Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Часовник


atanas atanasov

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, искам да попитам и ако някой може да помогне, часовника на таблото ми избързва с около 20 минути.Сверявах го ,откачах акумулатора какво ли не правих. Като го сверя върви точно и по някое време започва да избързва.От скоро забелязах че, бутоните на волана за увеличаване и намаляване, за търсене на станции и смяна на радио и CD работят когато си поискат.Говорих с един майстор и той ми каза че, имам проблем със спиралата на волана/лентовия кабел/.Може този лентов кабел да оказва влияние на часовника.Ако трябва да се смени от къде мога да го закупя и лесно ли се сменя.

Предварително Ви благодаря!!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първo виж дали ти е изключена опцията за сверяване по радиото. Някоя радиостанция може да ти подава грешно време и ти да си мислиш, че избързва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първo виж дали ти е изключена опцията за сверяване по радиото. Някоя радиостанция може да ти подава грешно време и ти да си мислиш, че избързва.

 

И аз така си мисля, утре ще проверя дали функцията на радиото за автоматична сверяване е включена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , а някой знае ли как се настройва часовника на модела с навигация? Много дразнещо е с това американско време. В менюто за настройка има само за американско време, или поне аз не виждам друг начин за настройка. Ако някой знае нека сподели.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , а някой знае ли как се настройва часовника на модела с навигация? Много дразнещо е с това американско време. В менюто за настройка има само за американско време, или поне аз не виждам друг начин за настройка. Ако някой знае нека сподели.

 

Ами като гледам ти имаш 4В11 а този модел(двигател) го няма на европейския пазар и ММЦС-а ти е американски(пише N-0X под джойстика). Има начин да се префлашне с европейски фърмуер, ако ти се занимава чети по форумите(руските). Ако само часовника ти пречи, въобще няма смисъл да се занимаваш.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Изключваш автоматичното сверяване и нямаш проблеми!

Колегата е напълно прав изключваш автоматичното сверяване и нямаш проблеми.При мен вече часовника е напълно точен, след като тази сутрин го превключих на ръчен режим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , за отговорите, сега остана да намеря от къде се изключва автоматичното сверяване, защото търсих такова нещо ама нещо не се разбрахме с американския английски на колата :icon_blush: Нооооо трябва и с това да се сборя :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря , за отговорите, сега остана да намеря от къде се изключва автоматичното сверяване, защото търсих такова нещо ама нещо не се разбрахме с американския английски на колата :icon_blush: Нооооо трябва и с това да се сборя :icon_box:

 

В книжката тип "описание за потребитя" на колата го има това описано точно. И аз доста се чудих като взех колата докато не се усетих и не изключих тази паразитна в нашия случай (бг) опция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно, но нали ако имах книжка щях да прочета и да не Ви занимавам с моите проблеми. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно, но нали ако имах книжка щях да прочета и да не Ви занимавам с моите проблеми. :icon_crying:

 

Натисни и задръж десния кръгъл бутон за няколко секунди. После беше със завъртане или с еднократни натискания докато стигнеш до някакво трибуквено съкращение, вече не помня какво, направи го на OFF.

Редактирано от SLX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В книжката тип "описание за потребитя" на колата го има това описано точно. И аз доста се чудих като взех колата докато не се усетих и не изключих тази паразитна в нашия случай (бг) опция.

 

Тя си е много хубава,ама за Америка,защото само ще си променя часа, в зависимост в коя часова зона си .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сагата с часа продължава . Отдолу под бутона на навигацията пише N-01, и след описанията по-горе, тъй като нямам други кръгли бутони натискам него , задържам го , но..............до там, нищо не излиза като подменю. Може би задържането на десен бутон е за моделите без навигация, незнам . Утре ще почета малко из руските сайтове, но както каза Дядо Мраз може и да преглътнем проблема, защото само това ме дразни засега.

Благодаря на всички за съветите, но ако се получи нещо пак ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сагата с часа продължава . Отдолу под бутона на навигацията пише N-01, и след описанията по-горе, тъй като нямам други кръгли бутони натискам него , задържам го , но..............до там, нищо не излиза като подменю. Може би задържането на десен бутон е за моделите без навигация, незнам . Утре ще почета малко из руските сайтове, но както каза Дядо Мраз може и да преглътнем проблема, защото само това ме дразни засега.

Благодаря на всички за съветите, но ако се получи нещо пак ще пиша.

 

Мога да ти направя един европейски имидж, който да тръгне на твойта навигация. Записваш го на ЦД и ъпдейтваш на твоя отговорност. Ако имаш интерес пиши ми.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ясно, но нали ако имах книжка щях да прочета и да не Ви занимавам с моите проблеми. :icon_crying:

 

Книжката я има и в нета.

Ето какво намерих след 5 мин търсене с Гуглето:

http://lancerx.ru/index.php?name=Pages&cat=18

 

А ето я и отгърната на страницата, която те интересува:

http://lancerx.ru/index.php?name=Pages&op=page&pid=67&num=5

 

Верно че в случая книжката е на руски - срещал съм я нета и на ангийски и на български - порови се ако държиш на езика.

;о)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Книжката я има и в нета.

Ето какво намерих след 5 мин търсене с Гуглето:

http://lancerx.ru/in...me=Pages&cat=18

 

А ето я и отгърната на страницата, която те интересува:

http://lancerx.ru/in...ge&pid=67&num=5

 

Верно че в случая книжката е на руски - срещал съм я нета и на ангийски и на български - порови се ако държиш на езика.

;о)

 

Това не му върши работа, защото е с навигация. По-горе точно тази технолигия на сверяване му описахме, но тя е за обикновените аудио системи, без нави. Как става с нави не е ясно, но определено е ясно, че се търси CT off.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата спомена лентовия кабел та да се възползвам и аз да попитам нещо. От известно време чистачките ми и мигачите са се "сработили" и когато чистачките са на "автоматично", навил съм волана на дясно и съответно чукна десен мигач чистачките ми ми забърсват стъклото, нищо че няма кьорава капка по него. Та този лентов кабел голяма драма ли е по отношение на смяната и купуването му ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата спомена лентовия кабел та да се възползвам и аз да попитам нещо. От известно време чистачките ми и мигачите са се "сработили" и когато чистачките са на "автоматично", навил съм волана на дясно и съответно чукна десен мигач чистачките ми ми забърсват стъклото, нищо че няма кьорава капка по него. Та този лентов кабел голяма драма ли е по отношение на смяната и купуването му ?

Моя лентов кабел се беше прекъснал,но един приятел го оправи,без да има нужда да се закупува друг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...