Премини към съдържание

Да си платим дължимото


Препоръчано мнение

  • Отговори 310
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ако Колта е колче, то Галанта трябва да е голямо дърво :icon_hmm:

Ааа...Галанта не го бутайте пр идърветата......... :D

 

И аз не го знам :icon_blush:

Ееммииииии...............ще го открием бре , споко :D

Само не разбрах 9:30 ч. пред чешмата или на "мястото" :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само не разбрах 9:30 ч. пред чешмата или на "мястото" :icon_blush:

:mitsu-smiley: 09:30 пред чешмата в Железница. Ако идвате от околовръстното чешмата е след първите 2-3 къщи вдясно. Ясен много ЯСНО го е обяснил :D :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ето каква я свърших днес:

 

Купих дръвчетата като се разбрах да ги взема в неделя сутринта от разсадника (не работят, но пазача ще ми ги даде по предварителна уговорка) утре (събота) мога да допълня бройката, като ще трябва да мина да ги платя допълнителните дръвчета!

 

Направих и един според мен полезен изглед на пътя, който ще бъде качен във форума довечера.

 

Снимал съм (като ням филм) пътя от центъра на Бистрица, през Железница (чешмата, където ще е срещата), до отбивката за Ярлово (където ще е мястото на мероприятието)! Така, че очаквайте "репортажа", малко трудно ми беше да снимам и да шофирам..., но се надявам да ме разберете и да ме извините за не толкова доброто качество. :icon_blush:

 

Гарантирам, че всички дупки, завои, табели, знаци, минувачи и чешми съм ги заснел! :D

 

Очаквайте подробен филм привечер! (дано да успеем да го качим някъде из нета)

 

 

 

С Боян се чухме и разбрахме, така че всичко останало е въпрос на сериозност на участниците! ;)

 

Колеги, да не забравите :mitsu-smiley: -шапки и фланелки да си сложите! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и филмче, на който му се занимава да гледа!

 

С помоща на Божо успяхме да го качим! :D

 

Още веднъж, качеството не е много добро, но карам все пак... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

На мен ми се стори доста дълго филмчето и не можах да се ориентирам точно.

Далече ли е мястото от Железница? Нали става въпрос за центъра и чешмата там?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мястото е след Железница на около 15-ина мин. с кола, аз карах бавно общо взето и за това е станало толкова дълго...

 

Там където прекъсвам е разклона от който на 5 км е Ярлово, оттам вече си харесваме място за нашите дръвчета.

 

Иначе чешмата в Железница се вижда и мястото, където ще се чакаме до нея също.

 

ето къде се намират двете села тук (Железница и Ярлово)

 

Може би като го пътувам няколко пъти седмично ми се струва близо на мен... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз като приближа Ярлово към 13.30ч., ще се обадя по :mitsubishi_phone:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едно дърво с коренова система 4х4 за теб :rolleyes:

 

 

:icon_thumbup: това не го споменах, защото си е ясно по подразбиране!!! :D

 

Колко км е до там от центъра!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като приближа Ярлово към 13.30ч., ще се обадя по :mitsubishi_phone:

 

o.k. :good:

 

 

 

 

...

Колко км е до там от центъра!

 

 

 

от къде до центъра? :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, целия път от околовръстното до Ярлово е към 35 км. Не е много, просто внимавайте за дупки. Асфалт има, но доста често изникват дълбоки ямички, в които е повече от нежелателно да попадате. Има едно място след Бистрица, където свлачище е огънало пътя като соленка, но то е едва 20-ина метра и наскоро го поостъргаха. В Железница внимавайте, защото асфалта е прокопан на едно място (след мястото на срещата) и не е запълнен и по протежение на целия път има дълбока песъклива вдлъбнатина. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и филмче, на който му се занимава да гледа!

