Премини към съдържание

Анкета: Бихте ли участвали явно/неявно в мероприятие за помощ на деца в неравностойно положение


За или против участието ми в такава инициатива  

58 гласа

  1. 1. ?? ????????? ?? ? ?????????? ?? ??? ???? ???????? ?? ????? ?? ???? ? ????????????? ?????????.

    • ??! ?? ????????!
      53
    • ??! ???? ?? ????????!
      5


Препоръчано мнение

От мен ще има един брой подобно малко BBQ. Имах желание да направя голямо (например 50/70 см), но за сега не ми е останало време и възможност. С малките ще ни е малко трудничко, но съм сигурен, че ще се справим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 187
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: Нека да обявим датата на мероприятието и тук: 19-20.04.2008 - Старозагорски Минерални Бани.

Който иска може да остане с нощуване (организирано или поединично в някой от хотелите там). Дори е препоръчително да се преспи там :icon_thumbup: .

Аз също ще си купя едно малко барбекю за този повод. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, нека, който желае да преспи на Баните да си резервира стая в хотел по негов вкус. Все още има доста време и всеки има възможност да се обади и да направи резервация. Аз най-верочтно ще остана там да преспя! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също ще преспя.Имам един въпрос вечерта ще организираме ли нещо за нас?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поръчах си скара 82/82см за моето бярбекю на село. Ще помогне значително, и вие като донесете - ще стане работата... Имам брезент, ок 2/2м, столчета, но нямам масичка. мога да взема от приятел - за сервиране, за напитки... да не се търкалят по земята. Имам и всякаква посуда - за къмпинг... ще се справим... А за вечерта - и аз смятам да остана там, ще е добре да сме на едно място, че да се видим и ние, в крайна сметка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да остава. Поне не мисля, че имаме друга алтернатива, като дата. Между другото, колеги, не е ли време да се вижда това от всички? (Извинете компютърната ми неграмотност, то може и да се вижда вече)

А и трябва да решаваме вече - кое откъде ще се купува, трябва и директорката да известим навреме... има месец дотогава, а той ще мине ей така - набързо...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да остава. Поне не мисля, че имаме друга алтернатива, като дата. Между другото, колеги, не е ли време да се вижда това от всички? (Извинете компютърната ми неграмотност, то може и да се вижда вече)

А и трябва да решаваме вече - кое откъде ще се купува, трябва и директорката да известим навреме... има месец дотогава, а той ще мине ей така - набързо...

 

И на мен това ми беше мисълта НЯМАМЕ ВРЕМЕ ,а тепърва трябва да уточняваме нещата.Дайте малко по сериозно да действаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...