Премини към съдържание

Традицията Продължава


Poli

Препоръчано мнение

Понеже днес на срещата обещах да пусна снимки на новата ми придобивка.

Еми да,Mitsubishi Lancer EVO 6,Tomy Makinen Limited Edition

Мисля че е дотатъчна информацията.

Още не е тук,но си заслужава чакането,то всяко :mitsu-smiley: си заслужава чакането.

За сега са само тези две снимки после ще има още.

post-366-1174838741.jpg

post-366-1174838747.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Баааааах :icon_doh: Няма такъв красавец. Писал си взех си, така че да разбираме че за тебе ще си го пазиш явно :) Ако не какви пари би искал на такова бижу? :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drinks:

Хем е красиво, хем има супер злобен вид.

 

Пожелавам ти да го караш дълго и безаварийно :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да за мен си е :D

И е толкова направено че няма да го пипна(с изключение на предните седалки ако не са ми удобни :icon_blush: ).

Колата е имала двама собственици единия от които е HKS Kansai Токио а след това една друга тунинг къща също в Токио.

 

 

 

ПС.В началот бях взел бялото,но след като разбрах че ще се пуска в аукциона черното за което се изкаха на обява преди това 2 200 000 JPY,реших че мога да го взема на по-добрацена и играх за него и успях.

За това сега продавам бялото то също не е за пренебрегване,има всичко необходимо по-двигатела да изкара и държи 650кс.на колелата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честита да е придобивката. Желая дълги и безаварийни километри. Избора е повече от перфектен и при двете опции(лично мнение е - EVO4 и 6 за мен са най-красиви и излъващи агресия подобаваща за тези красоти) :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Е това ми е любимата кола. Правил съм тест-драйв с нея и смея да твърдя, че това е религията на фирмата Мицубиши.

Поли, запазил съм си още от сега едно "кръгче" на следващата среща! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е това ми е любимата кола. Правил съм тест-драйв с нея и смея да твърдя, че това е религията на фирмата Мицубиши.

Поли, запазил съм си още от сега едно "кръгче" на следващата среща! :)

С най голяма радост :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря. Обаче трябва да има мноооого широко място колко мен, защото като "рипне" това чудо става страшно! Ако разбира се не ми гасне колата преди това 5-6 пъти, докато потегля. Не е лесна работа да се кара такъв болид. Невероятна е! Погледни ми аватара! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не бях влизал във форума, a през това време тук очевидно са се случили много хубави неща:) И едно от най-завладяващите е онова, което виждам на снимките в тази тема :good: . Честито и от мен Poli....ще се оглеждам за тази машина, докато карам по улиците на София :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: Майчице мила.....!!!!

Какво е това чудо. Хора, Poli не си е купил 3 диаманта, ами цял бижутериен магазин. Честито колега, със здраве да я караш и дано полицаите не те спират, само дето караш агресивен автомобил. Честито още веднъж!!! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • Admin

Поли, като пристигне трябва да направим среща на клуба. :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Задължително среща като пристигне!

 

Поли, аз ще взема една туба керосин, за да ме повозиш малко, щото това не е за изпускане! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...