Премини към съдържание

Национална среща на клуба


Препоръчано мнение

Дани, може няколко човека да се проявим като готвачи :) . Трябва само да вземем 2-3 барбекюта, малко мръвки, подправки и зарзават и сме готови.

Е това е приказака :good:

То нищо не пречи до края на лятото да направим пак една срещичка някъде сред природата, да запалим барбекютата и :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Е това е приказака :good:

То нищо не пречи до края на лятото да направим пак една срещичка накъде сред природата, да запалим барбекютата и :drinks:

И аз съм готов да се включа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това е приказака :good:

То нищо не пречи до края на лятото да направим пак една срещичка накъде сред природата, да запалим барбекютата и.... :drinks:

 

.... и да полеем липичките на Витоша, а?! Какво ще кажете? :friends:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами аз имам още снимки и едно клипче, но в snimka.bg може да се качват снимки само до 3 МВ, а тези, които не съм сложил са точно такива />3 MB/, а се чудя и клипа как и къде да сваля, та затова са по-малко снимките :icon_crying:

Клипчета можеш да качваш в www.photobucket.com , аз моите там съм ги качила :)

 

 

Дани, може няколко човека да се проявим като готвачи:). Трябва само да вземем 2-3 барбекюта, малко мръвки, подправки и зарзават и сме готови.

Според мен повече мръвки :icon_n_whistling: А с малките фенчета може да :football:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: Супер са снимките :flowers1:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ейййй чудесни снимки! :icon_thumbup: :icon_clap:

Да кажа ли кой е правил една част от тях, или да си мълча - хихихиии - Дани, не се прави, и ти имаш пръст в тая работа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да кажа ли кой е правил една част от тях, или да си мълча - хихихиии - Дани, не се прави, и ти имаш пръст в тая работа!

Браво на DJ и Дани :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

добавям още две снимки в албума си

това трябва да е правилния линк, а ето тук има и един клип но нещо звука му не се е записал както трябва

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си пуснал привилния линк към клипа :(

 

Иначе последната снимка на ГАланта е страшна, като от професионалист :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си пуснал привилния линк към клипа :(

 

Иначе последната снимка на ГАланта е страшна, като от професионалист :icon_clap:

 

ами пуснах го както трябва, но нещо не излиза веднага клипа на екрана. Съжалявам за това, но не знам защо така се получи. Ето го тук отново. Дано сега стане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре сте си изкарали :drinks: :icon_thumbup:

 

Искам да попитам следмното:

1. От къде мога да си взема това: http://bgphoto.net/photos/1520/o633183210132031250.jpg ( става въпрос за "Mitsubishi Fan Club Bulgaria )

2. На кого е този Колт ( http://bgphoto.net/photos/1520/o633183232581406250.jpg ), защото преди време видях 1 към 1 същия в квартала с транзитни номера..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами първото струва 10лв.(комплект за задния и предния номер) и към този момент мисля, че останаха само няколко бройки в Пламен (DJ Tymbi). На срещата се разпродадоха всички бройки, дори не стигнаха за всички желаещи. Ще направим още. Иначе този Колт не беше от клуба. Когато отидохме си беше там. На някой местен е, и двата дни не мръдна от това място. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами първото струва 10лв.(комплект за задния и предния номер) и към този момент мисля, че останаха само няколко бройки в Пламен (DJ Tymbi). На срещата се разпродадоха всички бройки, дори не стигнаха за всички желаещи. Ще направим още.

 

Има в Пламен или са разпродадени ? Първо казваш, че има после, че са разпродадени :icon_hmm:

 

 

Ако няма - горе долу кога ще има, че желая да си закупя :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам още 1или 2 бр. от дългите и няколко от късите........

 

Желая да закупя преден и заден ето такива ( http://bgphoto.net/photos/1520/o633183210132031250.jpg )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами пуснах го както трябва, но нещо не излиза веднага клипа на екрана. Съжалявам за това, но не знам защо така се получи. Ето го тук отново. Дано сега стане.

Ей, страшно е клипчето :icon_clap: . И песничката е страшна :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колт-а като стана привечер си тръгна. На другия ден е пристигнал рано рано и пак се е паркирал там и хоп- на басейнаааа. Бяха трима души в този колт а единият от тях имаше много добро татоо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Видях момчетата с Колт-а как снимаха Еклипс-а... :) размених мимоходом няколко думи с тях и те заминаха...! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пфу тоя еклиспе:). Все го снимат, а с тази броня е много зле. До 2 месеца мисля да я сменя и то пак със същата понеже му отива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...