Премини към съдържание

Смешно, интересно, любопитно... II


Препоръчано мнение

  • преди 3 седмици ...
  • Отговори 549
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

  • преди 2 седмици ...
  • преди 4 седмици ...

Нищо смешно и трагично.То и Мерцедес А клас имаше същия праблем на времето и швабите го набъкаха с електроника да го държи на четирите си колела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 2 седмици ...

Пърформанс...

 

 

Според Никита Михалков, "инсталация" е, когато се изкъкаш на съседа на изтривалката.

"Пърформънс" е, когато преди да се изкъкаш, му звъннеш на звънеца :):):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги попаднах на сайт с новина от 2013 година, но е интересно за този форум поне:

Моят сайт

котайският президент се вози на паджеро 3 кабрио, произведено в котай под името Changfeng Automobile, абе китайска му работа.

http://www.4shared.com/download/py2EHz2bce/parade-car-china-pajero-2.jpg?sbsr=882ad7d77a9bf4df10b60e93052f0751505686eeceba93bc&lgfp=3000

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От медицински форум:

 

Новобранец: Пичове, имам проблем – дойде пациент, едното око работи, другото не – какво да правя! Спешно!!!

 

Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а!! Едното око не работи, ебати ташака!!

 

Скалпел (ветеран в сайта): Мамка му, писна ми от леваци!

 

Админ (администратор): Новобранец, четете правилата на форума, използвайте търсачката. Първо предупреждение.

 

Доктор_Лектор (постоянно присъствие): Добре де, стига го дърляхте, не виждате ли човека има проблем.

 

Гост1: Новобранец, а ти какво искаш? Формулирай си въпроса по-правилно.

 

Новобранец: Гост1, аз искам да виждат и двете очи. Можеш ли да ми подскажеш как да го направя?

 

Гост1: А-а-а-а, да виждат и двете очи – не знам тогава. Аз специализирам иглотерапия.

 

Новобранец: Админ, аз ползвах търсачката но нищо не намерих. Някой да ми помогне, пациента лежи на масата, аз му отворих единия бял дроб – не помага!!

 

Хирург (ветеран във форума) : А-а-а-а!!! Отворил му белия дроб, сега ще се попикам!!!

 

Гост2: Новобранец, а очния нерв провери ли?

 

Медбрат (опитен): Новобранец, кое око не работи – лявото или дясното?

 

Админ (администратор): В правилата на форума е написано че тук е забранено да се задават въпроси за симетрични органи. Освен това по какви думи търси? С думичката „око”? А трябваше с „бинокуларус окулярус” . Ето

– [подбор от линкове]

прочети за това как трябва да използваш търсачката във форума.

 

Новобранец: Гост2, а къде да търся очния нерв? Размених местата на очите, сега и двете не работят Срочно, какво да правя, скоро свършва

упойката.

 

Гост3: А пациента от каква раса е – негроид или монголоид?

 

Скалпел (ветеран на форума): Гост3, а каква е разликата?

 

Гост3: Искаш да кажеш, че между негроид и монголоид няма разлика? Пък после наричаш Новобранеца левак

 

Доктор_лектор (постоянно присъствие) : Между негроида и монголоида има разлика, това е факт.

 

Новобранец: Как да разбера расата?

 

Скалпел (ветеран във форума): Попитай пациента

 

Новобранец: Пациента е в безсъзнание. Може би му пише в паспорта?

 

Скалпел (ветеран във форума): Гост3, разлика има, но каква е конкретната разлика в нашия случай??

 

Гост3: Скалпел, очевидна. При негроидите очите са големи и ококорени, а монголоидите имат цепки на очите – може би на пациента просто са му стеснени очните цепки, и трябва да се цепнат със скалпела.

 

Новобранец: Благодаря Гост3! Цепнах клепачите – сега очните ябълки се вадят значително по-лесно. Размених ги още веднъж, не работят PS. За

всеки случай цепнах ноздрите и ануса.

 

Новобранец: Ехо, има ли някой тук?

 

Новобранец: Е какво да правя в края на краищата?

 

Новобранец: Край, темата е закрита, аз го изпратих при очен лекар.

 

Скалпел (ветеран във форума): НОВОБРАНЕЦ, ТИ КАКВО, НЕ СИ ЛИ ОЧЕН ЛЕКАР???

 

Новобранец: Не, гинеколог съм.

 

Админ (администратор) Новобранец, второ предупреждение. Чети правилата. Тук е форум на очните лекари. Още едно предупреждение и- бан.

 

Хирург (ветеран във форума): А-а-а-а-а!!! Гинеколог!!! Край, пускайте водата, аз се попиках!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Значи, инженерите от любимата марка, като са правили ето това:

http://1fara.ru/images/stories/virtuemart/category/mitsubishi-lancer-x-10-2011.jpg

 

дали са взели елементи от:

http://img27.olx.bg/images_prodavalnikcom/54387698_3_585x461_gaz-53d-mikrobusi-i-kamioni.jpg

 

или от

http://img15.olx.bg/images_prodavalnikcom/79672624_3_800x600_uaz-s-gaz-mikrobusi-i-kamioni_rev011.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе че са крали - крали са

 

Това между другото, е един от най-проходимите граждански автомобили.

Виждал съм какви чудеса прави зимно време под връх Персенк- модерните джипове отдавна бяха закъсали (беше луд снеговалеж преди десетина години навръх Нова година).

 

Това е в комбинация с L200

 

https://www.youtube.com/watch?v=LJf5sZzCj2g

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...