Много ми хареса филмчето. Незнам как не ти се измори ръката толкова време. Не можа ли да вържеш камерата на облегалката на седалката или нещо такова? Между другото аз минавам често оттам, но на живо изглежда някак си различно. Беше ми трудно да се ориентирам къде си, когато превъртах.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:)

 

Нямах време да правя каквито и да е приготовления, защото гонех час на Боровец, а идеята ми дойде малко преди да тръгна от Бистрица.

 

Преди това мислих да направя 10-ина снимки на важните места..., но от липса на време го заснех. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама що дръвчета засадихме!!! Жалко, че нямах време да остана!!!

 

СЛЕДВАЩИЯТ ПЪТ ТОВА ТРЯБВА В СОФИЯ ДА ГО ОРГАНИЗИРАМЕ!!!

 

Чакам снимки, да се видя колко хубаво съм излязъл :icon_blush: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата мина много добре, ,но се надявам следващия път повече хора да дойдат, не че бяхме малко,но............още повече че екип от БТВ новини бяха с нас и ще ни дават на живо по новините от 19:30ч и вечерните емисии от 22:00ч. :icon_thumbup:

Лично на мен ми хареса всичко,чак по едно време ми идваше да си дремна на поляната сред дръвчетата......... :D

Снимките от моето фото ще ги кача по късно,около 100 бр са......... :D

 

 

 

Чакам снимки, да се видя колко хубаво съм излязъл :icon_blush: !

Ти се радвай че нямаше човек с фото да ни снима кога се бяхме "надвесили" над твоята кола :P :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти се радвай че нямаше човек с фото да ни снима кога се бяхме "надвесили" над твоята кола :P :hysterical:

 

Мани-мани, вместо да засадим дръвчетата, можеше да запалим гората! :tok:

 

P.S. Ама иначе сме добри майсторчета! :drinks: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Aз не успях да дойда. Мислех че ще намеря прозорец и даже се бях запътил нагоре, но просто се оказа доста далечко за времето с което разполагах. Нищо, следващия път. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Нямам време сега, затова засега ще кача само една снимка, която много ми хареса :D .

 

 

За да няма грешни изводи ще уточня, че това е след като свършихме работа :drinks: . А за да съм съвсем коректен ще кажа, че не е това, което изглежда (бирата не е на Тишо) :D . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

За да няма грешни изводи ще уточня, че това е след като свършихме работа :drinks: . А за да съм съвсем коректен ще кажа, че не е това, което изглежда (бирата не е на Тишо) :D . :mitsu-smiley:

:lol: :lol: :hysterical: :hysterical:

 

 

Мани-мани, вместо да засадим дръвчетата, можеше да запалим гората! :tok:

 

 

:hysterical:

 

 

P.S. Ама иначе сме добри майсторчета! :drinks: :icon_thumbup:

 

Ние сме :first: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Гледайте репортаж за инициативата по bTV новините в 19:30 или 22:00 (зависи кога ще успеят да ги монтират) :) . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еххх, беше много хубаво... около 1,5 GB снимки ще бъдат качени всеки момент!

 

Справихме се много добре! Ето показахме на колегите как трябва да се правят подобни неща!!!

 

Много се радвам, че от btv съвсем не очаквано за мен откликнаха на поканата ни и направиха репортаж, ако пуснат нещо по новинарските емисии, ще е много добре, защото много хора биха го видяли и биха направили подобно нещо или най-малкото биха се замислили... аз лично като ми взимаха интервю, бях малко притеснен и задъхан... дано да го монтират добре... :icon_blush:

 

БРАВО и на колегите от Пежо клуб, които дойдоха, бяха много готини и отзивчиви, даже бяха основната "водоноска" на мероприятието! :icon_clap:

 

Другото щр го видите в снимките! :)

 

Общо бяха засадени 24 дръвчета, с които много се гордем! (19 от фен клуб :mitsu-smiley: и 5 от колегите от Пежо-клуб)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЦЪК! В момента се качват, така че ако рефрешнете след половин час, снимките ще бъдат чувствително повече.

Супер беше! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...