почна да губи мощност, на какжо се дължи и на какъв маистор да я закарам, мерси предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...
  • преди 8 месеца ...

Заповядай - https://www.google.bg/maps/@42.7190457,23.3592657,143m/data=!3m1!1e3?hl=bg

 

http://japanautoservice.com/contact/

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Варна мога да препоръчам "Автосервиз Ред Старс Ауто" (0878468854), който ми беше препоръчан от Dj Tymbi (майстора ми в София).

 

Имах проблем с демпферната шайба на коляновия вал докато бях на почивка, и от сервиза ми взеха с репатрак колата в Петък вечер, а в Събота следобед ми се обадиха че е готова.

Супер експресна и качествена услуга!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Много благодарности на Пламен. На скоро го посетих за смяна на шарнир и останах много доволен. Майстор и страхотен човек.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Важен съвет за всички!!!! Не ходете в сервиз "Рубин", София!!! Абсолютни измамници и некадърници! Мотаха ме 2 седмици, за да ми кажат, че на колата нищо й няма и, в крайна сметка, да ми вземат 200лв. "за работа". Да не говорим, че е на края на света и дадох още почти толкова пари за таксита дотам и обратно. Та, така... Търсете алтернативи... Успех!

 

Човек, същата история. Прибраха ми 600лв за ремонти, от които знаеха, че полза няма да има никаква (да не казвам, че бяха правили "подобрения" без да съм ги поискал или одобрил) и най-интересното - бяха готови да ги върнат без да ги искам. За капак на всичко ми върнаха колата по-счупена отколкото им я оставих. Върнах я да докарат поне до положението, в което съм я оставил и тоя наглец управителя им (Николай Филипов) имаше наглостта да ми поиска 56лв за баланс на кардани (после отидох в друг сервиз и проблемът се оказа в генерацията). След като се развиках на придворната му изведнъж таксата отпадна. Стойте далеч от тия боклуци!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • Admin

Някой разполага ли телефон за контакт със сервиза? - http://japanautoservice.com/. Посочените в уебсайта са изключени.

 

Благодаря

 

Изключени са, защото е в чужбина.

Другата седмица ще е тук.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой разполага ли телефон за контакт със сервиза? - http://japanautoservice.com/. Посочените в уебсайта са изключени.

 

Благодаря

.....тук съм вече, обучението свърши по рано с един ден......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 11 месеца ...

Здравейте,

Някой да има информация за проверен сервиз в района на гр. Силистра за галант. :icon_hmm:

Лек ден.

 

редакция: проблема касае неравномерна работа на запалителната система някъде по кабели, севщи, бобини, дросел или нещо друго.

Редактирано от sunnyboy115
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Здравейте, можете ли да ми препоръчатр добър сервиз в София около Дианабад/съседните квартали, където няма да ми свалят кожата от гърба? Благодаря :)

 

Изпратено от моят K10 с помощта на Tapatalk

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Някой може ли да ми препоръча подходящ сервиз за Галант в Овча Купел или в околностите (Суходол,Красна Поляна,Горна Баня,Карпузица,Княжево) ? Става въпрос за ремонт по ходова част.

Редактирано от Opticalssue
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Здравейте, търся сервиз в София със стробоскоп или MUT за регулиране на предварение, Еклипс 1Г.

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добро време! Отдавна няма отговори от DJ Tymbi - работи ли още? Помага ли на хора? Искам да направя преглед на стара - нова количка, shogun sport...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...