Премини към съдържание

Анкета: Бихте ли участвали явно/неявно в мероприятие за помощ на деца в неравностойно положение


За или против участието ми в такава инициатива  

58 гласа

  1. 1. ?? ????????? ?? ? ?????????? ?? ??? ???? ???????? ?? ????? ?? ???? ? ????????????? ?????????.

    • ??! ?? ????????!
      53
    • ??! ???? ?? ????????!
      5


Препоръчано мнение

Наистина беше много приятно в събота! Директорката ми хареса. Децата са сладури. Дори директорката няма нищо против да ги закараме с нашите коли, нещо, което не ми се вярваше. А я си представете малчуганите как ще гледат нашите красавци.... Хайде да не наемаме автобус, колко са 70 деца... дори само 10 коли да се съберем - на 2 курса ще ги закараме... Да ги повозим, да се порадват.... Представи си ги в Еклипс, например... момченцата ще луднат от радост!

Заведох там и моите красавици и те подеха инициативата да събират играчки в училище... доколко ще я осъществят - един Бог знае, но се радвам, че се сетиха. А и падна голямо опаковане на десетки плюшени играчки още в събота...

Ами, това е. Колегите по-горе са писали достатъчно. Аз лично съм много доволен. Хареса ми директорката, хареса ми дома, има ред, има дисциплина, с децата се работи. Сега остава да да се организираме и към края на април да идем и да се повеселим. Само трябва да вземем доста барбекюта, че не е лесно да нахраниш 120-140 души. Ще ми помагате, нали? ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 187
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

От дома до мястото са около 10 км. и може би ще се наложи да наемем поне един автобус защото са около 70 деца и всичките чакат с нетърпение деня .Остава само да уточним точната дата :icon_rock:

един автобус, два курса.... ще дадем толкова пари за тях, колкото за цялото барбекю. Я дай да ги повозим, директорката не възрази на това.... Хем ще им е доста забавно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , пак се завъртаме покрай .."ще ги повозим с колите" .......

Нека хората посетили дома и наясно с количеството на събраните средства , да излязат с някакъв по-ясен и точен (във времето) план за действие, защото за момента нищо не изглежда решено , а само някакви късчета инфомрация се "носят" , а хората си пишат безкрайни коментари. Нека следващата анкета да е гласуване за 2-3 конкретни идеи , за да пристъпим към действие преди нещата да са се "разводнили" във времето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кой сега е номер :first: ???

Кой друг ако не най-яростните фенове на :mitsu-smiley:

 

Браво колеги :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, Ivd, говорихме конкретно за 2 дати, ще има анкета.

 

Спокоен съм ...., ако не бях - щеше да се усети ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, Ivd, говорихме конкретно за 2 дати, ще има анкета.

:mitsu-smiley: Датите се разбрахме да са последния уикенд преди Великден или първият след Гергьовден. Членовете ще решат коя от двете дати. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Датите се разбрахме да са последния уикенд преди Великден или първият след Гергьовден. Членовете ще решат коя от двете дати. :mitsu-smiley:

 

 

Всичко много добре, но по отношение на определяне за кои дати да е мероприятието - единственото задължително изискване е да бъде хубаво или подходящо времето. Нали ще сме навън, а пък за децата това би било не много приятно - имам предвид ако се случи студен ден. Точно затова като ли не би могло да се правят дългосрочни уговорки за дати.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко много добре, но по отношение на определяне за кои дати да е мероприятието - единственото задължително изискване е да бъде хубаво или подходящо времето. Нали ще сме навън, а пък за децата това би било не много приятно - имам предвид ако се случи студен ден. Точно затова като ли не би могло да се правят дългосрочни уговорки за дати.
:mitsu-smiley: Няма друг начин. Ако няма поставени дати - няма да успеем да се организираме. А времето си е божа работа - и от днес за утре да се разберем пак няма гаранция, че ще уцелим хубаво време. Все пак ако знаем някаква конкретна дата е по-добре. Сега е рано за прогнози на времето, като наближи ще можем видим какви са и ако се наложи веднага ще го изместиm една седмица след това. Трябва да е ясно, че не на всички ще може да се угоди като дата. Който може ще дойде, който не - ще стиска палци да не вали :icon_blush: . Вече имаме ясно определена цел, сега трябва да се организираме за да я изпълним. Нека тук да се дават всякакви предложения свързани с организирането на мероприятието. Точната дата ще съобщим като се вземе решение. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

един автобус, два курса.... ще дадем толкова пари за тях, колкото за цялото барбекю. Я дай да ги повозим, директорката не възрази на това.... Хем ще им е доста забавно!

