Премини към съдържание

Благодаря на Господ че е създал Мицубиши


Galantcho

Препоръчано мнение

Аз съм нов във форума и поздравявам всички участници ! Много се радвам , че има такъв форум в България ! Просто не знаех за него , докато не си купих Мицубиши Галант , което търсих доста време , около 8-9 месеца , защото исках точно определен модел : ДВГ-6А13 , автоматик ! УЛТРА съм доволен направо ще се напикая от кеф и ще изперкам - споделям го с вас ! Още веднъж поздрави на всички във форума и нека Мицубиши :icon_thumbup: винаги да е НОМЕР 1 :icon_thumbup: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега. Странното е че по думите ти, ти си бил фен по душа много преди да ни намериш. Забавил си се с търсенето явно, щото не мога да си представя да си се съмнявал че :mitsu-smiley: :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще ни го покажеш ли твоя Галант да го видим? Пусни малко снимки и дай малко повече инфо за него, защото и аз съм се "разболял" по Галант със същите данни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен :) Нас с теб, очевидно една и съща страст ни тресе, защото караме автомобили, които са не просто братовчеди, а чистокръвни братя. Не бих се изненадал, ако са и близнаци :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравей и добре дошъл. Ти си поредния маниак тук :D . Ще те радват и колата и форума! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен :) Нас с теб, очевидно една и съща страст ни тресе, защото караме автомобили, които са не просто братовчеди, а чистокръвни братя. Не бих се изненадал, ако са и близнаци :D

Е , вие сте малко по големите братя.......... :D Но тук се оглеждам за нещо 3-литрово ............ :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега :icon_thumbup: ! Да ти е честит галанта :icon_clap: и да му се радваш колкото поискаш.

Покажи някакви снимки да му се изкефим и ние :good: !

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл и от мен :) Нас с теб, очевидно една и съща страст ни тресе, защото караме автомобили, които са не просто братовчеди, а чистокръвни братя. Не бих се изненадал, ако са и близнаци :D

 

 

Добре дошъл и от мен :good: Този автомобил е уникален и неповторим, именно тази версия, за което те поздравявам за избора. Сигурен съм, че като паркираш и ти се иска да се върнеш и пак да покараш, и си обръщаш главата (>1 път) като след някоя ултра мацка, а? :D Няма друга кола която да носи толкова приятни емоции на собственика си.

 

Е , вие сте малко по големите братя.......... :D Но тук се оглеждам за нещо 3-литрово ............ :D :icon_thumbup:

 

 

3 литровите не са ли американско-мексикански?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл колега! :D

 

Как е усещането в Галанта, а?

 

Няма подобно нали! :D Как искам всички които се правят на разбирачи да седнат и да покарат малко такава кола... да видиш как мигом ще залеят техните коли с туба бензин 100октана (за да изгори по-бързо) и ще се метнат в един Галант! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как искам всички които се правят на разбирачи да седнат и да покарат малко такава кола... да видиш как мигом ще залеят техните коли с туба бензин 100октана (за да изгори по-бързо) и ще се метнат в един Галант!

А ти колега колко коли си 'изгорил' преди да се метнеш в Галанта?
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега колко коли си 'изгорил' преди да се метнеш в Галанта?

 

 

Аз бих задал контра въпрос: Колко други коли карат собствениците си да са... щастливи като малки деца с играчка? Аз не знам да има друга кола която да осъществява този комплексен ефект за сумата която се влага. Хората плащат по 50 000 евро за разни други хубави коли, и накрая или кусур намират, нали са плащали като гламави и очакват нещото едва ли не да играе само народни танци, треперят за застраховки и щети, и накрая това простичко щастие го няма. Защото, както е написано в една от рекламите на Галант: "Търсиш скучен ъгъл? Няма такъв", или "Ако всички марки коли се наредят на един паркинг, всички те изглеждат еднакво, само една от тях има свои облик и това е Галант" :D Това е то - а че има и по-хубави, ами сигурно има, що не :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за пожеланията . Нека да няма такива задълбочени дискусии ! Аз просто се кефя на на Митцубишката , споделям го с Вас , кефя се , че има клуб в БГ , кефя се че има хора , които споделят радостта на други и т.н. Нека да се радваме на това , което имаме и да си помагаме ! Успех на всички и благодаря ! Като подмия Галантчето , че е много мръсно , защото не слизам от него , ще споделя кадрите с Вас ! Галанта е едно истинско украшение според мен!

:icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих задал контра въпрос: Колко други коли карат собствениците си да са... щастливи като малки деца с играчка?

А аз искам да припомня едно друго нещо:

 

"Ако искаш да бъдеш щастлив - бъди!"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих задал контра въпрос: Колко други коли карат собствениците си да са... щастливи като малки деца с играчка? Аз не знам да има друга кола която да осъществява този комплексен ефект за сумата която се влага.

 

Както е известно разликата между малките мочета

и големите мъже - е в играчките :D

А Галанта е разкошна играчка :first:

Та се сещам за един виц по този повод:

Госпожата ще отсъства известно време и на

тръгване пита малкия си син:

- Кажи сега докато я няма мама, какво ще правиш ?

А детето отговаря:

- Еми ще си играя с влакчето или бавачката.

Зависи от това кое ще избере татко. :D

Поздрави!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А ти колега колко коли си 'изгорил' преди да се метнеш в Галанта?

 

 

 

:D

 

Нито една! Но съм виждал всички автомобили по пътищата в БГ и съм убеден в красотата на една от тях... Преди да се влюбя в Галанта :wub: (а това беше любов от пръв поглед и това се случи през лето 1997 тогава разбира се не съм имал възможността да се кача на много автомобили), не съм карал различни марки автомобили, но след това съм карал и по-нови и по-стари и съм стигнал до извода, че за мен това е колата...

 

А хората, които ми сравняват колата само по мощност, бързина и ускорение ... без коментар. Всеки знае една кола, че не е само да стигнеш за минимално време от т.А до т.Б :)

 

Колата трябва да носи удоволствие с всеки един допир до нея, да те кара да се усмихнеш при мисълта за нея, да се чувстваш спокоен и сигурен като влезнеш в нея... (все едно говоря за жена, нали... ама аз като ви казвам, че съм влюбен... :icon_blush: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...