Премини към съдържание

Топка за скоростния лост, от къде?


Препоръчано мнение

Топката ми за скоростния лост се изтърка преди доста време, сега обаче вече кожата се е отлепила от основата и само ми се върти в ръката, от къде да си взема нова топка ;)? Идеи? Нещо по-качествено?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много си припрян :-) Щях да ти предложа пребоядисване. Става като нова. От личен опит. А нова в БС е 250 кинта.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много си припрян :-) Щях да ти предложа пребоядисване. Става като нова. От личен опит. А нова в БС е 250 кинта.

 

:icon_doh::icon_doh::icon_doh: Тия от БС са болни мозъци...

 

Иначе моята я ликвидирах на първата година, заедно с волана.... мисля да пребодисам.

Някакви мнения за тези http://avtointerior.com/ ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh::icon_doh::icon_doh: Тия от БС са болни мозъци...

 

Иначе моята я ликвидирах на първата година, заедно с волана.... мисля да пребодисам.

Някакви мнения за тези http://avtointerior.com/ ?

Тези са твоите хора!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179703_309110635843666_1974623726_n.jpg

 

 

Aко тази ти привличе вниманието ще ти дам контакти,не е скъпа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Топката ми за скоростния лост се изтърка преди доста време, сега обаче вече кожата се е отлепила от основата и само ми се върти в ръката, от къде да си взема нова топка ;)? Идеи? Нещо по-качествено?

Колега намери ли си топка за скоростния лост?Ако не аз имам една в повече 6-ск.Instyle.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми спрях да търся :), махнах кожата и стана бомба... за щастие знам къде са скоростите и не ми се налага да гледам по картинка :). Иначе благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудна работа! Никой ли не гледа от към естетическата страна на нещата!? Подобен коментар прочетох и за липсата на подсветка на бутоните за стъклата. Изумително! Нищо лично!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кестенчнооо, кестенчо :)... аз кога съм говорил за лампи и подсветки, още не си си бил купил количката :), а ако искаш ще ти снимам топката да я видиш. Това го направих, след като не намерих друга, а се оказа, че изглежда доста симпатично :). Нищо лично :))). ( шегувам се разбира се, да не се засегнеш )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е и да си прав. А и хронологията няма значение :rolleyes: Търсеше нещо по-качествено, а сега .... Всички знаем, къде се намират скоростите, бутоните за стъклата, да не говорим за аудио системата. Но това за мен не е повод да "занемаря" колата. Сигурно е малко силно казано. Освен да върви, гледам и да изглежда лицеприятно. :icon_angel: Да ми пълни окото! Не може да има коли да ти е кеф да влезнеш и нашите с претенции за голяма марка, да са тъмни като .... Или с топка на скоростен лост череп, например :rolleyes: Стремя се да поддържам линията на колата. Стилна е и ме кефи.

Редактирано от kesten
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко бъркаш нещата, колата ми изглежда идеално, както е изглеждала винаги, само че тея неща дето ВЕЛИКАТА фирма не си ги е направила, няма аз да й ги правя... как е възможно изобщо за 3г да се изтърка КОЖАТА и за още една да се разшие... е за какво да си купя ПАК СЪЩАТА, като явно за нищо не става...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лошо впечатление ми направи топката на скоростния лост на едно пежо 4007, което май има много общо с Мицубиши Аутлендър, че се изтърка на няма 50 000км, ама яко :icon_doh:

За сравнение на галанта ми кожата по салона и на топката е на 11год и на над 250 000км но няма хабер да се изтърква/разшива още :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: Е че то на по-скъпи модели на ауди например им се търкат бутоните за стъклата и парното, чак се отлюпва материал,... вие искате на Мицубиши кожата да не се трие :icon_n_king: Всички нови коли са еднодневки специално при Мицубиши е доказана практика : прогрес и дизайн в обратна посока.

Редактирано от tonino_g3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко бъркаш нещата, колата ми изглежда идеално, както е изглеждала винаги, само че тея неща дето ВЕЛИКАТА фирма не си ги е направила, няма аз да й ги правя... как е възможно изобщо за 3г да се изтърка КОЖАТА и за още една да се разшие... е за какво да си купя ПАК СЪЩАТА, като явно за нищо не става...

 

Аз си ликвидирах кожата на волана и лоста може би за 1 година.... все не ми остава време да ударя една боя при авто-джамбазите.... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

:icon_thumbup: :mitsu-smiley: Е че то на по-скъпи модели на ауди например им се търкат бутоните за стъклата и парното, чак се отлюпва материал,... вие искате на Мицубиши кожата да не се трие :icon_n_king: Всички нови коли са еднодневки специално при Мицубиши е доказана практика : прогрес и дизайн в обратна посока.

 

Колата на шефа - Кайен 2010 500+ к.с. - бутоните по волана са имитация на алуминий, всъщност само метализирана пластмаса. Всичко се отлюспи за година и малко. Цената, имиджът и произхода не са гаранция за нищо вече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Пичове,днес посетих момчетата от http://avtointerior.com/. Трябва да ви кажа че съм много,ама много доволен от тях.Оставих колата в 10 часа сутринта и в 15 часа беше готова като ми оправиха топката на скоростния лост и волана.Няма никаква разлика в качеството и цвета на кожата от онзи ден в който я изкарах от магазина.Благодарности на момчетата ,наистина са много добри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пичове,днес посетих момчетата от http://avtointerior.com/. Трябва да ви кажа че съм много,ама много доволен от тях.Оставих колата в 10 часа сутринта и в 15 часа беше готова като ми оправиха топката на скоростния лост и волана.Няма никаква разлика в качеството и цвета на кожата от онзи ден в който я изкарах от магазина.Благодарности на момчетата ,наистина са много добри.

Я се похвали със снимки, да видим как е изглеждала колата на излизане от авто салона. :) Също така може да споделиш и колко каймета струва това удоволствие, че някой би се заинтересувал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я се похвали със снимки, да видим как е изглеждала колата на излизане от авто салона. :) Също така може да споделиш и колко каймета струва това удоволствие, че някой би се заинтересувал.

 

Волан-60.00 лв.

Топка скоростен лост-15.00 лв.

Снимки ще кача през седмицата .Няма никаква разлика . :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги здравеите искам да попитам дали сте ползвали този саит за поръчка, става ли за България?Понеже цените са доста добри и има интересни работи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги здравеите искам да попитам дали сте ползвали този саит за поръчка, става ли за България?Понеже цените са доста добри и има интересни работи.

 

И този сайт е!?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

И при мен кожата на скоростния лост се отлепи и сега се върти, което ме влудява. Малко е изтъркана и върху цифрите на скоростите. Волана има 1-2 места, където също се е изтъркал. Все пак Мишо стана на 50k km и явно му е време. Мисля да посетя този сервиз, но никой не показа снимки? След колко време отново ще трябва да се прави подобна процесура за волан и скоростния лост?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...