Премини към съдържание

Моето 3000 Gt


Препоръчано мнение

  • Отговори 189
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Основния въпрос е дали не са със запазени права...

 

А иначе освен предложението на CynepMEH, може и в Picasa - http://picasaweb.google.bg ако са до 1 ГБ, през програмката им ги маркираш, даваш качване и готово.

Ако може и през FTP да ги качиш някъде, става сравнително лесно също...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Искам да попитам Бат Гого как успя да си набута пайнерчето,гледам на стоковите са едни квадратни никакви :icon_blush:

На кое му викаш "пайнерче" , че май нямам такъв елемент по колата :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За радиото става въпрос,извинявам се ако бъркам марката ма на такова ми заприлича :icon_blush:

За Alpine-а пита колегата :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес си подобрих личния рекорд и съм много доволен!!!

Дадох време 12.139сек. , със 191.94 км/ч терминална скорост и 60 фута за 1.715 сек.

Всичко това стана само след 30 минути настройки.... Колата ми в момента е поне с 50-60 коня повече откакто се видяхме на срещата на ОМВ и все още е далеч от оптимума. Това време беше дадено при 1.26 бара буст, и смеси от порядъка на 10.8-11.2 с нисък аванс, като целта е 1.5 бара, смес-11.5-11.7 и малксимално агресивен аванс ( до появата на детонаций) при 620-630 коня:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, ние всички чуваме, после виждаме 3000GT-то и викаме в един глас : "Еее, браво и Бат Гого идва..." и да видиш физиономии като изпусна отбивката за мястото на срещата и после като не се върна.... Никой не можа да повярва... Помислихме си, че си е направил майтап или, че ще се върне след минута ... ама не... Гледахме тъпо и се питахме ама какво стана, защо не отби, а подмина...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Недей, че много го е яд. :)

Верно ми е тъпо, обаче наистина минах случайно, и имах работа... разбира се незнаех и за сбирката, иначе никога не бих подминал, среща на форумджий :icon_crying:

 

Ще гледам да се реванширам някак си..... :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Bat Gogo може да ни зарадваш с присъствие в Ст. Загора в събота ако не си ангаже...Децата сигур ще подлудеят по твоя дзвер ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Bat Gogo може да ни зарадваш с присъствие в Ст. Загора в събота ако не си ангаже...Децата сигур ще подлудеят по твоя дзвер ;)

Ами няма как да стане , тъй като в събота ( 19.04 от 12.00ч) е първия кръг по драг рейсинг, на който съм организатор! Разбира се и ще участвувам.... :icon_thumbup:

 

ПП между другото и EVO X ще е при нас.... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Макар и да ни няма, ще стискаме палци за бат Гого. Надяваме се тези които ще сме в СТЗ после

да погледаме снимков материал от шоуто на Гого!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами няма как да стане , тъй като в събота ( 19.04 от 12.00ч) е първия кръг по драг рейсинг, на който съм организатор! Разбира се и ще участвувам.... :icon_thumbup:

 

Ахааа ето къде съм виждал това ЗВЕРЧЕ.

Само от тук и там съм чувал, че е организатора :icon_clap:

Дано на някоя среща да имам възможност да дойда и до го погледна по отблизо.

 

Поздрави

 

PS:Забравих да кажа :rulez: и да биеш Поршетата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ПП между другото и EVO X ще е при нас.... :icon_dance:

 

ако е едно светло на цвят - днес го видях страхотно изглеждаше. Малко бях далече, но беше толкова красиво, че ахнах като осмокласничка пред тест за бременност :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наблюдаваме митсуто на Гого с няколко човека от да речем година и сме на мнение че не даваш всичко от себеси да спечелиш с риск за колата...дай едно мнение :icon_blush: но ако е така според мен или се пускаш както трябва или не...това си е мое мнение :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наблюдаваме митсуто на Гого с няколко човека от да речем година и сме на мнение че не даваш всичко от себеси да спечелиш с риск за колата...дай едно мнение :icon_blush: но ако е така според мен или се пускаш както трябва или не...това си е мое мнение :good:

Вчера стана ебати готиното състезание!

А сега на въпроса..... Когато се преплитат организационната и състезателната дейност.... няма как да дам всичко от себе си за състезанията!!! Все още сме бедна федерация и си вършим всичко сами! За пример ще ти дам , че всичко по състезанието от поръчката на купи и шампанско, до ръководство на техническа комисия и прегледи на автомобили, теглене на жребий, и ако щеш осигуряване на стълбичка за награждаване, го върша само аз.... нормално е да изпуша... :D Коко и Радо , се занимават с друга част от общия ни бизнес , не свързана дотам със състезанията.... Та това е причината колата ми да не е настроена перфектно! Иначе в състезанието давам всичко от себе си повярвай ми, ама толкова си мога!!! Отпаднах с половин метър от все пак далия най-добро време в квалификацията ауди S2( който подобри и рекорда си) измерено 600 коня на КОЛЕЛАТА!!! В старта с мен не направи грешка.. имах по-добра реакция, по-добри 60 фута и по-висока терминална ( подобрих собствения си рекорд 194км/ч), но..... загубих с време 12.1.... Точните цифри от цялото състезание, ще бъдат написани довечера в тунинг.бг/форум... така че аз лично съм доволен много....има още 5 кръга! сега ще поръчам разни нещица още...... и :icon_box: , а довечера ще пусна и клипче с моето участие!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, наистина. Като машина си. На това състезание даваше страхотни времена. Всичките бяха 12.1-12.2 - т.е. без грешка караше, но за съжаление падна от аудито, което на гонката за 3-4 място даде най-добро време в класа - 11.7 (по-добро и от на Радо времето)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Много добре стартира, не знам как е било на живо, но на филм изглежда доста добре! Браво! :icon_clap:

Бат Гого, първа до колко оборота я качваше? Щото ми се струваше, че я щадеше т.е. къса, поне по звука който чувах... Иначе както се чуваше за четвърта не остана време! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Успях да се класирам 2-ри в клас "Стрийт" на състезанието в неделя на писта "Сливен" :icon_thumbup:

Запознах се с колегата TSI... и си промених мнението за него в положително. Той също участвува и видя , че ниските 12-ки...не са лесни... :good: , дори при перфектни условия! Трети се класира Владо -Стелта с обявения за продажба в мобилето стелт ( има го в по-горна тема) :good:

ето и малко мои времена и скорости, като клипчета ще пусна малко по-късно!

1. От 23.05.2008г.

-11.971/188.77/1.709

-11.851/193.73/1.685

-11.932/193.32/1.682

 

2. От 24.05.2008г.

-11.841/194.34/1.714

-11.922/193.21/1.673

 

3. От 25.05.2008г.

-12.075/185.65/1.672/0.927 (CLS 55)

-12.044/193.06/1.704/0.966 (Eagle Тalon)

-11.970/192.55/1.819/0.740 (Dodge Stealth)

-12.321/189.01/2.080/0.507 (S2)

-11.752/195.33/1.671/0.581 (S2)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Битката със стелта на мен ми беше адски интересна. 2 еднакви коли, 550 коня и двете - почти еднакво тегло...беше супер оспорвано :) Даже времето за реакция се оказа решаващо накрая :)

 

Иначе много добро представяне и на бат Гого и на другите митсу-та. Само радо липсваше на почетната стълбичка да станат 3 червени митсута в стрийта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...