Премини към съдържание

Халоген и уплътнение на капачка за масло


D.Krustev

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

имах късмета да ми изчезне десния халоген. Моля ви който има наличен, а не е пуснат в раздела за продажба да пише. Прикачвам снимка на останалия ми.

post-16456-008473200 1377853266_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опитали са се да го краднът обаче само са го разхлабили и като съм карал е литнал даже не съм разбрал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Липсващия халоген е възстановен. Специални благодарности на колегата jovany1

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опитали са се да го краднът обаче само са го разхлабили и като съм карал е литнал даже не съм разбрал.

 

Че има ли още такива крадци и то на халогенки :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска обиколих магазините за авточасти но неможах да намеря уплатнение за капачката на маслото. Някои с идея от къде да си взема?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска обиколих магазините за авточасти но неможах да намеря уплатнение за капачката на маслото. Някои с идея от къде да си взема?

 

Ако уплътнението е като на дизеловия Галант, мисля че Топалигов, може да ти даде жокер :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска обиколих магазините за авточасти но неможах да намеря уплатнение за капачката на маслото. Някои с идея от къде да си взема?

 

В Ратола имат оригинални, не са скъпи. И моля по-разумни имена на темите. Помощ!!! предполага някой да има нужда от спасяване или решаване на здравословен проблем, а не търсене на уплътнение за капачка или халоген. Като търсите халоген, пишете "Търся халоген за аванс". В текста на първото съобщение свободно и неограничено можета да опишете емоционалната си връзка с колата, емоциите покрай кражбата и нуждата от точно определена част. Даването на смислено заглавие на темата е уважение към останалите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на колегите които съм засегнал със заглавието на темата. Силно се съмнявам някой с нужда от спасяване да пусне тема в автомобилен форум, но ще приема получителната ти забележка като градивна. Благодаря ти за отделеното време и полезната информация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

5 лева май е уплътнението от Ратола. И на мен ми трябва.

Подкрепям казаното от SLX :) Аз също съм го казвал няколко пъти. Целта е от заглавието да се добие представа за какво става дума в темата и по-добра ориентация при търсене на решение за конкретен проблем. Не върви да пишеш научна статия за кафето например и вътре да изнесеш доклад какви грандиозни инфраструктурни и инженерни проекти има в Дубай.

Също когато се намери решение на проблема е силно препоръчително да се напише каква е била причината, как е отстранен проблемът. Може след месец, но да го има. А не "реших си проблема, мерси за отговорите", или нищо да не се пише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли онлайн поръчка от ратола и от къде? Или представители във Варна?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре им се обади на телефона за връзка от сайта и ги питай за доставка към Варна или дали имат представителство там. Уплътнението струваше 5лв. миналата година, когато аз смених моето на шестака. Не знам дали от Мицубиши не са го мислили това уплътнение, като консуматив при смяна на масло да се подменя или на брой години. Защото определено е подложено на доста термо-цикли, а това което смених така беше запекло и изсъхнало от жегата в двигателя, че направо си беше станало на пластмаса.

Редактирано от GalantDream
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли онлайн поръчка от ратола и от къде? Или представители във Варна?

 

За Ратола може да се свържеш с колегата Miroslav.

 

 

- Променено заглавие на тема, по желание на D.Krustev -

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Ратола нямат онлайн магазин но можеш да се свържеш с колегата Miroslav той може да ти прати по куриер уплътнението и да ти даде актуална информация за интересуващите те части . Поздрави ! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Писах му. Благодаря на всички за помощта.

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли онлайн поръчка от ратола и от къде? Или представители във Варна?

 

Тъй като сега видях, че си питал за представител във Варна - има до ЖП гарата, точно на кръговото там.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Писал съм ама кой да търси... та айде пак:

 

За оригинални части, освен Ратола, във Варна особено (ще спестиш куриера), може да си ползваш и Люцкан: цък.

Номера на уплътнението е например MD311638.

Цената би следвало да е нещо между 5 и 10лв.

 

Тези уплътнения дето ги раздаваше колега на срещата в Шипково (не знам дали Топалигов) имам feedback че текат (те нямат оребрение и това се очакваше).

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днеска обиколих магазините за авточасти но неможах да намеря уплатнение за капачката на маслото. Някои с идея от къде да си взема?

Аз си взех от балкан стар оригинална за 4лв, а и от вътрешна гума за кола можеш да си клъцнеш :mitsu-smiley: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...