Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Моето 3000 Gt


Препоръчано мнение

Ми преди време нали имаше едно черно ево 7 , което даваше 11 ки с него какво стана ?

 

То беше на Даниел Дончев - собственика на скайлайна. Много зла машина :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 189
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

То беше на Даниел Дончев - собственика на скайлайна. Много з,а машина :icon_rock:

Човека те пита какво е станало с него не кой го кара :icon_hmm: сега знам че кара ево 9 вместо 7цата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Човека те пита какво е станало с него не кой го кара :icon_hmm: сега знам че кара ево 9 вместо 7цата

Аз пък мисля че е отговорил какво кара!

Скайлаин е модел на автомомобилната марка Nissan или пък греша?

Ако е знаел какво е станало с Евото е щял да напише.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък мисля че е отговорил какво кара!

Скайлаин е модел на автомомобилната марка Nissan или пък греша?

Ако е знаел какво е станало с Евото е щял да напише.

IVAKA е прав , но все пак благодарим на Лео , че сподели това което знае с нас :icon_blush: Иначе мисълта ми беше защо вече не се пуска с евото/май аз не съм задал точния въпрос по-горе/ :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

IVAKA е прав , но все пак благодарим на Лео , че сподели това което знае с нас :icon_blush: Иначе мисълта ми беше защо вече не се пуска с евото/май аз не съм задал точния въпрос по-горе/ :mitsu-smiley:

Прави го яката работа!!! :icon_rock: седя 6 месеца в цунами , без да го пипнат и си го прибра преди 1 месец, за да си го направи сам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес, 12 Ноември от 22:15ч. по телевизия 7 Дни в предаването Екстриим ще си говорим с bat Gogo и Радо (с червения 11-секунден Еклипс и сивото 11-цекундно Порше) за четвъртият кръг от Националният Шампионат по Драг Рейсинг.

Ще има видео материали от състезанието, много коментари и интересни факти + открит телефон за коментари и въпроси на зрителите

 

Колеги това е цитат от "Tuning.BG" Форума :icon_thumbup:

Незнам за вас но аз съм залепен на телевизора :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

bat Gogo да каже 11-секунден ли е еклипсът?

Рекорда на еклипсае 11.292 така че дали е 11 секунден.....бих допълнил ниски 11 секунди! Сега е с по-голяма турбина , по-голям колектор, но без нитро, така че пак е 11 секунден, но този път високи....според мен, но и това ще бъде тествано разбира се !!!! Еклипса излезна преди 2 дни от боя, предстои му сглобяване ( което тече в момента) и е готов за тестове! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооооойеееееее!!! Колко обича червени стрели :) . Bat Gogo, можеш ли да качиш съботното предаване някъде, да погледаме скорости тези, които пропуснаха 3-то число на месец 11-ти в лето 2007-мо, а и изпуснаха самото предаване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оооооойеееееее!!! Колко обича червени стрели :) . Bat Gogo, можеш ли да качиш съботното предаване някъде, да погледаме скорости тези, които пропуснаха 3-то число на месец 11-ти в лето 2007-мо, а и изпуснаха самото предаване.

Финален кръг от Националния Шампионат по Драг Рейсинг - 03.11.2007

 

http://www.motoavangard.com/arhiv.php

 

Качеството не е от най-добрите, обаче обаче ако някой го иска на по-добро да пише и ще му го дам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече си задминал Lamborghini Gallardo...

 

Към това ли се стремиш :icon_angel:

Най - Бързата Кола - 0 - 100 За 1 Секунда

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече си задминал Lamborghini Gallardo...

 

Към това ли се стремиш :icon_angel:

Най - Бързата Кола - 0 - 100 За 1 Секунда

 

мани я тази костенурка. :D по-скоро този гони :)

http://videos.streetfire.net/video/46ab962...883002d5604.htm

 

Не мога да намеря клипче с рекорда на този еклипс, но е 6.86 на 402 м

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 1 месец ...

Bat Gogo вчера те видях в Овча Купел до автогара запад.

Страхотна стоика и уникален глас има твоето Мицубиши!

Така му се изкефих.

Трябва някои път да стигна до Божурище, когато имате състезание, ама все не остава време.

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Bat Gogo вчера те видях в Овча Купел до автогара запад.

Страхотна стоика и уникален глас има твоето Мицубиши!

Така му се изкефих.

Трябва някои път да стигна до Божурище, когато имате състезание, ама все не остава време.

:icon_thumbup:

Що не свирна да се запознаем? :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е и аз все си казвам и заричам, че следващият път когато се разминем, ще те спра да се запознаем и да разгледам звяра, но все не се получава:(.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Bat Gogo ти си светилото и гордоста във форума ни! Продалжавай все така да изпъкваш пред много уж по-силни и престижни марки!!! ЕВАЛА!!! :rulez: :icon_n_clover: :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Е и аз все си казвам и заричам, че следващият път когато се разминем, ще те спра да се запознаем и да разгледам звяра, но все не се получава:(.

Е айде де!!!

ето една снимка , която много ми харесва и една на новия капак на клапаните

post-55-1203971596_thumb.jpg

post-55-1203971618_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази е от сесията за MAXI tuning . Трябвало е нея да я изберат за постера .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази последната снимка я е правил професионал, страхотна е! Може ли по-голяма версия? :)

имам страшно много снимки професионални от сесията за макси тунинг, обаче са много големи и няма как да ги кача . Има и много по-хубави, дори и аз не съм ги разглеждал всичките, ( няколко гигабайта са) :rolleyes:

И не че ви интересува де , ама капаците ( новите) на клапаните са с разширени отвори за картерната вентилация , което се оказа доста важно, при все , че колата няма никакво картерно!!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...