Премини към съдържание

Традицията Продължава


Poli

Препоръчано мнение

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

МАШИНАТА е тук...

Леле...Боже...

Какво си взех...

 

 

 

 

ПС.Преминах през малко премеждия:

КАТ Варна-след чакане 2 часа и караница за транзитни номера им заявих че не ми трябват тяхните номера и че ще я прибера на ХОД до София без номера,и така направих.

Отварям контейнера избутваме я на вън(щях да се напишкам от кеф :icon_blush: ),слагам Бичето да паля и свирва една мити аларма,почвам да търся дистанционно ама няма,званя в Япония(23:00ч тамошно време) за обяснение,извиниха се хиляди пъти че не са го сложили защото е дошло по-куриер след колата.Както и да е започнах да търся алармата-наще алармаджий ряпа да ядат с монтажи на аларми прото под табълцето-тая се намираше зад касетофона и между парното и горната част на таблото-изолирах я и зглобих колата.

Палиме отново с Бичето махаме го и колата гасне,ехх...не мога да й се нарадвам-званя на човек да ми донесе акомулатор,а момчето дето беше с мен отиде за кабели(БЛАГОДАРЯ И НА ДВАМАТА).Дойдоха и двамата,слагаме акомулатора на съседната до шофьорската седалка,прекарваме кабелите през уплатнението капака и през леко отворено стъкло и тръгвам да паля ама тя не ще(кабели за подаване на ток от Shel 40лв.),кабелите са много тънки и нямат душа,запалихме с бичето и потеглихме.Щастлив и радостен потеглих между двете коли за да избегна куките в града.Излязохме извън града,разделихме се с едната кола и останахме само EVO-то и Silvia-та...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Полиииии :worthy:

Искам да я видя, моля ти се. :bowi:

Това ми е било винаги мечта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелелеееее Поли започват ти безсънните нощи...

А на Биг Босса аватара му оживя....

Поли задължително искам да я видя, кажи къде е, утре идвам?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Поли, изкарай я пред магазина на показ :icon_thumbup: . Аз минавам почти всеки ден от там, много искам да я мерна. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Поли, изкарай я пред магазина на показ :icon_thumbup: . Аз минавам почти всеки ден от там, много искам да я мерна. :mitsu-smiley:

 

Не че се хваля, но днес бях да видя въпросното Митсубиши с едно момче от класа.Поли сигурно познава баща му, но тфа не е от значение в момента.От значение е факта че щах да припадна като видях за какво става дума.Просто тази кола ми събра очите.Не знам даже какво да напиша.Отидох на паркинга, и както влизаме виждам нещо черно и много зло.От там вече всичко е гледане с отворена уста.Нямам думи.Екстериор-УНИКАЛЕН, интериор-СЪЩО (само дето му беше свален волана та не се вижадеше :) ), двигателя до колкото разбрах е 420к.с., което го прави ненормалната машина.Дай боже всекиму такава кола :)

 

П.П. Ако не е тайна, може ли да кажеш колко струва горе-долу една такава кола, с всичко платено :)))

П.П.П Честито!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на Поли когато има възможност да каже да я видиме, хубаво би било да я вземе за срещата ни, но с 420 коня ще трябва и цистерна с V-Power 103 super boost octane да върви след него :icon_blush: И все пак само като чета и долавям леко каква гледка ще е ............ :icon_thumbup: така че честито Поли........... :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата не е готова за показ.

1.не е минала митница

2.не е минала КАТ

3.трябва да се оправят някои козметики в екстериора(малко пуктната предна броня и на задната една-две щипки).

4.трябва да се оправи интериора козметично двете тапицерийки на двете врата са леко отлепени(принципно тапицерий по-вратите няма заводски,но собственика ги е слагал(японците си падат по дранкулки и подобни)).

5.трябва да се реголира буст контролера защото има овер буст.

6.смяна на консумативи.

 

 

ПС.Който мизка да я види дори и в това състояние,може да я види в Хаджи Димитър,след моста Чавдар на светофара в ляво,после първата в ляво и точно в дъното е паркинга.

Не знам дали ще смогна за срещата(за това и не се обаждам в темата).Изкам когато я покажа колата да е на 6.

Разходих я днес до Дружба,но ви казвам че е ужасно изнервящо в задръстване с тази кола(двоен керамичен съединител),но макар че отпред е много ниска не упря никъде.Звука е подобен на автомобил от формула1 само че с 4 цилиндъра.За коментарите на хората и въпросите не говорим.А може и да не спра да пиша. :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........Не знам дали ще смогна за срещата(за това и не се обаждам в темата).Изкам когато я покажа колата да е на 6.....
:mitsu-smiley: Оооо, трябва да смогнеш. Много народ ще се молим да смогнеш :worthy: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

....

