Премини към съдържание

Новият Лансер вече се продава в германия


min4o

Препоръчано мнение

Аз лично се надявам в Бг да е доста по евтин, че ако цените са такива и тук не вярвам да го срещам често по пътищата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично се надявам в Бг да е доста по евтин, че ако цените са такива и тук не вярвам да го срещам често по пътищата

Остави цените, ама нещо не ми се връзва само един дизелов и един бензинов двигател да предлагат като опции.Или аз нещо не мога да открия цялата гама?Ако са само тези два двигателя, почвам да се чудя, защо беше цялото това мотане толкова време, като други марки откраднали дизайна през този период, вече продават.Има нещо сбъркано в маркетинговия отдел на фирмата и то много. Зарязаха Галант и толкова време проточиха излизането на този сензационен модел, който чакаме от толкова време с нетърпение. Имам една книга в къщи, с много поучително заглавие - "Желязото се кове, докато е горещо" ,може би трябва да се прати на някого...Или отговорника им за Европейския пазар, му е нужна една доза як български бой.Да ми съсипват така любимата марка...не е честно.А това че на пазара са нужни и модификации комби не го ли проумяват, защото освен Грандис в последно време нещо не се срещат пълнообемни автомобили с трите диаманта на предната решетка. Може би приемам малко присърце нещата, но проблема ми е че си обичам Галанта ,но не виждам след него какво.А той, колкото и да е здрав не е вечен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен сайта нещо не беше както трябва. Балкан Стар обявиха, че ще има 3 бензинови двигатела и този дизел, също так ми направи впечатление, че бензина е даден за доставка февруари. А за разнообразието на модели и аз същи мисля, че особнно в средния клас :mitsu-smiley: не предлага разнообразие за съжаление. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това гледам и аз! Къде е двигателя с 320к.с. и другия, който ще е култов с над 400к.с. дето толкова много пишат по вестниците за него?

Учудващо е наистина, по скоро загадъчно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това дледам и аз! Къде е двигателя с 320к.с. и другия които ще е култов с над 400к.с. дето толкова много пишат по вестниците за него?

Учудващо е наистина, по скоро загадъчно.

Той се монтира на лансър еволюшън ;-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези цени за мен са леко надути. Да дадеш за 1.8 мотор 50000лв та било и тя с всички екстри...незнам :icon_hmm: Бях се засил и наистина я искам тази кола,но 50000 лв за лансер 1.8 няма да дам та кавото ще да ства :icon_blush: Обичам си :mitsu-smiley: но за тези пари бих си взел паджерото та било то на 2-3 год :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тези цени за мен са леко надути. Да дадеш за 1.8 мотор 50000лв та било и тя с всички екстри...незнам :icon_hmm: Бях се засил и наистина я искам тази кола,но 50000 лв за лансер 1.8 няма да дам та кавото ще да ства :icon_blush: Обичам си :mitsu-smiley: но за тези пари бих си взел паджерото та било то на 2-3 год :icon_blush:

 

 

Изчакай до панаира да видим все пак, какви ще бъдат цените! Аз бях чул, че цените няма да са толкова високи! Може пък за Бг да са по-добри :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изчакай до панаира да видим все пак, какви ще бъдат цените! Аз бях чул, че цените няма да са толкова високи! Може пък за Бг да са по-добри :icon_hmm:

За БГ 1.5 Lancer ще е около 29000лв., 2.0д около 34000лв. каза ми го дилъра на MITSUBISHI в Варна - Балкан стар!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво стана с новия Лансер, не го ли пуснаха вече за продажба в България?

 

Колега, питах на 2 места в Австрия, и на двете не са чували за нов Лансер. Ако ще се пуска една кола, в сервизите знаят за това месеци преди това и се подготвят. Виж, за Аутлендъра знаеха отлично. Според мен няма да го пускат в западната част на ЕС :icon_hmm: , ще видим... Ще се внася от Бг :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво стана с новия Лансер, не го ли пуснаха вече за продажба в България?

 

Не само че не са го пуснали :icon_blush: ....не само че незнам как ще се казва още лансер или галант :icon_blush: а и парите неса му ясни още :icon_hmm: А най-лошото е че всеки път като напишеш нещо и като го видя на аватара ти направо ми се доплаква :icon_crying: Еееееееееее как да ги стигнем американците :icon_blush:

 

П.С. Много ми харесва :mitsu-smiley: ти .....Искренно ти завиждам :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, странна работа. Тук от месеци се продава и вече доста модели взеха да се засичат по улиците - не е никак трудно да го забележиш, защото визията му е доста уникална. На моята улица се появи втори Lancer GTS, един комшия не издържа да мe гледа всеки ден и накрая и той подкара същото возило. :icon_thumbup:

Очевидно нещо спира европейската премиера. Разбрах, че японските производствени мощности се задъхват да изпълняват поръчките за Америка, ако това би могло да окаже изобщо някакво влияние на ситуацията в Европа. :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Във Франкфурт ще му бъде европейската премиера, а на Пловдивският панаир ще бъде и за България като там ще разберем какви ще бъдат и цените и модификациите за Бг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Хех, ако това е европейската модификация, значи единствената разлика ще е в двигателите (не съм сигурен за трансмисиите). Купето от горните снимки е абсолютно същото като на моя GTS, включително джантите, че дори и гумите - същия Dunlop профил. :icon_thumbup:

Много е интересно как стои въпроса с трансмисиите. Специално тази Sportronic® CVT with INVEC-III на GTS модела ме превърна от заклет привърженик на ръчните трансмисии във фанатичен любител на новото поколение роботизирани такива. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Хм, сега виждам, че това явно трябва да е дизеловия двигател с тези 4500 оборота на червената линия, защото при моя Лансер е на 6500. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, сега виждам, че това явно трябва да е дизеловия двигател с тези 4500 оборота на червената линия, защото при моя Лансер е на 6500. :icon_blush:

 

Колеги, не знам как е в техническо отношение, но като се сравнят снимките, Лансера е много по-хубав и мъжкарски от останалите. Другите марки станаха много гейски на вид нещо! Като бръмбари и детски колички от комикси са! А нашите критики в другите теми са само градивни :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено е супер красив автомобил и ако това е европейския вариант на GTS , то искрено се надявам да се предлага с всичките "глезотии" , които се предлагат и в USA , а и вече много ми се приисква да видя ЕВО варианта на пътя ....

aga е прав за новите автомобили и гейските им форми или така наречените "меки, био форми" .... Направо положението е трагично за хората , които не искат "меки (китки) форми" .... :mitsu-smiley: ни дават точно не-гей дизайн с този Лансер. Честито на всички :mitsu-smiley: фенове ! Аиде сега да се концентрират над новия Concept ZT (май така се казваше) , че искаме голям седан ! :first: :plane: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, питах на 2 места в Австрия, и на двете не са чували за нов Лансер. Ако ще се пуска една кола, в сервизите знаят за това месеци преди това и се подготвят. Виж, за Аутлендъра знаеха отлично. Според мен няма да го пускат в западната част на ЕС :icon_hmm: , ще видим... Ще се внася от Бг :)

 

Ей, те и тука го пускат! Ще ходя скоро на оглед! А майсторите нищо не знаят, смях! Цените на пръв поглед са добри, но базовия е доста окълцан и за да се екипира човек добре, поне 25к...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...