Премини към съдържание

Нула градуса в неделя


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, проверете градусите на антифриза в охладителните системи на колите ви!

Акумулатори, масло, гуми, стъргалки...и т.н.

Казанчетата за чистачките също е добре да има течност против замръзване.

Очакват се застудявания до 0 градуса до няколко дни. :cold:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам, но би ли ми обяснил някои, какво трябва да направя за да се счита че съм подготвил акумулатора за ниските температури ? :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много се извинявам, но би ли ми обяснил някои, какво трябва да направя за да се счита че съм подготвил акумулатора за ниските температури ? :help:

Да го закараш да ти замерят гъстотата, отделно пълна проверка на инсталацията дали зарежда като хората.

 

Иначе кофти. Май трябва да разопаковам зимните гуми вече. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още е рано за тези приготовления!! Покрай тези състезания на открито съм придобил втора специалност метеорология :icon_angel: така, че след неделята го дават запорядъчно затопляне + слънце :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

0 гтадуса не е толкова студено, но все пак народа е казал: Вържи попа да е мирно селото!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А и да кажем, че 0 градуса най-вероятно ще е най-ниската стойност, която ще е през ноща. През деня по прогнози го дават около 10-12 което не е болка за умиране. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Bat Gogo, ще падат ли рекорди на 20-ти :). Ти ще се пускаш ли с новият кулер.

Естествено , че ще се пускам ! Поръчал съм и още няколко благинки, които обаче няма да пристигнат за състезанието! :icon_crying: Обаче , колкото -толкова :icon_dance: В момента на втора като и дам газ и незнае на къде да тръгне :icon_dance: , а тежи 1700 килограма все пак :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда да те гледам и викам за теб :). Другата година ако всичко е наред, надявам се и аз да се пусна(то ще е за тръпката само, че с тоя автомат :( ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда да те гледам и викам за теб :). Другата година ако всичко е наред, надявам се и аз да се пусна(то ще е за тръпката само, че с тоя автомат :( ).

В клас "стрийт" на това състезание ще има зверове!! Поршета на по 2 бара, скайлайни ...... така че шансовете ми за победа са нулеви, обаче много ми е кеф да участвувам, така че съм там! За клас"С" работата е още по зле :icon_hmm: тръпката да участваш е страхотна!

 

Ето и 3 клипчета със стартове от предишното състезание

http://batgogo.alfaromeo-bg.com/clips/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Bat Gogo, с теб задръстихме темата с малко :offtopic:, но само за последно да кажа че знам за още един някакъв нов скайлайн(GT-R), който тази седмица е бил в кат с временни номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече съм готов! В неделя сменихме течности за чистачки, антифриз и зимни гуми + накладки с Юли..много тенкс :)

 

Също така уплътненията на вратите се мажат с парафин, за да не залепват.

 

Чистачките с какво се мажеха, за да не замръзват. Някой знае ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дали не се мажеха с глицирин и ключалките?

МАкар че вече съществуват много козметики за автомобили!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

На мен ми е първото митсу но мисля че съм готов за зима...Антифриза ми е от германия както дойде колата...чист концентрат (държи до -50 градуса)...Налял съм 2 литра концентрат за течността за стъклата....Сложих и два чипа нови зимни чипика от пред (клеберки)...остана и за отзаде да зема два :) Да идва зимата да я пробвам как е на сняг :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък не искам да идва зимата и снега, като знам за какви задръствания става въпрос. Една година трябваше да ходя към КАТ,имаше току що навалял сняг и от кръговото на 4-ти нагоре имаше 4-5 коли, които не можеха да издрапат. Наложи се да обикалям през Младост :icon_crying: . А и на снега съм в постоянен стрес да не ме нацели някой самонадеян, който не прави разлика между сух и хлъзгав път, пък и едрогабаритните части за Галант са кът все още...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ужасът е подобен и в Пловдив. Като се навъдят едни "летни" шофьори ...... мани мани ...... дори само дъждец да завали :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се подготвяме за зимата - ОК!

Вчера си сложих зимни гуми и сега какво да видя сутринта............................ :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: само некадърници в тая държава - Предния десен тас ми го няма. Та аз с 300 мъки ги свалях как ще падне от само себе си........... :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: , къде да го търся :icon_crying: .

 

На някой да му се намира такъв тас??? Ако не се вижда добре на аватара ще сложа снимка :help:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162958 тук се виждат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да се подготвяме за зимата - ОК!

Вчера си сложих зимни гуми и сега какво да видя сутринта............................ :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: само некадърници в тая държава - Предния десен тас ми го няма. Та аз с 300 мъки ги свалях как ще падне от само себе си........... :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: , къде да го търся :icon_crying: .

 

На някой да му се намира такъв тас??? Ако не се вижда добре на аватара ще сложа снимка :help:

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=162958 тук се виждат.

Сега пък и таза ли бре?

Направо не ти върви на теб!

Как ще падне без да го усетиш?

Освен ако не си бил надул музиката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи.....

Но ако си повтарям, че не ми върви - ще вземе вярно да не ми върви :icon_hmm: , а може да се каже че тази година ми е най-щастливата, щом намерих спътник в живота. Love of my life. :icon_dance:

Това актове, това изгубени тазове това си е ден да мине друг да дойде.

Интересното е като се върнах вчера до тоя пич, където ми смени гумите и му викам "а бе случайно да е останал тука един тас", че беше тъмно като си я взех, а той вика "какво да ти кажа всичко е Китай", да да ама не тия тазове нямат никаква роднинска връзка с Китай.......

Както и да е, ако изпадне от някъде тас ще се зарадвам, иначе не знам къде се продават точно такива???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...