Премини към съдържание

Да си платим дължимото


Препоръчано мнение

Само дето трябва разрешително от СГО..... Озеленяване и пр. 1000 инстанции... Да ти се отще....... По-добре в гората!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 310
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Есктра значи :)

 

 

Ако има желаещи и от други градове (Стара Загора?), мога да ги свържа със съответните хора от пежо клуба, за да направим няколко акции на различни места :-)

 

 

Аз отдавна мислех да потдигна темата сред колегите , на "нашето "място на Старозагорските бани, да вземем да посадим десетина ореха ,че след 10-15 години да не мислим за опъване на шатри ,сянка и пр. :beach: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Echik, идеята е чудесна!

Някой колега от Стара Загора трябва да провери чия е земята и какво е най-добре да засадим.

Даже можем да го направим заедно с децата при следващото събиране, когато сезонът позволява.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 7 месеца ...
  • преди 10 месеца ...

Малко тъжен постинг... Днес на връщане от Сапарева баня реших да се отбия и да видя какво става с полянката, която залесихме навремето. След няколко телефонни разговора с Дани се ориентирахме, но.... по-добре да не я бях намирал :(.

Няма нито едно останало дръвче. Това, което е странно е, че не са останали фиданките, макар и изсъхнали. Тук-там си личат дупки, имам чувството, че са били извадени с копане, защото ние тогава не оставихме незарити дупки. Това е положението, за съжаление...

Ето и снимки:

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Доста време мина, може би просто са изгнили... Сигурно природата си е взела нейното, а не хората...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...