 

Съгласен съм с тебе братле и за това писах "може би ще се наложи......" ,все пак трябва да сме подготвени за всичко.

...... ами "не дай си боже" се съберем само 5-6 коли??? :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ще се съберем повече коли! :)

Ще се организираме.

Моля и за повече активност за внасяне на пари. Досега са дали само няколко човека. Всеки да помогне колкото може да си позволи.

Важно е да сме задружни и да зарадваме децата. :)

 

Ето сметката още веднъж

 

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

BIC / PRCBBGSF

 

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с тебе братле и за това писах "може би ще се наложи......" ,все пак трябва да сме подготвени за всичко.

...... ами "не дай си боже" се съберем само 5-6 коли??? :icon_doh:

:mitsu-smiley: Не трябва да имате такива притеснения. Видя ли в събота как си се събрахме 5 коли без много уговорки :icon_thumbup: ? :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигурен ,че ще се съберем много повече ,както в събота си направихме една малка среща на клуба "без да го планираме" .Просто горното го написах в преносен смисъл и имах предвид ,че трябва да премислим всичко до най малката подробност за да не се изложим пред децата.

Мисля ,че всички добре осъзнаваме ,че ще се съберем много повече от 100 човека( само децата с лелките ще са към 80)

за това организацията ни трябва да е перфектна и да се обсъди всяка една възможна спънка която може да се появи в "движение" :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм убеден, че присъствието от наша страна няма да е скромно ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е супер и звучи страхотно,НО на мен ми се иска да е по-скоро,по другата събота и неделя например...

:icon_rock: :icon_thumbup:

 

Dani, а на теб? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...

 

Dani, а на теб? :icon_blush:

 

Аз съм за и по-рано да е и да не е толкова масирано, макар. Това което каза директорката на дом "Българка" не може да излезе от главата ми, а именно : "Когато можете идвайте и прекарвайте време с децата, това за тях е най-големия плюс и те най-много биха се радвали на това."

Така, че бих се разходил и по-рано с желаещи! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен трябва да направим едно списаче с нещата които ще ни трябват.

Скари (барбекюта)дървени въглища.

Пластмасови чинии и вилици,чаши,тенджери др.т.

И вообще да си разпределим задачите кой какво трябва да прави и да носи

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.......Пластмасови чинии и вилици,чаши,тенджери др.т......

 

И чували за боклук задължително! Та после да си изчистим с дружни усилия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
И чували за боклук задължително! Та после да си изчистим с дружни усилия.

 

Абсолютно. :icon_thumbup:

Тишо, къде може да се купи барбекю, като твоето?

Много ми хареса, когато ходихме на Бонсови поляни. :skara:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно. :icon_thumbup:

Тишо, къде може да се купи барбекю, като твоето?

Много ми хареса, когато ходихме на Бонсови поляни. :skara:

 

Преди около 5 години го купих от Метро за около 25 лв. Ако ходя скоро и видя същото, или подобно ще ти звънна за потвърждение да ти купя :) Инструктажът и сглобяването ще бъдат бонус :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за и по-рано да е и да не е толкова масирано, макар. Това което каза директорката на дом "Българка" не може да излезе от главата ми, а именно : "Когато можете идвайте и прекарвайте време с децата, това за тях е най-големия плюс и те най-много биха се радвали на това."

Така, че бих се разходил и по-рано с желаещи! :)

Втора и четвърта седмица съм в Сливен, колко му е да прескоча до Стара Загора?! Обаждайте се, ако има инициатива!

Тъй като ги гледам дечицата и с тези мои ходенета до Сливен често-често ще взема да си харесам някое хлапе и пътьом да си го вземам с мен на село....

А относно това какво трябва да се носи - аз ще се опитам да намеря голямо барбекю, дано успея, че става голям купон иначе... Има да печем....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Колеги, буквално преди минути купих от Praktiker грил, като този на снимката за символичната цена от 19.99лв.

Изключително съм доволен от него, когато ходихме на Мицубиши BBQ :skara:

 

Вижте темата със снимките тук

 

Тишо и Иван донесоха такива и изпекохме големи количества месо и зеленчуци.

Така че ако всеки отдели скромни средства да купи такова нещо, ще се справим да нахраним децата, иначе ни трябват огромни скари и има да печем с дни.

 

Ето я брошурата (вижте на страница 4)

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...