 

Не знам дали ще смогна за срещата(за това и не се обаждам в темата).

Поли как няма да смогнеш аз и стая съм ти предвидил даже... (моята, аз ще спя в Ево-то) :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Преди час и половина като се прибирах от работа имах щастието и възможноста да спра на метър от това същество! Истински хищник - така изглежда, а съм сигурен, че е и с такъв характер :icon_rock: . Уникален е и жесток!. Дано успееш да дойдеш на срещата Поли. Трябва всички да го видят. Как го караш по тия пътища обаче??? Отпред е на два пръста от земята! Наистина ще трябва да използваш възможностите му на самолет! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се прибирах и го видях на бул. Бъглария. Спряхме са светофара, бях в едно такси и направо ми се разтърепериха краката като видях евото :wub: .

 

Светна зелено и зад черното "EVО" тръгна и една Хонда "Type r", и май хондата беше с турбина. Абе нямаше такава гледка !!! Искам и аз да го видя това "EVO" ! :worthy:

Супер красиво беше и имаше много уреди на таблото :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ма като виждате колата значи аз съм вътре,свирнете,ще отбия(не искам да изглеждам надут във очите на никого,но не познавам всички лично :icon_blush: )

Как се кара на два пръста от пътя-ми с един сънтиметър ход на окачването :icon_dance: .Ужас.НО СИ ЗАСЛУЖАВА.

С хондата е един приател,тъкмо се върна от Гърция,където беше за турбиниране(единствената с турбо у нас)-ама няма шанс :icon_dance: .

 

 

 

 

ПС.Свиркайте като видите колата,аз не си позволявам много като я карам да ми шарят очите,да не говорим, че само като излеза с мисълта, че ще я карам витая някъде другаде... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поли, ами ти се движиш по-бързо от скоростта на звука с този :plane: как ще чуеш като ти свирна... :D
:mitsu-smiley: Аааа, просто забрави да те чуе :rolleyes: . Трябва да е спрял иначе не става. Аз обаче се чуствам като "Избрания" :icon_angel: - преди малко Поли каза, че за втори път го спира на ОМВ-то на Бояна и аз за втори път спирам там и за втори път го засичам! Какъв късмет само. А като тръгвахме той го изръчка за около 150-200 метра - невероятен звук и визия. Силно казано визия, защото само видях как му се смаляват стоповете в тъмницата, въпреки че се опитах да го гоня. С 90км/ч на 3-та предавка имах съвсем реалното чувство, че вървя назад. Малко ме стресна част от сумата за регистрация на колата в българия.....но Поли е истински маниак. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше ми много приатно че се срещнахме вчера.

А за цената на регистрацията и аз реагирах по същия начин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
  • преди 2 месеца ...

Вчера те видях в Младост-караше по посока на Дървеница.Точно предната вечер бях чел тук за колата ти. На снимка е едно, на живо е още по-хубава!Направо си глътнах граматиката!Пожелавам ти много приятни моменти с тази кола и най-вече безаварийна!Успех! :clapping2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Шило в торба не седи както казва нашият Big Boss :D.

Та зимата дойде и се почва.

Реших да по-наредя в Евото някоя друга глезотийка като:

Tomei-Out Let

Tomei-Down Pipe

Tomei-Oil Temp.Killer

Jun-Exhaus Manifold

HKS-Intake Manifold

Greddy-Cam Belt

Unorthodox Racing-Aluminum Belt Pulleys

Kattana-Engine Torque Damper

 

И едно леко мапване(чипосване,настройване) в Атина пролетта.

Можеби ще сменя и седалките с оригиналните,но не е сигурно защото тези не са от най-удобните за дълго шофиране,но ме държът много добре в завойте.

Ндявам се да оправя и бронята преди лятото.

Ами това е за сега. :)

post-366-1194990380_thumb.jpg

post-366-1194990398.jpg

post-366-1194990422.jpg

post-366-1194990447_thumb.jpg

post-366-1194990464.jpg

post-366-1194990485_thumb.jpg

post-366-1194990610.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Влюбен съм!!! :rulez: Вече няколко пъти я виждам на живо ( включително и преди малко на бояна ) и винаги така се залепям за нея, че на приятелите ми им се налага да ме убеждават дълго време да се отлепя!!! :icon_blush:

Това е моята мечта за кола!!! :mitsu-smiley: Жалко че няма повече хора с такъв вкус за кола в България!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...